Bioderma

Ár:   5700 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mstindigo, Módosítva: 2017. szeptember 10.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz

Bőrerősítő és gyulladást enyhítő ápoló krém a nagyon száraz, atópiás bőr kezelésére

• Skin Barrier Therapy® szabadalom tartalmának köszönhetően pótolja az atópiás bőrből a hiányzó lipideket, valamint biológiailag és tartósan állítja helyre az egészséges bőrfelszínt.
  • Bőrgyógyászati-kozmetikai kezelést biztosít az irritált bőrre, és az extrém szárazságra is.
  • Gátolja az irritációt és viszketést.

Ár: 3300Ft , Eladó: Chrissy
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, Postán maradó ajánlott posta, FoxPost
Ár: 2700 , Eladó: kisniky91
Állapot: x2 próbált, Helyszín: Gödöllő, fizetés: utalás

BeataK

2021. május 17.

Kislányom száraz, kivörösödött bőrére használom, nagyon szépen karban tartja a bőrét, 1 hét alatt is látványos a változás. Több olajat, krémet, gélt kipróbáltam már, de ez fényévekkel jobb mindegyiknél, ez végre tényleg használt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 17.

Torinka

2021. április 9.

Születésemtől ekcémás bőrrel küszködök, gyakori fellángolásokkal. Pár évvel ezelőtt (új) bőrgyógyászom javaslatára kezdtem el használni a terméket. Azonnal a szerelmese lettem. Valóban egész napos hidratáltságot biztosít a bőrömnek, így azóta jóval kevesebbszer és gyengébb tünetekkel jön elő az ekcémám. Gyorsan felszívódik annak ellenére, hogy a krém állaga kicsit nehezebb/zsírosabb a megszokottnál. Ez az érzet minimálisan megmarad a bőrön beszívódás után is. Nem csak az ekcémás területeken lett jobb a bőröm, de téli időszakban a combomon jelentkező (hideg allergia?) piros hajszál repedezésektől is megvéd. Az 500 ml-es pumpás kiszerelést szoktam használni, amin javíthatnának, hogy jobban elérhető legyen akkor is a krém, amikor már fogytán van. Ettől függetlenül teljesen elégedett vagyok a termékkel. Azt fontosnak tartom megjegyezni, hogy ez nem a már fellángolt ekcéma kezelésére szolgál, hanem a bőr általános karbantartására.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 9.

dbeata

2021. február 23.

Ez (és az egész Atoderm vonal) egy nagyon jó bőrápoló krém az ekcémára hajlamos bőrömre. Arra nem elég, hogy a már akut ekcémát kezelje, de a szinten tartásra nagyon jó. A férjemnek viszont elég ez az arcán lévő száraz foltokra. Az 500g-os kiszerelés sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 23.

Kingimingi

2021. február 2.

Szeretem a Bioderma termékeket, a paletta 80%-át már próbáltam és vannak termékek amiket évek óta használok. Ezt a balzsamot azért vásároltam meg, mert van egy néjh meg-meg jelenő ekcémám a combjaimon. Nekem mikor megjelenik az ekcéma és bekenem vele akkor rögtön el is tünteti, viszont én az olajos tusfürdővel együtt használom, lehet ez az eredményességének oka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 2.

lili2020

2021. január 28.

Az én ekcémás bőrömre ez kevés. Pedig elvileg kifejezetten erre való lenne a krém.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 28.

tiesza

2020. november 27.

Én nagyjából 2 hónapja használom már az arcomra. A szemöldököm között hámló, a szemlödökeim elején viszkető, ekcémára hajazó bőrbajra vettem, és eddig nekem bevált :) így, hogy csak az arcomra kenem, a 100 ml kiszerelés bőséges mennyiség. Állagra is tetszik, könnyen kenhető, viszonylag hamar beszívódik. Enyhén zsíros marad tőle a bőröm, főleg ha este kenem, akkor reggelre zsíros marad a bekent rész, de a reggeli arcmosásnál úgy is eltűnik. Számomra megérte a pénzét!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 27.

Esztella96

2020. november 14.

Erős ekcémás bőrömre vettem, teszi a dolgát! Eredményes, gyors javulást egyelőre csak orvos által kikevert krém tudott elérni, de amikor éppen nincs lehetőségem azokat használni, SOS kezelésre abszolút megfelel.Nem túl zsíros, kellemes állag, viszont van, hogy csíp, így ha nagyon rossz a helyzet, nem is próbálkozom ezzel, viszont kezdeti tünetekre és mindennapos használatra teljes mértékben alkalmas számomra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 14.

Eszter8878

2020. november 11.

Mindkét babámnál ezt használjuk a kezdetektől - ételallergia miatt kialakult ekcémaszerű foltokra. A nagyobb fiamnál szuperül bevált, pár perc alatt rendbe tette, nem csìp, gyorsan beszìvòdik... A családban ezen felbuzdulva mindenki lecserélte a bőrproblémákra használt krémét és mindenki elégedett is. De valahogy a kisebb fiamnál egyáltalán nem működik. Teljesen mindegy, hogy ezt, vagy az 500 Ft-os DM-est kenem rá, egyik sem használ, egyik sem árt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 11.

sziluetta

2020. július 13.

Kézkrémnek vettem, mert tiszta ekcéma a kezem és valami illatmentes paraffinos krémet szerettem volna rá. Még Tindigo ajánlotta egy videójában a krémek rétegzését a kézen, és utolsó rétegnek szeretem használni ezt, most hogy kicsit normalizálódott az ekcémám szimplán kézkrémként funkcionál (illetve most kenegetem a talpamra is). Alapvetően nagyon kellemes kis krém, ami viszont nem tetszik, hogy kezd furcsa szaga lenni (megromlott talán?!), pedig alig van meg 2 hónapja szerintem, már az alján van egy kicsit, és árnyékos hűvös helyen tárolom. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 13.

nkata

2020. július 3.

Ez egy nagyon jó kis krém. Nekem ugyan nincs ekcémám, de télen tud nagyon száraz lenni a bőröm és ehhez még érzékenység is társul. Szépen rendbe teszi a bőrt, nyugtatja és hidratál is. Télen esténként szoktam néha használni ha nagyon száraz a bőröm, az egyetlen problémám vele, hogy még másnapra is megmarad ez a zsíros réteg a bőrön, nekem pl. az uriage xémose arckréme jobban bevált, ezt jobban beszívja a bőröm. (csak emiatt kap négy csillagot)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 3.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Niacinamide, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Niacinamide

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Cholesterol eo I eu 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak