Bioderma

Ár:   2800 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: cirmok, az összetevőket feltöltötte: Zorkaboszorka, Módosítva: 2012. november 13.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Azonnal beszívódó testápoló tej száraz bőrre, nyáron is kellemesen táplálja a bőrt. Tökéletesen hidratálja és finomítja a bőrt.

Kiszerelés: 200 ml

szanii

2019. szeptember 28.

Tavaly dove testapolot használtam és nagyon kiszáradt a borom őszre és télre, így idén váltottam. Fürdés után használom, nagyon könnyen beszivodik, olyan illata van mint az Atoderm kezkremjenek. Biztos, hogy maradok a termekcsaladnal testapolo terén, de lehet hogy legközelebb a parfummentes testapolot próbálom ki. Ettől függetlenül ez egy szuper termek és veri a drogerias testapolokat!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

mandika

2019. május 25.

Nagyon szeretem! Hidratálja a száraz bőrömet, nagyon gyorsan beszívódik, kellemes az illata. Télen is bőven elég - és nyáron is bevált a könnyű tej állaga miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

cukianyuci

2019. február 3.

Legjobb! Hidratál, ápol, azonnal beszívódik nincs szilikonos réteg csak pihe puha bőr. Finom szolid tisztaság illat. Egyszerű, de nagyszerű.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 3.

anitaaa04

2019. január 10.

Évek óta a problémás arcbőrömmel küszködök(aknék). Nemrég ajándékba kaptam az egyik ismerősömtől, aki bátran ajánlotta hiszen már régóta használja. Tényleg igaz az, hogy alkalmazkodik a bőrhöz. Mivel nekem kombinált bőröm van, tehát nyáron zsíros, télen pedig száraz ezért mindig évszaknak megfelelően kellett változtatnom az arcápolási rutinomon és felmerült bennem, hogy kellene valami olyan megoldást találnom,ami az összes évszalban a legjobb megoldást jelentené a bőrömnek! Végre sikeresen megtaláltam. Reggel és este megtisztított arcbőrre viszem fel és nagyon gyorsan beszívódik. Ha zsíros az arcom akkor mattít és kicsit szárít, ha pedig száraz akkor hidratálja. Nekem nagyon bevált. Csak ajánlani tudom.
Más Bioderma termékeket is használok és nagyon meg vagyok velük elégedve!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 10.

Más Bioderma termékeket is használok és nagyon meg vagyok velük elégedve!

Edina1313

2018. október 20.

Nagyon jól hidratál, nem irritál, újra vevős lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 20.

Nagyon jól hidratál, nem irritál, újra vevős lesz.

Antalreni

2018. augusztus 17.

A legjobb testápoló amit eddig próbáltam! Száraz bőrre vettem, könnyen beszívódik, csodás de diszkrét az illata, imádom! Újra vevős, ez teljesen biztos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

MariannKonkoly

2018. március 10.

Tökéletes testápoló! Bőröm a téli hideg hónapokban nagyon száraz, szinte már hámló, ez a testápoló szinte azonnal megoldást nyújt. Azonnal beszívódik, kellemes illatú és persze selymes lesz a bőröm! Imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 10.

minor09

2017. december 12.

Kellemes illata van, könnyű eloszlatni, hamar beszívódik és megfelelő ápolást nyújt a bőrnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 12.

Odri

2017. február 13.

egyelőre imádat van: könnyű, hamar beszívódik, diszkrét az illata, az egész család bőrével csodát tesz.Tíz pontot adnék rá, ha lehetne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 13.

SzSzilvi

2016. január 29.

Nagyon kellemes meglepetés ez a testápoló. Alapvetően nem szeretem a testápolókat,mert nekem mind túl zsíros érzetű. Ezt a férjemnek vettem az extra száraz bőrére,és bíztam benne,hogy hajlandó lesz magára kenni végre valamit. A csoda megtörtént :) A problémás bőre szépen helyrejött, hihetetlen gyorsan beszívódik, kellemes, enyhe illata van, nem hagy zsíros érzetet, jól táplál, hatása akár egész nap kitart, egyszóval tökéletes! Magamon is teszteltem,és az arcomra is kentem,mert épp elfogyott az arckrémem. A kipirosodó,érzékeny bőrömre azonnali gyógyír! Úgyhogy keresek majd valami könnyű arckrém változatát,de ha nincs, használom ezt. Komolyan mondom, annyi pénzt kidobtam már el nem használt krémekre és testápolókra,hogy ezt simán újra fogom venni sziszegés nélkül. Bár most az első vételkor kicsit sokalltam,de messzemenőkig beváltotta a hozzá fűzött reményeimet, sőt! Csillagos ötös! Remélem, még sokáig kapható lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.