Bioderma

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogczi, Módosítva: 2015. június 8.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz

Az atópiás dermatitisz megelőzésére szolgáló bőrápoló krém. Skin Barrier Therapy® szabadalom tartalmának köszönhetően hatékonyan akadályozza meg a száraz bőr atópiás bőrré való fejlődését, valamint biológiailag és tartósan állítja helyre az egészséges bőrfelszínt.

• Az Atoderm Preventive már 1 napos csecsemők esetében is alkalmazható.
  • Skin Barrier Therapy® szabadalom tartalmának köszönhetően hatékonyan akadályozza meg a száraz bőr atópiás bőrré való fejlődését, valamint biológiailag és tartósan állítja helyre az egészséges bőrfelszínt.
  • Alkalmazása egész testen és arcon naponta 1-szer vagy 2-szer igény szerint.
  • Kellemes illatú, hipoallergén termék
  • Parabenmentes

galivali

2019. május 15.

Kislányom ekcémás bőrére vettem, akkor volt 1.5 éves. Gyorsan segített rajta, azóta is szívesen használjuk. Jó az illata, a beszívódásra azért várni kell egy 10 percet. Vékony réteget képez a bőrön, nagyon jó arcra, kézre is télen, ha nagyon hideg van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

nekoSX

2019. április 16.

Tusfürdő mellé volt csomagolva, egyébként eszembe nem jutott volna megvenni, mivel a LRP Lipikar testápolója tökéletesen bevált. Jelenleg kézkrémnek hazsnálom, mivel testápolónak nekem kevés volt, nappalra munka mellett kenegetem, mert tökéletesen beszívódik (bár adni kell neki egy bő5percet), az LRP-hez képest hígabb állagú és tényleg hagy egy védőréteget a bőrön, amit kézmosásnál lehet érzékelni, viszont ezt én nagyon szeretem. Az illata erős gyöngyvirág, elég kellemes, de oly fölösleges és tartós, hogy nem szeretem lehet hosszútávon és épp ezért kisbabán el nem tudom képzelni. Ami döbbenet volt a számomra, hogy kentem kezdődő ekcémás bőrre is és tökéletesen helyrehozta, amolyan wow hatás volt. Nagyon megszerettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 16.

cukianyuci

2019. február 3.

Kisfiamnak vettem télre 2 éves volt kb amikor piacra dobták. Húzósabb napokon én még az arcomra is ezt használtam és döbbentem konstaláltam milyen szuper szép lett tőle a bőröm. Azóta eltelt 3 év és ősztől tavaszig mindig van itthon imádjuk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 3.

KataViki

2017. szeptember 7.

Bőrgyógyászomtól kaptam gyógyszeres kezelés szárító hatása miatt. Jó volt, tette a dolgát. Egyébként sem szoktam tetőtől-talpig testápolózni, így ezt is főleg kéz/kar krémezéséhez használtam. Zsírosabb, nem túl híg állagú, kicsit várni kell a beszívódására, de megteszi a hatását. Ha nem ennyibe kerülne, talán vennék is..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

absinth

2017. július 2.

Az Atoderm Nutritive-et használtam télen éjszakai hidratálónak, most a nyári melegben már soknak éreztem, csak szemkrémként használom. Lecseréltem erre a krémre, és nem bántam meg, mert ennek könnyedebb az állaga, de a Nutritive minden jó tulajdonsága is megvan benne. Az egyedüli ami zavar az az erős illata, nem tudom miért kell agyonparfümözni az eleve problémás bőrre szánt krémeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 2.

buborék

2017. január 26.

Babáknak ekcémás bőrre ez, vagy akár az intenzív verzió is a Cetaphil tejes fürdetővel csodát tesz. Az erős illatot - ami amúgy sztem nem rossz - nem értem én sem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 26.

ladywonderful

2017. január 1.

Én ugyan nem küzdök ekcémával, de télen extrém száraz a bőröm, amit ezzel a krémmel meg sem érzek. Ha a kezeim kiszáradnak napközben, kb elég egyszer bekenni ezzel, és újra puhák lesznek, még 5 kézmosás után is. Abszolút 5* :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 1.

HardCandy092

2016. augusztus 20.

Nagyon szeretem ezt a krémet, nagyon boldog lennék, ha megengedhetném magamnak, hogy ezt használjam minden nap. :D
Az Atoderm PP-t használtam, akkor csúnya ekclmás foltokra, de az a krém midnennapi hazsnálata nagyon zsíros és ezt ajánlották helyette a gyógyszertárban. Vettem belőle egyet és átértékeltem a testápoló fogalmát. Könnyed ápoló krém, de sokkal-sokkal jobban ápol, mint bármelyik drogériás testápoló. Nem arra van, hogy a melévő piros foltokat elmulassza, hanem, hogy egy PP krém által elért hidratáltságot fenntartosn és arra tökéletes, az abszolút kedvenc testápolóm lett, maximálisan hidratáls és nem hagy zsíros érzést, nyáron is tudtam használni, nem volt rossz érzés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 20.

Dike01

2016. április 12.

Kettős érzéseim vannak ..Az illatanyag amit nem is értek minek főleg egy ilyen problémákra kifejlesztett kencében a másik pedig ,hogy atópiás bőrrel küzdöm és engem speciel rettentően csípett , persze a termék megelőzésre van nem pedig a kialakult probléma kezelésére , mégis bánt a dolog. Egyébként kellemes kis krém kellően hidratál .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 12.

bogczi

2015. június 2.

A patikában sózták rám a mintát, mert nem volt Hydrabio mintájuk sajnos.
Először szkeptikus voltam, mert alapvetően kombinált a bőröm, vízhiányos, de gyakran fénylik, zsírosodik a T-vonalam. Gondoltam, miért ne, ha csak a száraz foltokat eltünteti az orrom, orcám, homlokom környékéről, már boldog leszek.
Az állaga elsőre fura, én nehéz, sűrű krémet vártam, ehhez képes egy könnyed kis krém, nagyon de nagyon minimálisan zsíros érzetű, de felszívódás után eltűnik. Az illata engem zavar, nem értem, minek illatosítani egy ilyen krémet, ami amúgy is problémás bőrre van szánva. :(
A bőröm csak úgy itta és itta magába, reggeli arctisztítás után kentem fel, szépen felszívódott, egy icipicit zsíros érzet maradt meg, de az hamar el is tűnt, a száraz foltokat gyönyörűen hidratálta, nem csíp, nem leszek tőle vörös, hihetetlen.
Biztosan megveszem, ha nem is fogom állandóan használni, de csodálatosan hidratál, megéri megvenni. Télen biztos, hogy jobban fogom preferálni, mert akkor nagyon száraz a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 2.

A patikában sózták rám a mintát, mert nem volt Hydrabio mintájuk sajnos.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Caprylyl Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Cholesterol eo I eu 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak