Biotherm

Ár:   10 000-15 000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miomio, Módosítva: 2013. december 4.

Ár:   10 000-15 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Az éjszaka alatt veszíti a bőr a legtöbb vizet. Az Aquasource Nuit-tal a bőr víztartalékai megnőnek, mélyhidratálást érhetünk el. Ébredés után a bőr friss és üde. Éjszakáról- éjszakára a bőr textúrája javul: sokkal rugalmasabb és sugárzóbb lesz.

Nooora

2017. december 3.

Még a nyári-őszi arcápolási termékeimből használom, nem igazán téli termék, de igyekszem a maradékot elhasználni a flakonból. Nekem nagyon bevált, kellemes illatú, kicsit gyógynövényes jellegű, hűsítő, friss gél állagú. Mivel előtte szérumot is használok, engem nem szárít, viszont elegáns, könnyű érzetet ad.
Én imádom! Következő nyárra ismét beszerzek egy új flakont!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 3.

Én imádom! Következő nyárra ismét beszerzek egy új flakont!

Runway

2016. január 21.

Ajándék szett részeként jutottam hozzá, az összetevői alapján nem vásároltam volna meg, nem szeretem a tömény alkoholos szérumokat, mert csak még jobban kiszárítják a bőrömet. Mondjuk ez a termék pont ellentétes hatást váltott ki nálam, hihetetlen mértékben zsírosította ugyanis az arcomat, volt, hogy az éjszaka folyamán sem tudott felszívódni a zselé és reggel kellemetlen, ragacsos bőrrel ébredtem. Az illata is rettentően erős, akik ismerik a márka termékeit, azok már tudják, milyen a jellegzetes Biotherm illat, sokaknak nem jön be, ebben a termékben pedig sajnos nem spóroltak az illatanyagokkal. Az arcomon egy hétig bírtam, utána a maradékot (ami tulajdonképpen a tubus nagy része volt) végül a lábamra kentem el.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 21.

dlmkvcs

2015. november 23.

Szuper ez a zselébigyó! Babapopsi puhaságú bőrt varázsol reggelre. (Én néha teszek bele egy cseppet a Skinbest Liqiud Glow szérumból, úgy még szuperebb, de anélkül is kifogástalan.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 23.

MaCsa

2015. szeptember 20.

Szuper hidratáló! Ezt használtam én is nyáron,mert bármennyire vigyáztam nyaralások alatt a bőrömre, úgy éreztem kell egy kis plussz, és ez a krém éjszakánként meg is adta! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 20.

Vestara

2015. augusztus 13.

Tökéletes egy nyári éjszakára, csak az ára..........

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 13.

Tökéletes egy nyári éjszakára, csak az ára..........

caocreme

2015. augusztus 8.

Szerintem igazán jó krém, nálam teljesen jól hidratál. Kedvenc esti krémem.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 8.

Szerintem igazán jó krém, nálam teljesen jól hidratál. Kedvenc esti krémem.:)

Krisz78

2015. május 12.

Én ezt nappalra használom, (a szemem környékére is).
Könnyen beszívódik, nem hagy maga után zsíros érzetet/nyomot. A szem alatti korrektorommal nagyon jól együtt működnek.
Állaga vizes-géles, és szerintem pont emiatt tökéletes választás nyári hidratálónak.
Nagyon finom az illata is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 12.

Én ezt nappalra használom, (a szemem környékére is).
Nagyon finom az illata is. :)

senskin

2015. április 12.

Mintát kaptam belőle. Eleve rossz, hogy gél. Ráadásul tömény alkoholszaga van, nem vagyok tőle elragadtatva. Olajosnak olajos, nem önmagában tettem fel, mert szerintem úgy még a kombinált bőrre is kevés.
Vannak ennél sokkal jobb éjszakai krémek...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 12.

Vannak ennél sokkal jobb éjszakai krémek...

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, PEG-8 Stearate, Mannose, Pseudoalteromonas Ferment Extract

PEG-8 Stearate ti I eu I h 3 1

A CosIng funkció besorolása alapján tisztítószerként, hidratáló és emulgeáló összetevőként használt a kozmetikumokban.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az afrikai olajpálmából kivont természetes, növényi olaj. Bőrpuhító (emollient) és némi antioxidáns hatása is van.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Az Antarktiszon talált sárból kivont baktériumtörzs, mely hidratáló, sebgyógyító tulajdonságokkal is rendelkezik, sőt állítólag serkenti  bőrünk kollagén és elasztin termelését is. Az összetevő hatékonyságát sajnos független tanulmányok nem támasztják alá, a kutatási eredmények mind az összetevőt előállító és forgalmazó spanyol cégtől származnak. Részletesebb info: http://truthinaging.com/ingredients/pseudoalteromonas-ferment

Szintetikus színező anyag. (Lila)