Bioderma

Ár:   5499 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. április 15.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Az epidermisz összetételéhez hasonló emulziónak köszönhetően az Aquagenium® szabadalom aktív összetevői célzottabban fejtik ki hatásukat, amely során újraindítják a bőr hidratáló folyamatait, valamint fokozzák a sejtekben a vízkörforgást. Lágy fókuszhatást biztosító és fényvisszaverő részecskékkel gazdagítva a Hydrabio Perfecteur azonnal kisimítja a bőrt, visszaadja természetes színét üdévé és ragyogóvá varázsolja az arcbőrt. UV/A és UV/B szűrőinek köszönhetően a Hydrabio Perfecteur magas szintű védelmet nyújt a káros UV sugárzással szemben és megakadályozza a korai bőröregedést.

Eredmények: Hosszantartóan hidratált bőr, amely visszanyeri ragyogását, bársonyosságát, és teltségét.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

NovErke

2022. május 13.

Kis mintát kaptam belőle, de már azt is sokadjára használom. Nagyon sűrű krém, kicsi kell belőle, szépen eloszlatható, így még ez a pici adag is lassan fogy. Mondjuk én semmiből se kenek sokat és nem minden egyes nap használok, mivel kombinált, inkább zsírosabb bőröm van. Pár nap kenegetés után talán még a legjobb krémet is soknak érezném, nem bírnám magamon elviselni.
Pont jöttek ki száraz foltok is az arcomon, tökéletesen hidratálta, anélkül, hogy zsírosabbnak éreztem volna a zsíros részeket. Sőt, mintha még kicsit mattítana is. Mindent pont a megfelelő mértékben. A fényvédő hatásának is örülök, bár én nem vagyok túl leégős. Legfeljebb így a nyár legelején, de nekem pont elég lesz a fényvédő hatása.
Az összetevői nekem annyira nem tetszenek, és az ára sem. Annyit azért nem ér, tudok olcsóbban is olyat ami ugyanennyire bevált nekem. Emiatt sajnos ha kifogy a mintácska, nem fogom újravenni. Pedig egyébként egy nagyon jó krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 13.

Monika_91

2022. március 18.

Eleinte nagy kedvenc volt.
Aztán a 2.tubusnál rájöttem, hogy nekem kevés ez a fenyvedelem, ár - érték arányban pedig a revox pl sokkal jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 18.

Eleinte nagy kedvenc volt.

Dominika129

2022. március 2.

Mielőtt vásárolok egy krémet mindig ide tévedek, hogy megnézzem a véleményeket. Csak rosszat olvastam róla kb. amikor utána kerestem 😄 mégis bevállaltam egy 2+1 akció keretén belül, és hálat adok érte! Mivel az én bőröm rettenetesen érzékeny, és majdnem mindentől pirosodik, zsírosodik, illetve kipattog, így egy olyan fényvédőt kerestem ami egyben hidratál is, mert a hidratáló + fényvedő kombó nálam ki van csukva. El kell mondanom, számomra hatalmas felfedezés 😄 az itt leírtak közül (kukacosodik, alig kenhető stb.) én egyiket sem tapasztaltam, annak ellenére hogy a krém sűrű állagú. Igaz, nekem 1,5 nyomás elég kb. + a nyakamra, így a 3-4 nyomásnál nem csodálkozom, ha valakinek kukacosodást okoz..én semmi rosszat nem tudok mondani róla, már X alkalommal újra vettem, és mindig használom. A nővéremet is megleptem vele, 30 éves enyhén száraz arcbőrrel szeplőkkel, és imádja ő is újra vette. 🤷🏼‍♀️ Kimondottan kiegyensúlyozta az arcszínem, és a szeplőim is a minimumra csökkentem mióta használom. Nálam kedvenc, és a reggeli rutinom része már 2 éve. Kukacosodást egyetlen egyszer tapasztaltam, amikor hyaluronos gélt tettem alá, jelenleg a Mádara C vitaminos szérumjával használom heti 2x, illetve pár hete kaptam ajándékba Yves Rocher elixir botanique szérumot, ami szintén picit géles, vizes állagú, ennek ellenére nekem ezzel sem kukacosodik. Én egy próbára ajánlom bárkinek aki hidratálós fényvédőt keres, mert a vélemények alapján mindenkinek máshogy működik. 🙃

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 2.

bernadettu

2022. február 5.

Update: már harmadjára vettem újra, de már nem vagyok maximálisan elégedett, kukacosodik, nehéz eloszlatni, nem is hidratál annyira, így nem biztos, hogy legközelebb újravenném.
2020. február 15.:Télire vettem fényvédőnek, kombinált bőrömre elég volt a hidratáló hatása. Alapozót mostanában nem használtam így arról nem tudok nyilatkozni hogy smink alatt hogy viselkedik, korrektort nem befolyásolja.
Télre újra fogom venni, az év többi részében kevésnek érzem az spf 30-at.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 5.

Télre újra fogom venni, az év többi részében kevésnek érzem az spf 30-at.

boni04

2021. október 7.

