Biotherm

Ár:   6200 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dlmkvcs, Módosítva: 2016. augusztus 4.

Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A hidratáló és bőrsimító tonik előkészíti a bőrt az aquasource arcápoló felvitelére. Eltávolítja a szálló por által okozott szennyeződéseket a bőrről. Life Plankton™-nal. Parabénmentes.

svekits

2019. április 1.

Most hogy eszembe jutott, még nem véleményeztem ezt, elgondolkoztam rajta, hogy mióta is használom. És bizony októberben vettem, és a kb. negyede/harmada (!!!!!) fogyott még el csak, pedig szinte minden nap használom.
Én a tenyerembe nyomok belőle 1-2 nyomásnyit és feltapogatom az arcomra. Este használom, ha épp nem hámlasztok, illetve reggel, ha nem akarok erősebb hidratáló krémet felkenni.
Jó extra hidratálást biztosít, mint mondtam, nappalra kifejezetten szeretem a kombinált bőrömre jobbnak találom, mint egy hidratálót, nyilván attól is függ, mennyire száraz épp a bőröm.
Az illata nekem kicsit erős, jobban örülnék, ha nem lenne illatos, de így is szuper, ráadásul nekem tényleg nagyon nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 1.

Regi84

2017. december 29.

Direkt száraz bőrre kerestem valami plusz hidratálást és teljesen elégedett vagyok vele. A Calrins hasonló tonikján gondolkoztam még, de mivel ez kevésbé hagyott maga után ragacsos réteget emelett döntöttem. Szépen nyugtat a habzó lemosóm után a szérum előtt, reggel pedig a szokásos nappali krémem előtt használom. Nagyon elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.

N0emi

2016. október 6.

Nem szeretem a márka termékeit, de egy-két jó vélemény hatására gondoltam, teszek egy próbát, beszereztem ezt a tonikot. Nem csalódtam, sőt! Jó a kiszerelése, könnyű adagolni, a sminket is remekül eltávolítja, de egy reggeli arcfrissítésre is kiváló. Tényleg mintha feltöltetné a bőrt és ami nálam pluszpont, hogy nem húzódik utána a bőröm. Az egyetlen negatívum, hogy a szememet kicsit csípi :( De egyébként ötös, valószínű újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 6.

dlmkvcs

2016. július 30.

Fogyóban volt a tonikom, gondoltam veszek egyet. Elmentem a Müllerbe, most 4900 Ft-ért "osztogatták" a biosource lemosókat és tonikokat. Megláttam ezt, és nagyon megtetszett a csomagolása, csecse ez a pumpás tonik kivitelezés. Gondoltam próba szerencse, úgyis elég sokfajta Biotherm krémem van, csak nem lehet olyan rossz. Hát nem bántam meg a vásárlást, iszonyú puha tőle a bőröm, szerintem az eszencia funkcióját is ellátja (tonik-eszencia-szérum-krém kombó), nagyon szép egységes a színe is, szinte feltölti a bőrt, tehát valóban kisimítja, ahogy azt ígéri is. :) LÁV

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 30.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, PEG/PPG/Polybutylene Glycol-8/5/3 Glycerin, Mannose

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A citrullin egy ún. alfa-aminosav. A kozmetikában bőrkondícionálóként használják. Valószínűleg hidratálószer, és néhányan tudni vélik, hogy az erekre is jó hatással van. A TruthInAging szerint azonban az utóbbi tények még némi klinikai alátámasztásra szorulnak.

Lásd Tripeptide-32

A metionin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van. A metionin óvja a bőrt a káros anyagoktól.