Biotherm

Ár:   10 790 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: chococat, Módosítva: 2013. május 1.

Ár:   10 790 Ft
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

monama

2019. augusztus 6.

Nem régóta használom, és előtte a gél változatát is kipróbáltam. Ez egy nagyon jó kis krém, a gél változata is tette a dolgát, de mindig rá kell jöjjek, hogy nappalra nekem nem komfortos a géles állag. Így végül megvettem ezt is, és nem csalódtam. Jól hidratál, egyenletes bőrképet ad, az állaga számomra tökéletes és smink alá is jó. Több Biotherm terméket használok, eddig egyik sem okozott csalódást.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

legallybrunette

2019. április 21.

Szerintem bizonyos életkor után nen szabad sajnálni az arcunktól a kényeztetést, hiszen az a kirakatunk, egy van belőle. Legfeljebb kevesebb kis vackot vesz az ember, nem veszi meg a tizedik parfümöt, vagy nem halmoz fel huszonöt palettát, amit soha nem fog félig sem elhasználni.
Nappali krémként kezdtem használni, de az idő melegedésével éjszakai krémként folytatódott a karrierje, majd ha elfogy, ősszel fogok újra visszatérni hozzá. Isteni illatú, állagú, gazdag, de nem zsíros krém. Szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 21.

hzs

2019. március 16.

Karácsonyra kaptam egy nappali arckrém, arclemosó krém és micellás víz kis kiszerelést. Ugyan mindegyiket használom, de igazán emlékezetes mégis az arckrém.

Nekem zsírosodó, pattanásos, vízhiányos és hámló az arcbőröm, szóval igazi főnyeremény. Eddig főleg mattító krémeket használtam, de már egy ideje a Bioderma Sensibio Light krémet használom, ami nem rossz, bár nagyon gyorsan átfénylik (amin a bőröm sem segít), előtte pedig La Roche Posay vízhiányos bőrre való arckrémeket próbáltam.

Szóval ezt a Biotherm arckrémet éjszaka használtam eddig, mert gondoltam ha száraz bőrre van, akkor az én zsírosodó bőröm meghal a súlyától. Reggelre mindig isteni állaga, kinézete és érzete lett az arcomnak, szóval gondoltam kipróbálom nappalra is (smink alá). Nappalra kevesebbet kentem, ami gyorsan beszívódott és eddig nem tudtam milyen, ha nincs utána zsíros, ragacsos, nehéz érzet (az ÖSSZES eddig kipróbált krémnél éreztem ezt, bármilyen könnyű volt), ennél viszont SEMMI! Mégis hihetetlenül hidratált és puha volt a bőröm, nem csillogott, nem volt maszkhatása, egyszerűen elképesztő volt ezt tapasztalni. Rásminkelni is könnyen lehet (mondjuk ez nálam csak egy Catrice All Matt alapozó plusz korrektor). Most nincs túl meleg idő, szóval nem tudom milyen lesz 20+ fokban az arcomon, de jelenleg nem fénylik át. Sőt, szuper, hogy még matt alapozóval és púderrel is szép, egészséges kinézete van az arcomnak. Lehet erre mondják, hogy "egészséges ragyogás"? Nem tudom, mindenesetre nagyon lelkes lettem. És pattanásokat sem okozott egyik termék sem.

Egyedül az ára húzós, mivel kétszer, vagy inkább háromszor annyiba kerül, mint egy átlag patikában kapható arckrém. De ha tényleg beválik, akkor tuti nem fogom rá sajnálni a pénzt, főleg, hogy több önbizalmam lett tőle, attól, amilyen eredménye van az arcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 16.

albertinablogg

2018. szeptember 24.

Mintát kaptam belőle, amit két alkalomra elosztva használtam el. Könnyű állagú kis krém, az illata és a színe is tetszik. Első pillanatban nagyon jól hidratál, de mintha ez a hidratáció kicsit kevés lenne nekem. Sajnos még mindig keresem a csodakrémet...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

beautylover

2018. március 22.

Kis mintacsomagban vettem meg, gondoltam próba-szerencse. Nagyon imádtam! Annyira jól hidratált és egyáltalán nem irritálta az érzékeny bőrömet. Nem okozott pattanásokat. Az ára miatt egyelőre még hezitálok, hogy megvegyem e a nagy kiszerelést, de eddig nem találtam jobb hidratálót. Kár, hogy nincs benne fényvédő..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

sunnyrann

2018. március 11.

Ez a krém nem hidratál!!! Kimondottan szárítja a bőrt. Hamar beszívódik, púderessé válik az arcon, de emelett annyira húzódik a bőröm, hogy el kellett ajándékoznom. Drága ehhez képest.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 11.

senskin

2018. március 6.

Nekem a nagyon száraz bőrre való balm van meg ebből. Nagyon jó kis krém, nem irritál. Nem szárít ki, jól hidratál. Jó választásnak tartom. :)
Hozzáteszem így már egy hónap használat után, hogy nekem inkább kombinált a bőröm, mint száraz, de ez a krém kitűnő rá.
UP: Idén megvettem ezt és nagyon,de nagyon jó. Most sem találtam nála jobb hidratálót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 6.

Asianlover

2018. február 22.

Sokat szenvedtem ezen a télen a bőrömmel. Adrienne Fellerrel indult a kálváriám, próbálkoztam Yamunával, Lancome-mal, Schüsslerrel és Biodermával is, szóval mindenféle árkategóriában, többféle termék volt a merítésben. Az egyik ismerősöm régóta Biotherm hívő, mindig ajánlgatta nekem. Végül most februárban jött meg az esély, hogy kisebb kiszerelésben kipróbálhassam. Nagyon szépen helyretette a bőröm, nagyon szép lett a bőrképem, 2-3 évet visszamentünk az időben :)
Hamar beszívódik, szépen lehet sminkelni is rá, nem fényesít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

Hamar beszívódik, szépen lehet sminkelni is rá, nem fényesít.

Moncsi88

2017. július 10.

Nekem bevált. A bőröm hamar beszívja. Viszont ár érték arányban nem éri meg. Olcsóbb krém is hozza ezt a szintet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 10.

TakiLi

2016. május 31.

Születésnapomra kaptam egy Müller-es ajándékkártyát, gondoltam ez a legjobb alkalom, hogy beszerezzem ezt a (legyünk őszinték, túlárazott) krémet. A csomagolása egyszerűen gyönyörű, ahogy az összes Biotherm terméké, és a krém állaga is szuper, de sajnos nekem nagyon nem vált be. Sosem voltak pattanásaim, még tinédzser koromban is csak elvétve 1-2, de ez a krém kihozta a bőrömből a legrosszabbat... a bőröm felszíne egyenetlen lett, pattanások jöttek rá, és valahogy a legfelső hámréteget mindig száraznak éreztem annak ellenére, hogy zsírosított. Azóta már váltottam, és szerencsére minden visszaállt az eredeti formájába :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 31.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Mannose, PEG/PPG/Polybutylene Glycol-8/5/3 Glycerin, Caprylyl Glycol, Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Glyceryl Linoleate, Tocopherol

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

A citrullin egy ún. alfa-aminosav. A kozmetikában bőrkondícionálóként használják. Valószínűleg hidratálószer, és néhányan tudni vélik, hogy az erekre is jó hatással van. A TruthInAging szerint azonban az utóbbi tények még némi klinikai alátámasztásra szorulnak.

Cholesterol eo I eu 0 0

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

Színező anyag. (Piros)