Bioderma

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mstindigo, Módosítva: 2017. szeptember 10.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Speciális fényvédelem SPF30 fényvédő faktorral vegyes, zsíros bőrre. Szabályozza a bőr faggyú termelését, ezáltal meggátolja a pórusok eltömődését. Tökéletes UVA és UVB védelmet biztosít. Matt hatású. Vízálló. Nem komedoképző. Parabénmentes.

Ann86

2019. április 29.

Szuper jó termék, az adagolása számomra pont megfelelő. Nekem kombinált bőröm van és tökéletesen megfelel egy mindennapi fényvédőnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 29.

anitaaa04

2019. április 7.

Évekkel ezelőtt a bőrgyógyászom ajánlotta, mert sajnos a nap sugarai miatt az aknék helyei barnás foltokká váltak az arcomon. Nem olcsó de abszolút csodaszer. Eleinte csak nyáron használtam de később rájöttem, hogy az év minden hónapjában szüksége van az arcbőrömnek rá. Minden reggel egy fújást használok az arcomra, így körülbelül 8 hónapig szokott elég lenni. Nyáron nem csak az arcomra szoktam használni. Egyetlen negatívuma, hogy ha ruhával érintkezik akkor mosás után barnás foltot hagy maga után.
Csak ajánlani tudom, csodákra képes!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 7.

Csak ajánlani tudom, csodákra képes!

Akara

2019. január 23.

Önmagában nekem nem vált be, sajnos elég fényes lett tőle a bőröm, és fél óra elteltével úszott a zsírban (még hűvösebb időben is). Ezért egy nagyon jó kis fizkai fényvédőre cseréltem le. Viszont ez is abszolút aknekompatibilis, nem csípi a szemem környékét, így nyáron oda még ezt szoktam kenni, mert a fizikai ott nem kellemes, szárít, illetve van rá némi esély, hogy azt a napszemüveggel elmaszatolom, és úgy már nem véd, míg a kémiai fényvédő akkor is hat. Nyakra, dekoltázsra is szívesen kenem még (egyrészt, mert a fizikainál jóval olcsóbb, másrészt ott nem zsírosodik, és ez nem is hagy egy fehér réteget, ráadásul ott is előfordul, hogy elkenem valamivel). Nem vagyok viszont biztos benne, hogy ezért újraveszem. Inkább kipróbálom az említett területekre a testre használt Biodermát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 23.

Nutellabella

2018. november 27.

Az őszi-téli időszakra vettem én is. Nagy kiszerelésű, folyékony állagú, spray-s fényvédő. Minimális fehér réteget hagy. Nem matt, semmi esetre sem, sőt, marad egy fényes réteg az arcon, de valamiért ennél a terméknél nem bánom. Befutó, de az illatával nem tudok kibékülni: nagyon erős, tolakodó. Mindenesetre a bőrömet nem bántja, s hogy nyáron is használni fogom-e, azt eldönti a napallergiám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

gothy

2018. augusztus 25.

Szeretem, ősszel-télen ez a mindennapi fényvédőm arcra. Jól beszívódik, lehet rá sminkelni. Bár a családom most sem érti, mért fényvédőzők télen is, hiába magyarázom nekik évek óta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

nagydorand

2018. július 25.

Minden reggel ezt használom - így nyáron hidratálókrém helyett is - a sminkem alá, én teljesen meg vagyok vele elégedve, nem akar tőle lefolyni az arcom két perc után. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 25.

jul100

2018. június 20.

Olyan fényvédőt kerestem, amitől nem tocsog az arcom 20 perc után, nyáron iszonyú zsíros a bőröm. Ma teszteltem először, strandra mentem vele. Leheletkönnyű Pompom virágvizes zselé fölé kentem egy pumpálásnyit, de én elég fényes maradtam tőle. Holnap kipróbálom megint krém nélkül, hátha... Pozitívum viszont, hogy míg a vállam és a mellkasom ferraripiros lett kb egy másik fényvédővel, az arcomnak szinte semmi baja.
Szóval összességében egyelőre tetszik, amit csinál, de a kifényesedést még nem oldottam meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

tinyblackpaw

2018. április 27.

Az első Bioderma fényvédőm. Régóta kerestem arcra való fényvédőt ami nem okoz pattanásokat, nem hagy maga után fehér csíkokat, foltokat, nem kukacosodik valamint lehet rá sminkelni. Ezeknek az elvárásoknak maradéktalanul eleget tett. Teljesen matt ugyan nem lesz a bőröm de nem is csillog úgy mint egy diszkógömb. Szépen lehet rá sminkelni, nem irritál (még a szememet sem) az illata nagyon kellemes, nem erős. Jó érzés használni, bár eddig nem tartózkodtam sokat a napon de leégni sem égek le. Nagyon szeretem ezt a terméket :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 27.

TimyeK

2018. február 20.

Mivel hámlasztom a bőröm így minden reggel fényvédős krémmel kell kenni az arcom. Sielésre vettem ezt a krémet, C vitamin szétum fölé kenem. Kissé nehezen tudom elkenni az arcomon és ad egy fényt a bőrömnek, de a matt alapozóm szerencsére nem fényesíti át. Nem zsírosítja le jobban a bőröm, mint más arckrémek, szépen hidratálja és pattanásokat sem okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

Skincaremania

2017. augusztus 3.

Idén erre a fényvédőre esett a választásom. Nagyon megszerettem. A bőröm borzasztóan zsíros. Nem segít rajta, de nem is foglalkozom vele, mert nem fog csodát tenni az én arcommal egy krém sem. Eredetileg a krém verzióját szerettem volna megvenni, de csak ez volt a patikában. Aztán rájöttem, hogy ez sokkal praktikusabb. Több van benne, 100 ml, amit arcra egy nyár alatt az életbe nem fogok elhasználni, így kenem dekoltázsra, karra, lábfejre is. Arcra nekem kell 2 pumpányi, gyorsan beszívja a bőröm, szépen lehet rá sminkelni. Nem okozott irritációt, nem pattogtam ki tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Dodecyl Gallate
Hidratálók: Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A szalicilsav (BHA) észtere. Ellentétben a BHAval nincs hámlasztó tulajdonsága. Hidratáló, bőrkondícionáló (skin conditioning) összetevő. Részletesebb info: http://truthinaging.com/ingredients/tridecyl-salicylate/

Dodecanol (zsíralkohol) és galluszsav észtere. Kozmetikumokban antioxidánsként használt. Az élelmiszeriparban E312 név alatt anitoxidánsként és tartósítószerként használatos.

Negatív töltésű emulgeálószer. A krémeknek selymes, bársonyos érzetet ad. Részletesebb információ a TrughInAgingen.