Bioderma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet feltöltötte: Anna, az összetevőket feltöltötte: Ayla, Módosítva: 2011. december 11.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Krém pigmentfoltos bőrre. Aktív összetevőinek köszönhetően minden szinten gátolja a pigmentképződést és segíti a már megtermelődött festékanyagok eltávolítását. Hipoallergén, érzékeny bőrűek is használhatják. Nem olajos a textúrája, ezáltal nem komedogén. A benne található SPF 27-es fényvédőnek köszönhetően védi a bőrt az UV sugárzástól.

Kiszerelés: 30 ml

Futureline

2019. október 8.

Jol hidratal es semmifele feheres reteget nem hagy. Gyorsan beszivodik es egy nagyon enyhe borfenyt ad. Sminkelni kitunoen lehet ra. Nem irritalja a szemkornyekemet sem mint a Vichy amitol patakokban folyt a konnyem egeszen a lemosasig. Ha elozo nap hamlasztok akkor felkenes utan enyhe borkipirosodas jelentkezik de ez hamar elmulik. Ha egesz nap rajtam van lemosas utan feherebbnek udebbnek tunik a borom. Ket helyen van pigmentfoltom azokon meg nem vettem eszre valtozast. Szerencsere illatmentes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 8.

bzita

2015. augusztus 28.

Én a White Objective Szérummal együtt kezdtem el használni néhány hete, és pozitívak a tapasztalataim. Kellemes visszafogott illatú, és nekem könnyen felszívódik. Az első használat után ugyan kicsit megijedtem, mert reggelre eleve kipirosodott a bőröm az esti Szérumtól, és a nappali White Objective felvitele ezt egy kicsit fokozta. Másnapra a pirosság viszont teljesen elmúlt, és azt követően egyáltalán nem jelentkezett. Az arcomon lévő pigmentfoltok már halványultak, és intenzív napfényre sem jönnek vissza olyan intenzitással, mint előtte. Bízom benne, hogy a további használattal az eredmény még jelentősebb lesz, igyekszem update-elni a tapasztalatokat; egyelőre 4 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 28.

hnica

2015. június 22.

Én évek óta használom az Eucerin Even Brighter krémjét, ami egyébként nagyon bevált, de gondoltam kipróbálok valami mást is. Gyógyszertárosnénit meginterjúvoltam, és nagy buzgón ajánlotta ezt a krémet, mondván, hogy van olyan jó, mint az Eucerin. Hát jelentem, annak a nyomába se ér. Abszolút semmi halványító hatása nincs, NULLA. Azért szánom meg - jóindulatúan - 2 csillaggal, mert egyrészt a Vichy Normadermnek 1 csillagot adtam, és azt eddig még semminek nem sikerült alulmúlnia, másrészt ez sima nappali krémnek elmegy. Na de ennyi pénzért nem azt várom, hogy "szódával elmegy" kategória legyen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 22.

Catlover

2015. június 22.

A szérummal együtt használtam, mindent betartottam, de semmi hatása nem volt. :( A szilikon tartalma miatt nem igazán szívódik be, ragacsos lett tőle a bőröm. Nem volt jó használni, de úgy voltam vele, ha már megvettem végigcsinálom. Kár volt :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 22.

primrose

2015. június 20.

Nem halványít. Semmi, de semmi hatása nincs. Pedig minden egyéb feltételt tökéletesen betartottam: 30 aztán 50-es faktorú naptej, sőt, SPF-es alapozó és CC cream. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 20.

Ayla

2011. december 11.

Fenntartó kezelésre használtam a White objective szérumos + ecsetelős kúra után és arra tökéletesen megfelelt, szép hófehér maradt a bőröm utána. Hamar beszívódó, jó állagű krém, de pigmentfolt halványító hatés tekintetében tényleg sokkal gyengébb a többi White Objective-nél. Önmagában nem ajánlom, de pl. az ecsetelővel együtt szerintem már elégséges lehet egy erősebben pigmentált bőr halványításához is és kevésbé drasztikus, mint mondjuk a szérum. Négy csillagot csak a parabéntartalma miatt kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 11.

Morci

2011. augusztus 2.

Bár a pigmentfoltjaimon nem vettem észre, hogy halványultak volna, de a krém remekül hidratált, szép lett tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 2.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Sodium Metabisulfite
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides
Peptidek: Hexapeptide-2
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Niacinamide

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.