Bioderma

Ár:   5499 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. április 15.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Az epidermisz összetételéhez hasonló emulziónak köszönhetően az Aquagenium® szabadalom aktív összetevői célzottabban fejtik ki hatásukat, amely során újraindítják a bőr hidratáló folyamatait, valamint fokozzák a sejtekben a vízkörforgást. Lágy fókuszhatást biztosító és fényvisszaverő részecskékkel gazdagítva a Hydrabio Perfecteur azonnal kisimítja a bőrt, visszaadja természetes színét üdévé és ragyogóvá varázsolja az arcbőrt. UV/A és UV/B szűrőinek köszönhetően a Hydrabio Perfecteur magas szintű védelmet nyújt a káros UV sugárzással szemben és megakadályozza a korai bőröregedést.

Eredmények: Hosszantartóan hidratált bőr, amely visszanyeri ragyogását, bársonyosságát, és teltségét.

Bioderma Hydrabio Perfecteur SPF30 - új, bontatlan
Ár: 4300Ft , Eladó: Edina1313
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Szolnok, fizetés: banki előre utalás után posta vagy foxpost

Ajsha920704

2021. február 23.

Szeretnem szeretni de nem megy. Hidratalokent a Hydrabio Gel Creme-et hasznalom, hosszu evek ota tart a hozza fuzodo szeretetem es a Bioderma termekeket alapbol nagyra tartom de sajnos ez a kis fenyvedos tarsuk borzaszto. Normal borom van, alahidratalok becsuletesen de elkenhetetlen. Foltokban megkot az arcon, mashol lepereg. Ahol folt marad, sehogy sem lehet eloszlatni, tologatja a kremet az ember az arcan jobbrol-balra. A kocsiban ulve anyukam megkerdezte tolem, hogy mik ezek a feheres-rozsaszines foltok az arcomon -.-` Felkenve is nagyon nehez erzes az arcon, szep szint eredmenyezne de az is inkabb egy rozsaszines gyongyhaz hatasu termeszetellenes szin. Kesz feludules lemosni. Attertem a Rituals/Rituals of karma SPF 50 fenyvedore, picivel dragabb, viszont ot szivesen ajanlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 23.

Amadea

2021. február 18.

Egy zsibis vásárlás mellé kapott 5ml-s mintát próbálgatok, nem nagy sikerrel... sajnos rajtam is kukacosodik, gyakorlatilag egy az egyben ledobja magáról a primert, alapozót, a végeredmény rettenetes, pedig alaposan aláhidratált bőrre kenem fel.
Kb. a fele van még a kis tubusban, smink nélküli, rohangálós hétvégi napokon fogom elhasználni, ilyen formában eddig nem okozott problémát.
Rendkívül hálás vagyok az ajándékozónak, hogy megspórolta nekem a nagy kiszerelés árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 18.

Gorgo300

2021. február 5.

Update: Ha befújom az arcom termálvizes spay-vel, majd rögtön utána kenem fel a krémet, akkor működik :-)

Szeretem a Bioderma termékeit, de ez a krém nem hozta a várva várt hatást.
A bőröm hamar felszívja, és nem hagy olajos, zsíros hatást, viszont nekem is kukacosodik, és nem is érzem azt a marha nagy hidratációt sem....
Elhasználom, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 5.

Szeretem a Bioderma termékeit, de ez a krém nem hozta a várva várt hatást.
Elhasználom, de nem veszem újra.

Lilium

2021. január 8.

Az én bőröm akár a másfél pumpát is teljesen jól viseli, hiába nagyon nehéz ez a krém. Nálam is hozza az egészséges, hidratált hatást, utána mégis matt marad a bőröm. Zseniális! A fényvédő benne meg csak hab a tortán. Zsíros bőrűeknek viszont nem ajánlom, nekik tényleg sok lehet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 8.

Kucsinka90

2020. szeptember 23.

Kellően hidratál, megnyugtatja a bőrömet, már többször használtam és nem csalódtam..Továbbra is használni fogom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 23.

BarBcreme

2020. szeptember 14.

Csalódás volt, főleg a fényvédő nélküli testvérét ismerve... a zsírosodásra hajlamos bőrömet teljesen kifényesítette, egyáltalán nem éreztem a mattító hatását. Ráadásul nekem is kikukacosodott, nem szívta fel a bőröm teljesen, bármennyire is igyekeztem vékonyan kenni. Zsírosabb, kifényesedésre hajlamos bőrre sokkal inkább ajánlom a LRP Anthelios krémeit, az tényleg mattit, és halványít is a piros foltokon,hegeken, plusz extrán véd a káros sugaraktól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 14.

ziadrienn

2020. július 8.

sajnos ez csak itthoni használatra jó ,mert kevés mennyiség is kukacosodik és lemorzsálodik kis dörzsöléstől arcomról ,az ilyen krémeket utálom ,szememhez nem is kenek és mégis könnyezek tőle ,sminkelni egy óra múlva sem tudok rá,pedig tényleg imádom a Bioderma márkát és sok terméket szeretek tőlük ,de ez nem az :( Egy dolog ami pozitív ,hogy azért hidratál és nem húzódik tőle bőröm,

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 8.

nanorci

2020. június 30.

Nem lett kedvenc, nekem kicsit túl műanyag, túl matt, nem ad egy ilyen kellemesen ruganyos érzetet. Csak nedves arcbőrre működik nekem, konkrétan még vizes arcra kenve, keveset, smink alá még oké, de nem az igazi. Így viszont az SPF30 nem tudom mennyire ér bármit is. Hialuronsavval aláretegezve még tesztelgetem, de egyelőre nem érzem a csít. Elhasználom azért, de ennél már volt drogériás arckrémem is jobb, ha elfogy végre mást próbálok. Ja, és illatosított...még egy minusz pont. Pedig nagyon akartam szeretni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 30.

Niki019

2020. június 13.

Kétségeim voltak az itteni vélemények után, de nem bántam meg, hogy megvettem :)

Nagyon!! kevés kell belőle!! (Kb negyed-fél pumpálásnyi) és alaposan el kell dolgozni, mert valóban van egy tipikus naptej-állaga, de megéri rászánni 1-2 percet :) Amint beivódott, hozza a púderes, mégis telt, hidratált tapintást

Nagyon apró csillám-darabkák vannak benne, ami kicsit zavar, de annyi baj legyen.

A sok véleményben írt lepergést, kukacosodást nem tapasztaltam (szerintem a sok krém felvitele okozhatta, vagy más krémmel nem jöhet ki jól .. )

Nekem újravevős :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 13.

Nekem újravevős :)

Alexa789

2020. május 29.

Kicsit csalódás ez a krém, sajnos nem lehet rá sminkelni, és elkezd kukacosodni, leperegni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide, Mannitol, Xylitol, Hexyldecanol, Rhamnose
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló és felületaktív hatású összetevő, illetve a truthinageing szerint gyakran illatanyagként is használják. A truthinageing információi szerint alacsony molekulatömegű összetevő, ami azt jelenti, hogy minimális mértékben szívódik fel a bőrön, viszont a többi PEG-származékhoz képest jobban hajlamos arra, hogy irritáljon.

Színezék. Lilás piros.