Bielenda Skin Clinic Professional Aktív Hidratáló Hidroplasztikus Anatómiai Arcmaszk

Bielenda

Ár:   790 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   kozmetikus, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tika, Módosítva: 2014. november 7.

Kiszerelés:   1 db
Lelőhely:   kozmetikus, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Professzionális készítmény érett, vízhiányos, érzékeny bőrre:

• Intenzív 24 órás hidratálás
  • Nyugtatja a bőrt esztétikai orvosi kezelések után

A maszk helyreállítja az érett bőr feszességét, rugalmasságát, nedvességtartalmát, szerkezetét és színét. Hatékonyan csökkenti a meglévő ráncok láthatóságát és megakadályozza az újak kialakulását. Tökéletesen kisimítja és revitalizálja a hámsejteket, csökkenti a bőrpírt és ragyogást ad a bőrnek.

100% HYALURONSAV KONCENTRÁTUM – az egyik legerősebb hidratáló hatóanyag. Rendkívül hatékony és hosszantartóan hidratálja a bőrt, megakadályozza a ráncok kialakulását, és nyugtatja a bőrt esztétikai orvosi kezelések után.

BIOMIMETIKUS PEPTIDEK – stimulálja a kollagén termelést, revitalizálja, feszesíti és megfiatalítja a bőrt, visszaállítva ezzel a megfelelő szerkezetét és megelőzve a bőr megereszkedését.

TEJSAV – segít eltávolítani az elhalt hámsejteket, hidratálja a bőrt és normalizálja a bőr regenerációs folyamatait.

Ráncok látványos csökkenése – 87%

Láthatóan fiatalabb bőr – 89%

A bőrgyógyászok felügyelete alatt végzett IN VIVO tesztek, amelyeket nők 25 fős csoportján végeztek 6 héten keresztül, azt mutatták ki, hogy a szérum, a krém egyidejű használatával képes 10 évvel visszafordítani a bőr biológiai életkorát.

melange

2016. november 9.

Szintén Pixi... Nekem nagyon megtetszett ez a maszk, pedig elég szkeptikus voltam a fátyolmaszkokkal szemben. Én ledőltem picit, így nem esett le és a lehető legjobban terült el a sok jó az arcon:) Ki lehet használni relaxálásra az időt:) Az összetevői nagyon szuperek! Egyedül az árát sokallom, de ha valamivel kedvezményesebben tudnék hozzájutni, simán megvenném újra:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 9.

Amiel

2015. február 12.

Szintén Pixiből.
Az illata nagyon kellemes, pozitív élmény volt kibontani, talán ennyi is a jó pont.
Eléggé nedves a kendő, ezért azt gondoltam sima ügy lesz, de nem így lett. Szerintem az ujjaimon több krém maradt, mint az arcomon, mert folyton levált, visszasimítgattam, megint levált...
Szóval az ötlet tetszett, de pénzt nem adnék érte, a hatásáról túl sok nem derült ki számomra.. :(
Az ujjaim mondjuk simábbak lettek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 12.

Szintén Pixiből.
Az ujjaim mondjuk simábbak lettek.

A felhők fölött örökké kék az ég blog

2014. december 24.

Én is Pixiboxban jutottam hozzá. Így egyszeri használat után annyit tudok leírni, hogy fantasztikusan jó illata van, nagyon nehezen tapad az arcbőrre (az államról folyamatosan le akart pl. esni), viszont jól hidratál. Nem venném meg 800-ért, de ha lenne még ilyen Pixiben, annak örülnék. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 24.

nadalandy

2014. december 5.

A pixiből sikerült hozzájutnom. Maga a termék ilyen arcra igazított kendő, ami nem éppen tökéletes. Vagyis az én arcomhoz nem igazán akart illeszkedni. Nincs különösebb illata.
A hatásáról: A termék leírása sok-sok mindent ígért. Kellemes hűsítő érzést hagy maga után, de se nem feszesít, se nem revitalizál. A hidratálásban szerintem megállja a helyét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 5.

szivecske

2014. december 3.

az illata kellemes, viszont tényleg nem az igazi amiatt, hogy gyakran kell igazgatni, mert folyton leválik az orr és az áll környékén... de szépen hidratál azért, jó érzés utána a bőrömnek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 3.

turbolya

2014. december 3.

A hosszabb távú hatásairól nemigen lesz alkalmam meggyőződni, mert egy mintát felhasználva az derült ki, hogy bár eléggé nedvesnek tűnik, nem marad meg rendesen az arcon, pár perc után fölválik, nem tapad fel, folyamatosan igazgatni, tapasztgatni kell, és ez így nem jó. A komolyan hangzó "anatómiai" jelző pedig inkább vicces, hiszen csak annyit jelent, hogy ki van vágva arcformájúra. Halloweenkor viszont feltűnésmentesen lehetne benne vendégeket fogadni (na jó, mégsem).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. december 3.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid, Hydrolyzed Glycosaminoglycans
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-5
Vitaminok: Panthenol

Syn-Coll márkanéven ismert, három aminosavból álló peptidféle, mely állítólag stimulálja a sejtek növekedését, osztódását szabályozó TGF-ß nevű növekedési faktort, ami pedig elősegíti a bőrünk kollagéntermelését. Több kollagén pedig fiatalosabb és ráncmentesebb bőrt jelent.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.