Biotherm

Ár:   €26.99   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. április 1.

Ár:   €26.99
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Frissíti a bőrt, lehűti, és nedvességgel látja el. Ideális napozás, sportolás után.

Szilikon mentes.

kremmed

2019. május 3.

Ilyen állagú testápolóval még nem találkoztam, nagyon könnyen beszívódik és tényleg semmilyen érzetet nem hagy maga után a zselé se a kézen, se a testen. Így akár reggel, öltözködés előtt is felkenhetem, mert nem kell tartanom tőle, hogy a ruhába kerül a nagy része.. A Biothermekre jellemző kék színe és enyhe illata van. Érdekes ez a tégelyes megoldás, jobban szeretem a kinyomós verziókat, bár így tényleg az utolsó cseppig el lehet használni. Szeretem ezt a testápolót és ajánlom azoknak, akik egy más fajta állagú testápolót keresnek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

juditkaa70

2019. május 1.

Szoláriumozás után, és hidratálás céljából vásároltam meg. Tényleg nagyon jó termék, Felfrissiti a bőrt, a vízhiányságot pótolja a bőrben. Ajánlom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 1.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol