Bioderma

Ár:   5499 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. április 15.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Az epidermisz összetételéhez hasonló emulziónak köszönhetően az Aquagenium® szabadalom aktív összetevői célzottabban fejtik ki hatásukat, amely során újraindítják a bőr hidratáló folyamatait, valamint fokozzák a sejtekben a vízkörforgást. Lágy fókuszhatást biztosító és fényvisszaverő részecskékkel gazdagítva a Hydrabio Perfecteur azonnal kisimítja a bőrt, visszaadja természetes színét üdévé és ragyogóvá varázsolja az arcbőrt. UV/A és UV/B szűrőinek köszönhetően a Hydrabio Perfecteur magas szintű védelmet nyújt a káros UV sugárzással szemben és megakadályozza a korai bőröregedést.

Eredmények: Hosszantartóan hidratált bőr, amely visszanyeri ragyogását, bársonyosságát, és teltségét.

Ár: 3000 , Eladó: rouquine
Állapot: néhányszor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Pest belváros + előreutalás foxpost/posta
3900 Ft Új Bioderma Hydrabio Perfecteur SPF30
Ár: 3900 Ft + posta , Eladó: Nagyer
Állapot: Új, Helyszín: Zalaegerszeg, fizetés: --
felicitas

2019. május 16.

Mivel elkezdtem retinolt és kémiai hámlasztkat használni, jobban kezdtem figyelni a fényvédelemre, és mivel új hidratálót is kerestem, így két legyet egycsapásra. Télen magában, most plusz fényvédővel használom. Néha BB, ami szintén fényvédős. Éjszakára, nappalra is szeretem, jól hidratál, pedig nagyon vízhiányos a bőröm. Egyedül azt bánom, hogy illatos, ezért még nem biztos, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 16.

Frani10

2019. május 4.

Nagyon szeretem alapozás előtt ezt használni púderes állagának köszönhetően. Fényvédőt tartalmaz, ami nagyon fontos számomra, hiszen hófehér bőröm van. A kiszerelése és az adagolója nagyon praktikus, az utolsó cseppig el lehet használni és mindig annyit adagol amennyi pont elég. Tökéletes primer!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 4.

rimfruaa

2019. április 29.

1. A kiszerelése nagyon praktikus és higiénikus.
2. Az állaga tényleg púderes, ahogyan azt ígéri. Nekem tetszik ez a hatás. :)
3. Nem leszek tőle allergiás, szerencsére. (Az a típus vagyok, aki a legtöbb termékre, vagyis valamilyen összetevőre tuti begyullad az egész arcom. :((( )
4. Egy pumpát teszek télen, nyáron másfelet vagy kettőt. Ahogy elnéztem, kb. egy pumpányi mennyiség is megfelel 5 forintosnyinak. Úgy tudom, hogy ez az a mennyiség, amit fel kell vinni az arcunkra.
5. Az alapozó is jól működik vele ( Bourjois Healthy Mix vagy Loreal True Match) nekem.
Más másodjára vettem újra, úgyhogy nekem abszolút bevált és azt is sokat mondd róla, hogy barátnőimnek is ajánlottam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 29.

1. A kiszerelése nagyon praktikus és higiénikus.
2. Az állaga tényleg púderes, ahogyan azt ígéri. Nekem tetszik ez a hatás. :)

GDora

2019. április 29.

Az elején annyira féltem, mert a vásárlás után olvastam a sok negatív kommentet a krémről. DE! Pozitívan csalódtam. Hamar beszívódik és szuper tartós lett tőle a sminkem(kicsit átfényesedik, de az nekem belefér), szép, kismiult tőle az arcom. Nagyon megérte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 29.

darcy

2019. április 8.

Utálom, amikor több rétegnyi cuccot kell az arcomra kenni, ezért szeretem a 2in1 dolgokat. Még az ősszel találtam rá erre a krémre, és nagyon megszerettem. Kellőképpen hidratál, 30-as fényvédős, gyorsan beszívódik, és sminkelni is jól lehet rá.
Egyedül a pumpás kiszerelését nem szeretem. A vége felé már kínszenvedés kivarázsolni a tubusból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 8.

Bildiy

2019. március 26.

Szeretem ezt a krémet, az én bőrömet hidratálja, és nem kell külön fényvédőt használnom, ami nagy pozitívum. Sminkelni jól tudok rá, és hamar be is szívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 26.

DorkaR

2019. március 24.

A Sensibio micellás vízzel vásároltam meg egy csomagban, mert az nagyon bevált a lemosó, ellenben ezzel a krémmel. Sajnos minden használatnál morzsálódni kezdett az arcomon és a nap folymanán, ha hozzáértem rendszeresen lejött belőle egy kis darab.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 24.

mazsola

2019. március 18.

Nekem nagyon nem jött be :( Leváltottam a jól bevált nappali hidratálómat, mert vágytam vmi újra, de ahhoz képest hogy ez dehidratált bőrre való sajnos az én arcomat egyáltalán nem hidratálja! Rettentően húzódik a homlokom, és ha rákenek még egy pumpálásnyit, akkor meg már elkezd kukacosodni. Szerintem ez egy normál bőrre elegendő, de vízhiányosra semmiképpen. Csalódás és annak viszont elég drága.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 18.

AppleMaple

2019. február 20.

Szerintem nem ér egy fityinget sem. Az én bőröm egyáltalán nem kedvelte, csakúgy, mint a BIODERMA SENSIBIO GEL MOUSSANT HABZÓ GÉL ARCTISZTÍTÓ-t amit vettem hozzá. Sajnálom, kár érte, hogy feleslegesen vettem meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

ptagi

2019. január 26.

Nem lettünk jóban egymással, semmilyen formában sem.
A kiszerelés valami hihetetlen módon praktikátlan. Majd' félig kellett elhasználnom ahhoz, hogy ne csak 1 pumpálásnyit lehessen belőle kinyerni egyszerre rázogatás nélkül. A hajam eldobtam már, hogy 1 pumpálás, rázogatás, 1 pumpálás, rázogatás. Oké, lehet, hogy nagy az arcom :P, de legalább 3 pumpálásnyit kell kisajtolnom belőle - ez a rohanós reggeleken, ezzel a technikával totál felejtős.
Az állaga jó lenne, az illata nagyon finom, és üde színt ad az arcomnak.
Viszont - gondolom, a szilikon miatt, de - nem tudja az amúgy vízhiányos bőröm beszívni, kukacosodik rajta. Talán csak akkor és úgy nem, ha előtte termálvízzel bepermetezem, és az kicsit lazít az állagán. De pont egy fényvédőt nem szívesen hígítok össze-vissza.
És a szemem környékére sem tudom kenni, mert rettentően könnyezek tőle.
Soha többet nem vevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 26.

Nem lettünk jóban egymással, semmilyen formában sem.
Az állaga jó lenne, az illata nagyon finom, és üde színt ad az arcomnak.
És a szemem környékére sem tudom kenni, mert rettentően könnyezek tőle.
Soha többet nem vevős.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Mannitol, Xylitol, Hexyldecanol, Rhamnose
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló és felületaktív hatású összetevő, illetve a truthinageing szerint gyakran illatanyagként is használják. A truthinageing információi szerint alacsony molekulatömegű összetevő, ami azt jelenti, hogy minimális mértékben szívódik fel a bőrön, viszont a többi PEG-származékhoz képest jobban hajlamos arra, hogy irritáljon.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lilás piros.