Körülbelül 3 őszi/tavaszi szezonon keresztül volt hű társam, négyszer vettem újra ez idő alatt.
Tetszett az illata és az állaga, könnyen és maradéktalanul beszívódott, nem bántotta az alá- és fölé kent többi terméket. Nem égtem le vele soha ezekben az időszakokban, összességében jó érzés volt használni. Praktikusnak és higiénikusnak tartom a pumpás kiszerelését.
Nem tetszett az, hogy a flakon végén nehéz kinyerni az utolsó cseppeket, fel kellett vágnom a csomagolást, ezt követően viszont már csak egy-egy napig lehetett felhasználni.

Azért váltottam, mert ezért az árért viszonylag kicsi mennyiséget kapunk, és a fényvédelemhez szükséges mennyiségben használva gyorsan elfogy, így nem tartottam gazdaságosnak.
Ennek ellenére nem tartom kizártnak, hogy visszatérek még hozzá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 7.

Ennek ellenére nem tartom kizártnak, hogy visszatérek még hozzá.

kenceficevivi

2021. május 4.

Reggeli rutinom utolsó lépése. Minimális mennyiséget könnyedén szét tudok kenni a bőröm teljes felületén és így nem marad zsíros a bőröm. A sima hidratálóját használom éjszakára. Nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 4.

Bambi80

2021. április 13.

Ajándékba kaptam más Bioderma termékekkel együtt.Hat meglett a top arckrémem.
Reggeli rutinban is két kis pumpa és estiben is.Nem túl gazdaságos így de a bőröm meghálálja.
Beissza,rögtön jól elkenhető.Fényvédővel együtt is jól működik. Nem hagy kellemetlen érzetet.Tiszta , üde érzete van inkább és ez a cél.
Újraveszem .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 13.

Ajándékba kaptam más Bioderma termékekkel együtt.Hat meglett a top arckrémem.
Újraveszem .

Magikalany

2021. április 13.

Sajnos nem szerettem ezt a terméket, a legvégét ki is dobtam. Nagyon kukacosodik - már magában is, de ha sminkelek is rá, akkor ajaj... :( Nem is vettem újra, mert sminkmentes napokon sem szerettem. A kukacosodáson kívül azt sem szerettem, hogy nem lehetett rendesen elkenni, és több helyütt is fehér sávok maradtak az arcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 13.

Ajsha920704

2021. március 22.

Update: Az a helyzet, hogy jottem felpontozni annak ellenere, hogy utaltam de ugy igazan szivbol. Elfogyott egy masik fenyvedom, gondoltam addig ez is megteszi mig a rendelesem megerkezik. Akiknek kukacosodik, morzsolodik, probaljatok ki, hogy az egyik kezetekbe nyomtok a krembol, a masik kezeteket pedig bevizezitek es osszedorzsolitek igy a kremet a kezetekben vagy ujjaitokon a kis vizzel ami a masik kezeteken maradt mielott felkenitek az arcotokra. Nekem bevalt, nincsenek feher pacak, morzsolodott darabkak. Igy sokkal kevesbe lesz suru, picit gelesebb lesz az allaga, jobban teritheto. Nem is erzem annyira neheznek az arcomon, nincs olyan hulye fenye sem pedig tobbet nyomtam a krembol mint korabban. Ugy erzem feltalaltam a spanyolviaszt. Elotte hagytam, hogy a hidratalom jol beszivodjon egyebkent es csak ezutan kentem fel az emlitettek alapjan, szerintem ujrarendelem :D

Szeretnem szeretni de nem megy. Hidratalokent a Hydrabio Gel Creme-et hasznalom, hosszu evek ota tart a hozza fuzodo szeretetem es a Bioderma termekeket alapbol nagyra tartom de sajnos ez a kis fenyvedos tarsuk borzaszto. Normal borom van, alahidratalok becsuletesen de elkenhetetlen. Foltokban megkot az arcon, mashol lepereg. Ahol folt marad, sehogy sem lehet eloszlatni, tologatja a kremet az ember az arcan jobbrol-balra. A kocsiban ulve anyukam megkerdezte tolem, hogy mik ezek a feheres-rozsaszines foltok az arcomon -.-` Felkenve is nagyon nehez erzes az arcon, szep szint eredmenyezne de az is inkabb egy rozsaszines gyongyhaz hatasu termeszetellenes szin. Kesz feludules lemosni. Attertem a Rituals/Rituals of karma SPF 50 fenyvedore, picivel dragabb, viszont ot szivesen ajanlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 22.

timealionko

2021. március 19.

Sajnos ez a termék nálam most nem nyert. Rajtam is kukacosodik, rasminkelni konkrétan lehetetlen, akkor sem ha sokáig várok arra, hogy teljesen beszívódjon. Kicsit olyan, mintha a bőröm kidobná, ráadásul egy minimális fehér réteget hagy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide, Mannitol, Xylitol, Hexyldecanol, Rhamnose
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló és felületaktív hatású összetevő, illetve a truthinageing szerint gyakran illatanyagként is használják. A truthinageing információi szerint alacsony molekulatömegű összetevő, ami azt jelenti, hogy minimális mértékben szívódik fel a bőrön, viszont a többi PEG-származékhoz képest jobban hajlamos arra, hogy irritáljon.

Színezék. Lilás piros.