Bioderma

Ár:   5700 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mstindigo, Módosítva: 2017. szeptember 10.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz

Bőrerősítő és gyulladást enyhítő ápoló krém a nagyon száraz, atópiás bőr kezelésére

• Skin Barrier Therapy® szabadalom tartalmának köszönhetően pótolja az atópiás bőrből a hiányzó lipideket, valamint biológiailag és tartósan állítja helyre az egészséges bőrfelszínt.
  • Bőrgyógyászati-kozmetikai kezelést biztosít az irritált bőrre, és az extrém szárazságra is.
  • Gátolja az irritációt és viszketést.

birokitti

2020. április 3.

Egy pár ml-es mintám volt belőle, de az is sokáig elég volt. Be fogom szerezni nagyobb kiszerelésben, mert a viszkető, ekcémás vagy hámló bőrre ez volt a leghatásosabb. Egy allergiás reakció miatt a szemem alatt viszkető foltok lettek, amin ez segített a leginkább. Most más híján mandulaolajjal kenem, de ezzel gyorsabban helyrejött. Legelőször, amikor még intenzív volt az allergiás reakció, akkor nekem is csípett, de 1-2 perc elmúltával, amikor a nagy része beszívódik, akkor rendbejön és hamarosan pihepuha lesz a bőr tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 3.

Jucccc

2020. március 28.

Hidegallergia és enyhe ekcéma okán próbálgatom sorra ez erre kifejlesztett kencéket, első sorban a gyerekeim problémái miatt. Sajnos eddig nem sikerült olyat találni, ami nem csípi a 4 évesem bőrét, így az előzőt is le kellett cserélnünk, és ő jött velünk haza a gyógyszertárból, hátha végre sikerül olyat találni, ami nem irritál. A fiam szélfútta, kipirosodott arcára kentem fel először, és sajnos azonnal jelezte, hogy bizony ő is csíp. Nem annyira, mint a többi, amit előtte próbáltunk, de bizony neki ez is rossz. A hatása egyébként kicsit elmarad a hasonló termékekétől, de azért segít a problémán valamennyire. Kézkrémként használva jól beszívódik, az enyhébb száraz állapotokon egész hatékonyan tud segíteni, de komoly problémára kevés. Ja, és engem is csíp, ahol már sebes, vagy nagyon rossz a helyzet. Csak olyan esetben ajánlom, ahol nem nagy a baj, nincs megsérülve a bőr. Tulajdonképpen sima, normál bőrre lehet jó az én tapasztalataim szerint.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 28.

barnajudit87

2020. január 27.

Hideg időben előszokott jönni ( allergia vagy ekcéma?!) egy borzasztó viszketéssel járó bőrprobléma, amit eddig semmivel nem tudtam orvosolni. Utána olvastam, hogy ez a termék kifejezetten jó erre,majd a gyógyszertárban is csak megerősitettek.
Pár használat után elmúlt az érdes,sebes, viszkető bőrelváltozás.
Tényleg nagyon zsíros,nehéz krém, ami alig akar beszivódni, ezért csak az érintett területekre kenem este,zuhanyzás után.
Gondolkodok más Bioderma termék kipróbálásán is, bár elég borosos az áruk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 27.

Pár használat után elmúlt az érdes,sebes, viszkető bőrelváltozás.
Gondolkodok más Bioderma termék kipróbálásán is, bár elég borosos az áruk.

Andy88

2019. december 9.

Én csak a kezeim ápolására használom, mert télen annyira kiszárad és kirepedezik, hogy az átlagos kézkrémek nem bírnak el vele.
Ez a testápoló viszont igazi csodaszer a száraz, kirepedezett kézfejemre. Már az első használat után szuperül helyrehozta a bőrt, rendszeres használat mellett viszont látványosan javulni fog a bőr állapota.
Ajándékba kaptam a krémet... ha elfogy, beszerzem a kézápoló változatát is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 9.

Ajándékba kaptam a krémet... ha elfogy, beszerzem a kézápoló változatát is. :)

Pantene

2019. november 26.

1 használat után rendbehozta a száraz kezem, ami olykor már berepedezett, vérzett is. Az ára húzós, de nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 26.

petszilva

2019. augusztus 21.

Nekem sajnos nem vált be. Lehet, hogy hidratál alaposan, de olyan vastag zsíros réteget hagyott az arcomon, hogy még éjszaka sem szerettem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

rhaenys

2019. június 21.

Kisfiam érzékeny bőrére tökèletes, előtte gyógyszertári krémet használtunk, de azzal sosem volt 100%-os az eredmény, ezzel viszont igen, teljesen puha a bőre, nyoma sincs semmi szárazságnak. Én is ezt használom a szárazabb bőrfelületeken.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 21.

Bellaaa1999

2019. május 2.

csodaszer!! az első krém, ami a durva ekcémámon segít :) nem múlasztotta el, de ez az egyetlen, ami képes valamilyen szinten visszaadni a bőrömbe az életet, nem hámlik annyira az arcom (meg máshol se a bőröm), ha használom. nincs illatosítva, a plusz pont neki, elég testes, viszonylag lassan szívódik be, de cserébe táplál. újravettem már :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 2.

sacii

2019. április 5.

ultra száraz a bőröm napi szinten használom és jól hidratál viszont ha kijön az ekcémám akkor azokat a területeket ki kell kerülnöm mert kifejezetten irritalja. A szőrtüsző gyulladást is enyhíti de így is csak 4 csillag

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 5.

szida

2019. április 1.

Ha kezd előjönni az ekcémám, ezt használom. De sajnos nem egy csodaszer ez sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 1.

Ha kezd előjönni az ekcémám, ezt használom. De sajnos nem egy csodaszer ez sem.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Niacinamide

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Cholesterol eo I eu 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak