Bioderma

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogczi, Módosítva: 2015. június 8.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz

Az atópiás dermatitisz megelőzésére szolgáló bőrápoló krém. Skin Barrier Therapy® szabadalom tartalmának köszönhetően hatékonyan akadályozza meg a száraz bőr atópiás bőrré való fejlődését, valamint biológiailag és tartósan állítja helyre az egészséges bőrfelszínt.

• Az Atoderm Preventive már 1 napos csecsemők esetében is alkalmazható.
  • Skin Barrier Therapy® szabadalom tartalmának köszönhetően hatékonyan akadályozza meg a száraz bőr atópiás bőrré való fejlődését, valamint biológiailag és tartósan állítja helyre az egészséges bőrfelszínt.
  • Alkalmazása egész testen és arcon naponta 1-szer vagy 2-szer igény szerint.
  • Kellemes illatú, hipoallergén termék
  • Parabenmentes

Ár: 3000 Ft , Eladó: smurfette
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest / Szeged, fizetés: személyes átvétel / előre utalás után csomag vagy posta

szeszterl

2021. január 27.

A legjobb testápoló amid eddig használtam!!!( pedig csak azért próbáltam ki mert egyszer össze volt csomagolva az olajtusfürdővel :) ) Remek illata van, jól hidratál és az egyetlen termék ami kordában tudja tartani a pikkelysmörömet anélkül, hogy irritálná. Az egyetlen negatívum, hogy a 200ml nagyon kevés egy felnőtt embernek és így elég drága mindig újra venni... viszont mindenkinek szeretettel ajánlom aki szenved a száraz irritált bőrétől :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 27.

Elena1230

2020. október 19.

A gyermekeimnek vettem (korábban La roche posay-t, gyógyszertári testápolót és egy másik Bioderma gyermekeknek valót használtam), ekcémára hajlamos bőrük van, nagyon érzékeny. Ennek imádom az illatát, viszont a kislányom bőre kipattog tőle. Azt hittem először, hogy nem ettől van, abbahagytam a kenegetést és újra szép lett a bőre. Tegnap este megint kipróbáltam a térdein és a könyökein, hát ma reggelre már ezeken a részeken kipattogott a bőre. Most már biztos, hogy ettől. Elhasználom majd én, ha nekem nem okoz ilyen problémát, nekik pedig visszatérek a tényleg mindenmentes változatokhoz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 19.

hdori23

2020. április 28.

Anyukám ajánlotta mert volt otthon belőle még egy kevés. Kicsit kételkedve használtam gondoltam ha a kedvenc testápolóm se tudott mit kezdeni a kiszáradt bőrömmel akkor ő se. De tévedtem szerencsére. Epilálás után is ezzel kentem a lábam, de lefekvés előtt a kezemre is kentem. Valóban tud segíteni egy kezdődő ekcémás bőrfelületen aminek nagyon örülök. Nekem az illata egyáltalán nem tetszik alig várom hogy beszívodjon de kompenzálja a hatása így elnézem neki. Ami annyira nem tetszik hogy az összetevői között ott a parfüm szerintem felesleges egy ilyen jó termékbe. Az állaga kicsit folyós nem megszokott, de hamar beszívodik. Lehet majd megveszem mert szerintem egy őszi - téli időszakban tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 28.

Cseniko

2019. december 22.

Most október és december között használtam el egy 200ml es tubust és meglepően jól bevált!
Nem sok reményt fűztem hozzá. Nálam okt. elején indul az extrém bőrszárazsági szezon és áprilisig kitart. Ilyenkor vadászom a megfelelő tusfürdőt és testápolót. Túl vagyok az Omorovicza 25e ft os-szintén 200 ml-es-testápolóján is, de a hűvös hónapokban nekem minden hatástalan.
Az olaj tusfürdőt akartam csak megvenni(ami szintén bevált), de hozzà volt csomagolva a testápoló...nem szerettem volna ásványi olaj tartalmú testápolót venni, de jobb ötletem nem lévén mondom üsse kavics...és bejött! Remélem hosszú távon nem ártok vele a bőrömnek.
Nem értem miért tartalmaz parfümöt, de nekem semmilyen irritációt, problémát nem okozott és szuperül hidratálta a bőröm!👌🏼

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 22.

galivali

2019. május 15.

Kislányom ekcémás bőrére vettem, akkor volt 1.5 éves. Gyorsan segített rajta, azóta is szívesen használjuk. Jó az illata, a beszívódásra azért várni kell egy 10 percet. Vékony réteget képez a bőrön, nagyon jó arcra, kézre is télen, ha nagyon hideg van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 15.

nekoSX

2019. április 16.

Tusfürdő mellé volt csomagolva, egyébként eszembe nem jutott volna megvenni, mivel a LRP Lipikar testápolója tökéletesen bevált. Jelenleg kézkrémnek hazsnálom, mivel testápolónak nekem kevés volt, nappalra munka mellett kenegetem, mert tökéletesen beszívódik (bár adni kell neki egy bő5percet), az LRP-hez képest hígabb állagú és tényleg hagy egy védőréteget a bőrön, amit kézmosásnál lehet érzékelni, viszont ezt én nagyon szeretem. Az illata erős gyöngyvirág, elég kellemes, de oly fölösleges és tartós, hogy nem szeretem lehet hosszútávon és épp ezért kisbabán el nem tudom képzelni. Ami döbbenet volt a számomra, hogy kentem kezdődő ekcémás bőrre is és tökéletesen helyrehozta, amolyan wow hatás volt. Nagyon megszerettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 16.

cukianyuci

2019. február 3.

Kisfiamnak vettem télre 2 éves volt kb amikor piacra dobták. Húzósabb napokon én még az arcomra is ezt használtam és döbbentem konstaláltam milyen szuper szép lett tőle a bőröm. Azóta eltelt 3 év és ősztől tavaszig mindig van itthon imádjuk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 3.

KataViki

2017. szeptember 7.

Bőrgyógyászomtól kaptam gyógyszeres kezelés szárító hatása miatt. Jó volt, tette a dolgát. Egyébként sem szoktam tetőtől-talpig testápolózni, így ezt is főleg kéz/kar krémezéséhez használtam. Zsírosabb, nem túl híg állagú, kicsit várni kell a beszívódására, de megteszi a hatását. Ha nem ennyibe kerülne, talán vennék is..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

absinth

2017. július 2.

Az Atoderm Nutritive-et használtam télen éjszakai hidratálónak, most a nyári melegben már soknak éreztem, csak szemkrémként használom. Lecseréltem erre a krémre, és nem bántam meg, mert ennek könnyedebb az állaga, de a Nutritive minden jó tulajdonsága is megvan benne. Az egyedüli ami zavar az az erős illata, nem tudom miért kell agyonparfümözni az eleve problémás bőrre szánt krémeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 2.

buborék

2017. január 26.

Babáknak ekcémás bőrre ez, vagy akár az intenzív verzió is a Cetaphil tejes fürdetővel csodát tesz. Az erős illatot - ami amúgy sztem nem rossz - nem értem én sem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 26.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Caprylyl Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Cholesterol eo I eu 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak