Biotherm

Ár:   8600 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: komzsuska, az összetevőket feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2015. március 9.

Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Többfunkciós CC krém

• Amolyan "második bőr hatás" textúrájú
  • Vörös-zöld H. Pluvialis algából kivont asztaxantinnal kialakított
  • Fokozza a bőrsejtek antioxidáns és UV-fény elleni védő tulajdonságait
  • Fehérjében gazdag, kék-zöld mikroalgából kivont Spirulina-val kevert
  • Azonnali energia löketet ad a bőrsejteknek
  • Láthatóan csökkenti a pórusok megjelenését, a finom vonalakat és a fáradtság jeleit
  • Védi a bőrt az UVA-UVB sugarak és az oxidatív stressz ellen
  • Lágy, friss, ragyogó és egyenletes tónusú arcbőrt ad

sunnyrann

2018. március 11.

Furcsállom ezt a sok lepontozást. Nekem elég világos bőröm van, de a világos árnyalat tökéletes volt. Nem szárított, tökéletesen fedett, én örültem neki, hogy egy kicsit inkább alapozóhoz közelít, mint BB krémhez. Több flakont használtam már el, árához képest nagyon jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 11.

googles

2017. június 5.

A napvedo hatasa miatt vettem, illetve mivel jo tapasztalatom van ennek a Skin Bestnek a szerumaval vagy kremjevel.

Nagyon eros fedese van, igy szerintem vekonyan erdemes hasznalni es ovatosan. Egyebkent maszkos.

Igy persze a nap ellen se ved ugy, mint egy azonos faktorszamu naptej. De ezt en nem is vartam tole, akkor hasznalom, amikor tudom, hogy leszek a szabadban, de valami alapozoszeru jo lesz es nincs kedvem a ruhaimat tonkretenni egy napkremmel.

A tapasztalatom pedig: jol mattit, viszont a vilagos arnyalat is sotet a boromre. Sot, sajnos azt vettem eszre, mintha besotetedne felkenes utan idovel. Rajtam ez szornyen latszik sajnos. Ideje lenne vilagos borre is megfelelo arnyalatokat letrehozni ezen a videken!

Update: megharagudtam ra, lepontozom, mert vilagos alapozoval keverve is annyira besargul es sotet lesz, hogy arra nincsenek szavak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 5.

FrankB

2017. január 26.

A fedése egy alapozóval vetekszik, viszont az árnyalatok közül egyik sem jó nekem sajnos. Az állaga nagyon sűrű, ezért én nehezen tudtam eldolgozni az arcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

Kircsilany

2015. május 16.

A Biotkerm Skin Best nappali hidratáló nálam a Nr.1. Ezen felbudzulva vásároltam meg a CC krémet most Glamour napokon, csodákat remélve. Az üzletben 2x kipróbálva úgy gondoltam, a csodát megleltem, így megvettem a krémet. A színe és a fedése tökéletes. Nincsenek látványos bőrhibáim, így megkockáztatom, fedése és hatása egy alapozóéval vetekedett.
Aztán jött a feketeleves... Pár nap használat után észrevettem, hogy a száraz foltokat hihetetlenül kiemeli, mi több, szárít! Nagyon szárít! A páromnak is mutattam, még férfi szemmel is látványosan rossz eredményt hozott. Aláhidratálva sem sikerült jobb eredményt elérnem vele, sőt, időbe telt, mire rendbe hoztam a kiszáradt részeket.
Az állaga és a fedése miatt kap 2 pontot. Ha van rá módotok, több napon keresztül teszteljétek, mielőtt megvásároljátok!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 16.

gina82

2014. június 6.

Nekem a sötétebb van meg,ami színben tökéletesen passzol.Szépen kiegyenlíti a bőrfelszínt,selymes tapintású,puha,egyenletes lesz tőle a bőr.Csökkenti a pórusok méretét és mattít.Nem használlom mindennap,de utána 1-2 napig még mindig szép tőle a bőröm.Egy negatívuma,hogy eléggé sűrű,ettől függetlenül szépen eldolgozható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 6.

Feketepárduc

2014. május 11.

Tökéletes állag, csodás, erős fedés. Nagyon szépen eldolgozható, nem ül bele a pórusokba. Egyedül a szín miatt vonok le egy csillagot. A világosabbat vettem, de nagyon sápaszt. A sötétebb viszont kicsit pirosasnak tűnt a bőrömön, így nem mertem azt megvenni. Kombinált bőrre tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 11.

zsanee84

2014. május 4.

Szerintem eléggé gyenge dörrenté...
1.olyan mint egy alapozó...én egy cc krémtől nem várok el ilyen fedő hatást
2.a médium is túl világos
3.a fejem jó kirügyezett tőle
4.az előző cc krémemben magasabb fényvédő faktor volt...ugyan ezért az árért
5.felkenve túl művi,semmi természetes hatás

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 4.

Szerintem eléggé gyenge dörrenté...
1.olyan mint egy alapozó...én egy cc krémtől nem várok el ilyen fedő hatást
2.a médium is túl világos
3.a fejem jó kirügyezett tőle
4.az előző cc krémemben magasabb fényvédő faktor volt...ugyan ezért az árért
5.felkenve túl művi,semmi természetes hatás

Nyuzsuka79

2014. április 20.

Már nagyon sokféle BB krémet kipróbáltam, de ez a CC krém egyszerűen tökéletes, egy csodaszer! Tényleg beváltotta a hozzáfűzött reményeimet: a bőröm egyenletes tónusú lett, csökkentette a pórusok megjelenését, a finom vonalakat, a fáradtság jeleit, energetizál, valamint 25-ös fényvédő faktorral véd az UVA-UVB sugarak és az oxidatív stressz ellen. Lágy, friss és ragyogó arcbőröm lesz tőle! Egyszerűen imádom! Tudom, hogy nem valami olcsó kence (8.500 Ft-ért lehet kapni pl. a Müller Drogériában), de a Glamour kuponommal 20%-kal olcsóbban, 6.800 Ft-ért vásároltam és biztosan fogok belőle venni, ha elfogy. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 20.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Haematococcus Pluvialis (Algae) Extract, Astaxanthin
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Tisztító, emulgeáló, sűrűség szabályozó, bőrjavító (skin conditioning) és felületaktív anyag (surfactant).

A Haematococcus Pluvialis nevű édesvízi algaféle kivonata, mely nagy arányban tartalmaz erős antioxidáns hatású asztaxantint.

Pirosas-narancsos színű karotinoid fajta, mely természetes formában megtalálható bizonyos tengeri növényekben, algákban és halakban (pl. a lazac is ennek a festékanyagnak köszönheti piros színét). Az összetevő erős antioxidáns hatással rendelkezik - a truthinaging úgy tudja, hogy kb. 100-500x erősebb, mint az E-vitamin (bár még nem igazán készültek olyan tanulmányok, melyek kifejezetten az összetevő a bőrre helyileg gyakorolt hatását vizsgálnák). Az astaxanthin képes lehet megakadályozni az UVA sugárzás révén a bőrben bekövetkező oxidatív károsodást (forrás).

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.