Bielenda

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   kozmetikus, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kicsiviki, Módosítva: 2017. január 12.

Lelőhely:   kozmetikus, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Dermatológiai anti-akne krém, ami egy speciálisan kifejlesztett T-TR 70 mg / 1g intenzív aktív hatóanyagokból álló formulát tartalmaz, amely kifejezetten az aknés elváltozásokra hat.

• Normalizálja a faggyúmirigyek működését, szűkíti és tisztítja a pórusokat
  • Csökkenti az aknék és az újabb pattanások kialakulását
  • Mattítja a bőrt, csökkenti a bőr olajosságát és fénylő csillogását
  • Világosítja az aknék okozta elszíneződéseket, nyugtatja a gyulladt aknés elváltozásokat
  • Jelentősen csökkenti a pórusok méretét
  • Intenzíven hidratálja a bőrt a száraz területeken

Hatóanyagok: azeloglicin, mandulasav, laktobioniksav, niacinamide (B3-vitamin)

Caladrin

2020. január 16.

Az emulzióval együtt használom, és sokkal szebb lett a bőröm ennek (és az emulziónak) köszönhetően, sokkal kevesebb pattanásom van, mint régebben volt.
A használata kellemes, nem lesz tőle zsíros a bőröm és egész hamar felszívódik annyira, hogy ha pl. este használom és rögtön megyek aludni utána, akkor sem lesz olyan a párnám, és nappal meg nem ragacsos a fejem miatta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 16.

csrebeka

2019. november 12.

1 éve használom, az emulzióval és tonikkal együtt és imádom! Sokáig elég, nem zsírosodik az arcom, a pattanások is mérséklődtek, persze emellett kozmetikushoz is járok rendszeresen. Nekem ez a termékcsalád 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 12.

Lilla6

2019. január 19.

Sajnos nekem nem vált be. Semmilyen pozitív hatása nem volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 19.

Sajnos nekem nem vált be. Semmilyen pozitív hatása nem volt.

Kiko

2018. július 2.

Rengeteg krémet kipróbáltam már előtte, de egyik sem hozta azt amit ígért ellentétben ezzel. Csodákat művelt az arcommal. Korábban egyik gyulladt patti után jött a másik, de mióta ezt a krémet és a szérumot is használom végre megszabadultam a gyulladásoktól. Sokkal szebb lett a bőröm, nagyon örülök hogy rátaláltam erre a krémre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 2.

TPV

2017. december 23.

Ár-érték arányban szerintem verhetetlen, a lemosójával és a tonikkal együtt használom kozmetikusom javaslatára.
Az első arckrémem, ami nem zsírosítja a bőrömet, tökéletes matt babapopsit hagy maga után :)
A hormonálisan kialakult óriás göbökkel sajnos ez sem tid kezdeni semmit, de ennyi pénzért ez nem is volt elvárás és nem is ígéri. A 4 csillag mindösszesen a kiszerelés miatt. Mivel nagyon sokáig elég, nem szeretem, hogy kézzel kell belenyúlkálni, jobb lenne egy pumpás adagoló. Plusz lehetne alacsonyabb és szélesebb szájú a tégely, mert így nagyon nehéz hosszabb körömmel kulturáltan kivenni az anyagot. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 23.

Barbi93

2017. augusztus 6.

Kozmetikusom ajánlotta, arctisztító tejjel együtt kezdtem el használni.
Elsőre nem sok javulást láttam az arcomon, de pár hét használat után elmondhatom hogy a gyulladt pattanásokat szépen leviszi. Kevésbé zsírosodik az arcom. Amire oda kell figyelni használatkor hogy elég egy kevés krém is, ha túl sokat viszünk fel ragacsos marad az arcbőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

Kozmetikusom ajánlotta, arctisztító tejjel együtt kezdtem el használni.

hógolyó

2017. június 16.

Könnyű fehér, teljesen illatmentes és szagtalan krém. Pattintós, műanyag tégelyben. Elsősorban a niacinamide, mandulasav, laktobioniksav, azeloglicin tartalma miatt vettem meg. Nyáron borzasztóan zsíros az arcom, eltömődött pórusokkal. Néha egy-egy gyulladt akné is megjelenik rajtam. Kb. Két hete használom reggel. Szépen beszívódik. Jól tűri a PC és a Clinique fényvédőt is. Egy akné sem jelelnt meg rajtam! Az arcom vállalható lett. Nem tocsog délutánra a zsírban. Tökéletesen nem mattít, de csak párszor kell a zsírosságot korrigálnom. Nálam már ez is nagy szó. Estére nem használom. (mellete egy 7en 3szor hámlasztok is). A parabén tartalma miatt vagyok szomorú. Egyébként amit ígér maximálisan betartja. Nem drága, ahoz képest amit tud.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 16.

nagypetra3

2017. április 26.

Kozmetikustól vettem, nekem nagyon bejött, eltüntette az összes pattanásom, és csökkenti a pórusaim méretét is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 26.

Antioxidánsok: Tocopherol, Squalene, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Mandelic Acid, Lactobionic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Az Azelain sav új-generációs, aminosavval kombinált változata, aminek hatása az azelain savhoz hasonló (vagyis hatásos pattanások, rosacea és pigmentfoltok esetén is), viszont míg az Azelain sav egy nehezen kezelhető sem vízben, sem olajban nem oldódó összetevő, a Potassium Azeloyl Diglycinate (PAD) vízben jól oldódik, így könnyed és kellemes textúrát tesz lehetővé. Az összetevő gyártója szerint a PAD kiváló a bőr olajtermelésének szabályozosára is.

Részletesebb infó az INCIDecoderen.

Keserű mandulából származó gyengédnek számító alfa-hidroxi sav (AHA) féle, ami a többi AHA savhoz hasonlóan gyengéden hámalsztja a bőr felszínét, így hatásosan kezeli a pattanások visszamaradó nyomait, és segít elhalványítani a bőrön ottmaradó sötét foltokat. Az AHA-k közötti különleges tulajdonsága, hogy antibakteriális hatása is van, és 5% és 10%-os mennyiségben is hatásos lehet a pattanások kezelésében (forás). Jó tudni még azt is, hogy a mandulasav fényérzékeny, így csak nem átlátszó csomagolásban lévő kozmetikumban van hatása.

A PHA-k csoportjába tartozó gyengéd kémiai hámalsztó. A PHA-k fő ígérete, hogy az AHA-khoz hasonló tulajdonságaik vannak (hámlasztás és anti-aging téren is), de az esetlegesen a glikolsavnál előforduló irritáció nélkül.  A lactobionsav a gluconolactone-hoz hasonlóan gyengéd hámlasztó, kiváló hidratáló és antioxidáns összetevő.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.