Best of Beauty 2019

Bielenda

Ár:   2830 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   kozmetikus, online   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tika, Módosítva: 2014. november 7.

Lelőhely:   kozmetikus, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Innovatív multifunkcionális 10 az 1-ben CC krém, mely nélkülözhetetlen a kozmetikumok világában. Egyesíti a bőr színkiegyenlítő és a BB krém tulajdonságait. Elrejti a bőrhibákat, egyenletessé teszi a színét, mélyen hidratál és hatékonyan növeli a smink tartósságát. Könnyű, nem zsíros formula, mely gyorsan felszívódik anélkül, hogy a bőrön zsíros réteget hagyna maga után, nem tömíti el a pórusokat. Kiváló smink bázis.

Finom zöld színű krém

Az intelligens HD COLOR KOMPLEX technológia tökéletesen alkalmazkodik minden bőrszínhez.

TÖKÉLETES ÁPOLÁS 10 az 1-ben:

9. Természetes UV szűrőt tartalmaz
  10. Tökéletes make-up alap

Creme

2016. szeptember 25.

Az első pár alkalomkor, amikor használtam a CC krémet, valóban egységesítette a bőrszínemet. Meg voltam vele elégedve, hiszen a közepes fedése miatt egész jól elfedte a rozaceámat. Viszont többszöri használat után sajnos már a felkenést követően piros kiütések jöttek ki az arcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 25.

Trixi

2015. március 16.

A sok pozitív vélemény hatására vettem meg ezt a krémet, és bár nem szokásom azonnal véleményezni, de most, hogy egyszer már használtam a krémet, azonnal ki kell írnom magamból, hogy : semmi wow hatása nincs. Sőt.

- A tubus (celofánnal lezárt dobozban érkezett) kb. 1/3-a üres, csak levegőt tartalmaz. Amikor sikerült elérnem a matériát, hirtelen óriási mennyiség zúdult ki a csövön. Lehetetlen egy borsónyi mennyiséget kinyerni.
- A világoszöld krém első rétege semmit nem csinál a pirossággal. Nem nyugtat, nem halványít, nem egységesít. Mázas érzést kelt a bőrön.
- A következő réteg eldolgozhatatlan. Beült a pórusokba, majdnem-fehér pontokkal lett tele az arcom, pedig annyira nem borzasztóan tágak a pórusaim. A száraz bőrrészeken pedig foltokat képzett, amelyeket nem tudtam eldolgozni, elkezdtek kukacosodni. A száraz részekről ezek után nedves vattakoronggal inkább eltávolítottam a krémet. A piros részek még mindig nem halványodtak.
- Egy harmadik réteget csak a piros részekre vittem fel. Pici halványítást észleltem, de ez csak a 3 réteg fehéres-világoszöldes arcomra kötött máznak "köszönhető". Egyébként az arcom a máz alatt szörnyen húzódik. A pórusaim pedig továbbra is kiemelkedően láthatóak.

Rásminkelni nem próbáltam, de majd legközelebb.
Egyelőre, 1 próba után, szörnyű. Önmagában, biztos, hogy hordhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 16.

Rásminkelni nem próbáltam, de majd legközelebb.
Egyelőre, 1 próba után, szörnyű. Önmagában, biztos, hogy hordhatatlan.

makeupbyditta

2014. június 25.

Sminkesként bőrtökéletesítő alapnak használom, pirosságra, többszöri újrasminkelésnél vagy rozaceánál szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 25.

Judiit

2014. május 6.

Egy mintát kaptam belőle a kozmetikusomtól mondván, hogy ez pont az én bőrömre való. Nem olvastam utána, oké CC krém, kiváltja nyárra az a alapozót. Fenét.... Egy olyan zöld krémet, vagy inkább fluid-ot kapunk, ami gyönyörűen terül és az én éppen vízhiányos bőröm rögtön be is cuppantott. Az illata nagyon enyhe - még jó, valahol natúrkozmetikum- , komfortos viselni. Pár perc alatt nálam látványosan elkezdte halványítani a pirosodást, egységesítette a bőrszínem. A nyugtató hatása príma. Nagyon jól lehet rá sminkelni, sokkal szebb lesz az összkép. Nem tudok jelenleg róla rosszat mondani. Nem csodaszer, de nálam közelebb áll ehhez a kategóriához, mint a többi kimondottan rozáceára ajánlott termékek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 6.

csildiko60

Korcsoport: >54
2014. április 1.

Színre hasonlít az Eucerin fluid-ra, halványzöld, de az állaga hígabb.Első felkenéskor enyhe hűsítő hatást éreztem. Szépen eldolgozható, (színe miatt is) halványítja a pirosságot. Két napja használom, eddig nem okozott pattanásokat.Jó lenne, ha beválna mert sokkal olcsóbban beszerezhető fent említett társánál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. április 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Betaine, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kókuszolajból előállított bőrpuhító (emollient) szer. Könnyen kenhető.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

T-vitamin. A közönséges pagodafából kinyert flavonoid. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint egy kutatás is alátámasztja, hogy az összetevő védi a kollagén-termelő sejteket az UVB károktól, és segít az öngyógyulásukban. Az összetevő képes behatoln a bőr legfelső rétegébe, és antioxidáns hatásának köszönhetően segít lassítani a bőr öregedését.