Biotherm

Ár:   9500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: brigigondy, az összetevőket feltöltötte: Enci7, Módosítva: 2017. június 9.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Normál bőrtípusra mely a tél elkezdtével vagy bizonyos időszakonként kiszáradásra hajlamos!
Balzsam a gélben textúra.
48 h hidratálás.
Parabén mentes!

ALettah

2017. június 9.

Néhány mintát kaptam belőle parfümvásárláskor. Kellemes, géles állagú krém, pillanatok alatt beszívódott és nagyon kellemes, bársonyos tapitású lett tőle az arcbőröm. Mivel nekem általában kevert, zsírosodásra hajlamos a bőröm, nem én vagyok a célközönsége, de nem vettem észre, hogy rosszat tett volna a bőrömmel. A hidegebb hónapokban akár be is neveznék rá, annyira kellemes az állaga és az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 9.

GeorginaH

2016. január 23.

Jó hidratáló,elsősorban így télen.Pihe-puha lesz a bőröm tőle,kellemes komfortérzettel ami viszont nem tartós.Emiatt biztos nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 23.

Enci7

2016. január 5.

Próbaként, csak 15 ml-es kiszerelésben vettem meg. Nappalra kentem fel, és később kissé kifényesedett tőle a homlokom. Egyébként textúrája géles, illata kellemes, könnyen szétkenhető és hamar beszívódik. Nem ragad, kellemes érzés van utána.Éjszakai krémként használtam el. Szerintem száraz bőrre megfelelőbb lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 5.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, PEG-8 Stearate, Mannose

PEG-8 Stearate ti I eu I h 3 1

A CosIng funkció besorolása alapján tisztítószerként, hidratáló és emulgeáló összetevőként használt a kozmetikumokban.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Színező anyag. (Piros)