Biotherm

Ár:   12 990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eper.288, Módosítva: 2012. június 4.

Ár:   12 990 Ft
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

• Egy úttörő éjszakai hidratáló ápoló
  • Mannóz, termál plankton cellular víz és P. Antarctica keverékével megőrzi a vizet
  • Pótolja a bőr nedvességtartalmát az éjszaka folyamán
  • A bőr simább, teltebb és ragyogóbb lesz másnap reggel
  • Tökéletes minden bőrtípusra

Dorine

2015. november 1.

Nekem jól hidratálta a bőröm, bár az "úttörő" kifejezést én is enyhe túlzásnak tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 1.

Vestara

2015. augusztus 12.

Utazócsomagban vettem nyár elején, a 20 ml most fogyott el, mivel nagyon kevés is elég belőle. Nem volt rossz, de nem is éreztem, hogy kellően hidratálta volna a bőrömet, túlzásnak érzem "úttörőnek" nevezni a bőrápolásban...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 12.

allimezs

2015. július 7.

megszerettem, reggelre puha a bőröm tőle és egyenletesebb a bőrfelszín. az illata is kellemes szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 7.

nadja83

2015. június 3.

Nekem nagyon bevált. Kis mintát kaptam, kb. 15 napig használtam reggelente. Néhány perc alatt beszívódott, pihe-puha volt a bőröm. Az illat sem vészes a számomra, de az ára miatt nem vásárolnám meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 3.

GlamourAndStyle

2014. augusztus 22.

Elhasználtam, de abszolút nem vált be. Az illata borzasztóan erős, szintetikus, műbarack jellegű, ez volt az első negatívuma számomra. Az állaga tényleg csúszós, kissé olajos, amit bár beszívott a bőröm, mégsem nyújtott kellemes érzést, mert éreztem, hogy van rajta valami plusz réteg. Hidratálni jól hidratált, viszont a pattanásra egyáltalán nem hajlamos bőrömön egyre több mitesszer és piros pötty jelent meg, ez nem 100%, hogy a krém hibája, de másnak se nagyon tudható be. Maradok a sima Aquasource-nál, az tökéletesen hidratálja a bőrömet, anélkül, hogy kipattognék tőle és nem társul hozzá ez a borzalmasan erős vegyszer szag sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 22.

ayeshakari

2013. október 13.

Pici mintám volt. Kicsit ragadós, de nem pattogtam ki tőle. Az illata tényleg érdekes...azt hiszem nem fogom megvenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 13.

Lyah

2013. szeptember 24.

Mintát kaptam, és egy menetben elhasználtam...a lábszáramra. Ugyanis beleszagoltam és olyan vegyszer szaga volt, hogy semmi esetre sem kentem volna az arcomra. Amúgy sem feltétlenül akartam, de gondoltam valami utazáshoz jó lesz, 3 napra. Jól ráfaragtam volna...egy csillagot nem adhatok, mert nem rendeltetés szerűen használtam el, viszont még mindig nem szívódott fel a lábamról, szóval kettőnél többet nekem nem ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 24.

Pöti

2012. szeptember 25.

Ma próbáltam negyedszerre, eddig tartott a minta, amit kaptam. Engem nem ütött ki. Az állaga borzasztó, már egy órája rajtam van, de még mindig csúszkál az arcomon. Jellegzetes biotherm szaga van, mint az összes krémjüknek. Nem győzött meg, biztosan nem veszem meg normál kiszerelésben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 25.

evilshedevil

2012. július 15.

Szintén 3x használtam mire rájöttem, hogy mitól pattog ki az egész fejem, jól hidratál de egyszerűen horror amit művel a bőrömmel..de legalább jó drága volt. Mindenképpen kérjetek mintát mielőtt megvennétek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 15.

eper.288

2012. május 29.

3x használtam, kissé kipattogtam tőle, de egyébként kellemes a szója olaj hatása, valóban hidratál, ám zavaró, hogy illata van. Az én bőröm kombinált, T-zónában enyhe korpás seborrhoea, egyéb részeken kissé látszik már az öregedés első jelei, szarkalábak, stb. 36 múltam. Nekem nem vált be. És Nektek?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 29.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, PEG-8 Stearate, Mannose, Pseudoalteromonas Ferment Extract

PEG-8 Stearate ti I eu I h 3 1

A CosIng funkció besorolása alapján tisztítószerként, hidratáló és emulgeáló összetevőként használt a kozmetikumokban.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Az Antarktiszon talált sárból kivont baktériumtörzs, mely hidratáló, sebgyógyító tulajdonságokkal is rendelkezik, sőt állítólag serkenti  bőrünk kollagén és elasztin termelését is. Az összetevő hatékonyságát sajnos független tanulmányok nem támasztják alá, a kutatási eredmények mind az összetevőt előállító és forgalmazó spanyol cégtől származnak. Részletesebb info: http://truthinaging.com/ingredients/pseudoalteromonas-ferment

Szintetikus színező anyag. (Lila)