Bioderma

Ár:   7853 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mstindigo, Módosítva: 2022. március 16.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz

Bőrerősítő és gyulladást enyhítő ápoló krém a nagyon száraz, atópiás bőr kezelésére

• Skin Barrier Therapy® szabadalom tartalmának köszönhetően pótolja az atópiás bőrből a hiányzó lipideket, valamint biológiailag és tartósan állítja helyre az egészséges bőrfelszínt.
  • Bőrgyógyászati-kozmetikai kezelést biztosít az irritált bőrre, és az extrém szárazságra is.
  • Gátolja az irritációt és viszketést.

Ár: 3100Ft , Eladó: Chrissy
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, Postán maradó ajánlott posta, FoxPost

Ritchus

2022. május 26.

Évek óta használjuk a családban. Imádom, nem is tudnám már nélküle elképzelni a mindennapjainkat. Ekcémások vagyunk 3 éves kislányommal, szinte minden nap kenjük testünkre, arcunkra. Gyorsan beszívódik, nem ragacsos, és illatanyagmentes. Szteroidos krém mellé használjuk, sokszor elég ezzel is bekenni a száraz, viszkető foltokat, és megússzuk a szteroidot. Viszketést gyorsan és akár órákra is megszünteti. Arcra estére használjuk, főleg a hidegebb időszakban, nekem sok lenne még nappalra is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 26.

SerEni

2022. május 3.

Más Bioderma krém használata által mertem bizakodva megvásárolni ezt is. Nem bántam meg!
A kisfiamnak lett rá szüksége miután a lábán piros száraz ekcéma foltok jelentek meg. Bórgyógyász által felírt gyógyszertári kenőcs mellett kiegészítésnek a későbbiekben pedig mai napig ezt használom neki egyedüli testápolóként.
Tökéletes megelőzésre is ugyanakkor néha használattól független még is elkezd itt ott foltokban kipirosodni a kisfiam lába. Ezzel bekenem és csodát művel. Egyrészt nem engedi hogy szárazzá váljon és sebesedjen másrészt pedig gyönyörűen elhalványúl a kipirosodás és el is tűnik az ekcéma. Tehát hiába előjön a krém használata mellett, mégis a krém segít helyrehozni a bőrét.
Az én kezemen is sokat segít. Gyakran kirepedezik az ujjam több helyen is, sokszor még hámlik is olyan száraz. Éjszakára bekenem a kezem, cérna kesztyűt húzok rá és 2-3 nap alatt nagyon szépen helyrehozza.
Nekünk csodaszernek számít.
Nem kerül kevésbe de megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 3.

Nekünk csodaszernek számít.
Nem kerül kevésbe de megéri az árát.

lipstickfan

2022. április 11.

Kisfiamnak vettem testápolónak a száraz bőrére. Nagyon bevált, én magam is használom a szintén extra száraz bőrömre. Nem kell sok belőle és érezhetően puhább a bőrünk. Amióta használjuk alig viszket a bőrünk. Drága, de bevált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 11.

RitaKovacs1995

2022. március 13.

Kisfiam ekcémás bőrére vettem, nagyon szépen hidratál. Reggel és este használom neki, nem szabad spórolni az anyagot. Az a hátránya hogy elég hamar el lehet használni, az ára pedig nem olcsó, de megéri. Eddig más nem használt ennyire jól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 13.

Odil

2022. március 1.

Az a fajta száraz bőröm van, akinek az extra száraz és az ekcémás bőrre összerakott krémek is többnyire kevésnek bizonyulnak. Ő egy kellemes kivétel.
Picit ragad, de igazából tudok rá sminkelni gond nélkül, szóval semmiben nem akadályoz, nélküle pedig gond van, úgyhogy eléggé megváltás ez a cucc. .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 1.

Enciii1

2022. február 25.

Testesebbnek tűnik először , viszont mikor elkenem , lágy és könnyen siklik a bőrön , kellemes érzés. Azért kap 3 csillagot csak , mert eléggé ragacsos marad tőle az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 25.

mafalda

2022. január 6.

Zsíros krém, arcomra kenem, mert eléggé kiszáradt hámlik, este használom, úgy látom jót tesz. De nappalra nem lehetne ahhoz túl ragacsos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 6.

catacidus

2021. november 3.

Az átlag száraz és a durván ekcémás bőrnek is nagyon nagy segítség ez a krém (nálam teljesen bevált a szteroidos kenőcsök mellé plusz védelemként, remekül karbantartja a bőrbetegségemet). Az az igazság, hogy néha az arcomra is használom, a homlokomon néha hirtelen kiszárad a bőröm, és azt is rendbe szokta tenni 1-2-3 nap alatt (nem leszek tőle mitesszeres). Az egyetlen negatívuma az illata, merthogy az nincs neki (de ez sosem baj az illatanyagmentesség miatt), szóval olyan klasszikus gyógyszertári bőrápoló krém "szaga" van, de ez semmit nem von le az értékéből. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 3.

Litta

2021. július 23.

A könyökhajlatom és a bőröm teli lett nagyon csúnya, hámló ekcémás foltokkal. Persze használtam rá szteroidos krémet, de azt csak napi 1x lehet kenni, és ugye az atópiás bőrnél az a legfontosabb, hogy nem szabad hagyni kiszáradni. Ahhoz pedig az Advantan önmagában kevés volt. Így némi netes kutakodás után elsétáltam a patikába, és megvettem ennek a krémnek a 200 ml-es kiszerelését. Nem mondom, hogy nem fájt a szívem, amikor közel 7.000 forintot hagytam ott érte, még sosem vettem ilyen drága kozmetikumot, de most SOS volt, már teljesen kétségbe voltam esve a bőröm állapota miatt.
Szóval elkeztem az Advantannal párhuzamosan használni. Érdekes az állaga, elsőre nem tűnik túl zsírosnak, és be is szívódik, de mégis hagy valami védőréteg-szerűséget a bőrön. Abszolút illatmentes, amit mondjuk picit bánok, de megértem, hogy érzékeny bőrre nem szabad irritáló anyagokat használni (talán ezt rontottam el én is). Kb másfél hét után annyira rendbejött a bőröm, hogy a szteroidot már elhagyhattam, azóta pedig csak ezzel kenem magam minden nap. Nem használom teljes testre, mert ahhoz azért nagyon drága, de a hónaljam és a könyökhajlatom bőre még sosem volt ennyire selymes és puha, mint most! Semmi szárazság, semmi hámlás, semmi ekcéma! Napi 1x este, fürdés után használom, de még másnap is érezhető a hidratáló hatása. Nem véletlenül kerül ennyibe, most azt mondom, megérte az árát, ha elfogy, már veszem is a következőt. Akut ekcémán önmagában nyilván nem segít (ott már tényleg csak a szteroid marad), de kiegészítő kezelésként, illetve megelőzésre, kiújulás ellen szerintem remek. A hámló és száraz bőrt 1-2 használat után látványosan rendbe teszi. Engem meggyőzött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 23.

Bori0231

2021. július 17.

A kislányom egyébként is száraz, de a téli időszakban brutális módon irritált, viszkető szinte hámlásig száraz bőrét csak ezzel tudjuk viszonylag kordában tartani. Bőrgyógyász szerint elmúlni egyik krémtől sem fog, de sokat segíthet rajta, és igaza van. Eddig ez vált be a legjobban. Az olajtusfürdőjével együtt használjuk. 5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 17.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Niacinamide, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Niacinamide

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Cholesterol eo I eu 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.