Biotherm

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Guttmann Natasa, Módosítva: 2013. január 8.

Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Stimulálja a bőr saját megújulását, segít a ráncok és pigmentfoltok elleni harcban és javítja a bőr feszességét. Tiszta és természetes alga kivonatot tartalmaz.

Lencseee

2019. június 24.

Eloszor is, a cosdna szerint a denat.alk. nem a 2. osszetevo...hanem a 4. Nekem ez nem mindegy...es meg illata is van...de valami olyan fenemos puhitja az arcboromet, hogy nagyon gondolkodom, felreteszem mindem nagy tudatos borapolos tudasomat es bizony en elhasznalok teezteles celjabol egy nagy tubussal, most, hogy az ajiba kapott kistubus elfogyott...rajtam valahogy ez nagyon mukodott...szoval, az alkohol es az illatanyag miatt ennek bizony 4nel jobb n.lehet az ertekelese, de megis nagyon huz maga fele, ming egy magnes😂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 24.

sunnyrann

2018. március 11.

Reggel nem lehet használni, mert nem tudok sminkelni rá. Este használtam krém alá, de semmi extra változás. Ráncok ugyanolyanok. Bőröm nem lett feszesebb, talán a hidratálást segíti egy kicsit, de ezért a pénzért ez kevés nekem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 11.

senskin

2017. szeptember 9.

Jó véleménnyel is vagyok róla és nem is. Egyrészt szárít, másrészt nehéz rá sminkelni. Egyszerűen lekopik a bőrömről néha. Simít és javít a textúrán, de hosszútávon én nem fogom ezt használni. A krémmel együtt használom, ami kombinált bőrre való krém. Egységes, sima lesz tőle a bőr. Erre megy a primer és alapozó. Nem üt át. Nekem nem fénylik a bőröm, kicsit olyan Lancome genifique hátszelu.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

Mundow

2017. február 20.

Felkenés után egy kicsit ragad. Intenzív illata van, mely viszonylag gyorsan eltűnik.
Nem tapasztaltam túlzottan jótékony hatását, de rosszat sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 20.

Nem tapasztaltam túlzottan jótékony hatását, de rosszat sem.

andrea.horvath79

2013. március 22.

Legutóbb ezt vettem, és nem bántam meg. A fáradt bőrt kisimítja, és kellően hidratál. Sajnos nincs tele annyi antioxidánssal, mint Paula széruma, ezért valószínűleg nem fogom gyakran venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 22.

gabip

2013. február 28.

Ki akartam próbálni végre a Biothermet és végül emellett döntöttem. Nem olcsó, de úgy vagyok vele, hogy ha valami hatásos akkor azért hajlandó vagyok megfizeti az árát. Jó rá sminkelni és tényleg kipihentebbnek tűnik a bőröm. A ráncok elleni harcot annyira nem tapasztaltam de a pigmentfoltjaim valóban halványodtak tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 28.

Guttmann Natasa

2013. február 2.

A hivatalos termékleírás szerint az öregedés látható jeleivel szemben veszi fel a harcot, többek között a hiperpigmentáció ellen. Az illata lehetne diszkrétebb, mert számomra túl intenzív és nem is túl kellemes, de a hatása mellett megpróbálom elfelejteni. Színjátszó, vízszerű textúráját könnyen magába szívja a bőröm, ami icipicit ragad és csillog utána, de ez az állapot hamar elmúlik. Ultra érzékeny bőrömet, s a szemkörnyékemet sem irritálja, nem lesz piros(abb) tőle, sőt, mintha valamennyire nyugtatna is. A bőrszínem árnyalata megváltozott. E termék használata után amolyan életteli és vérbő, hosszú távon egy-két árnyalattal kivilágosult.
Az a néhány pigmentfoltom a homlokomon és az orromon teljesen elhalványult. Ráncom nincs, de összességében sokkal kipihentebb, feszesebb a bőrképem. A többi általam kipróbált szérumhoz viszonyítva azért jobb, mert hidratál rendesen -szérum létére- és plusz pont lehet a parabén-mentesség is. Nekem most ez a kedvenc szérumom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 2.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Butylene Glycol, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Glycerin, Sorbitol, Dimethiconol, Glycine Soja (Soybean) Protein, Algae Extract
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Sorbitol h 1 1

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

A siitake nevű gyógyhatású gombából nyert kivonat. Paula Begoun szerint bár jótékony hatással van a bőrre (a Truthinageing információi szerint magas Ergothioneine tartalma révén kiváló antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsággal bír), egyúttal érzékenyítő hatással is lehet rá.

Trópusi és szubtrópusi helyeken honos moringa oleifera növény magjának a kivonata. A növény csaknem minden részének számos gyógyászati haszna van.  A magból készült kivonat Purisoft márkanéven ismert, amely a moringa magból kivont peptideket jelenti. Az összetevőnek két fő hatása van a bőrre: növeli a tisztítók hatását (arctisztítókban használva) és védi a bőrt a külső környezeti károktól, például a cigarettafüsttől (arcápolókban használva).