Biovanne

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: darcy, Módosítva: 2015. április 14.

Lelőhely:   Rossmann

Magas védelem. Vízálló. UVA/UVB védelem. Parabén mentes.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

merchajnalka

2015. augusztus 30.

Kipróbáltam, de rettentően nehéz volt. Fénylett tőle a bőröm, mint az a bizonyos diszkógömb. Ráadásul, ahogy napra mentem benne, hiába a mattító fixáló púder rajta, mind lefolyt rólam pillanataok alatt. gyedül a színei tetszettek, keverve használtam a világos és a sötét verziót, kb. 2:1 arányban. És kb addig működött, amíg a lakásban voltam, ami mondjuk egy fényvédő esetében nem túl nyerő. Szerintem más típusú bőrrel, ami jobban beszívja/felveszi ezt a kencét működhet, de nekem nagyon nem vált be. Erős közepes az szín, a fedés és az ár miatt.
PS. van spf30-as verziója, szintén világos és sötét árnyalatban: szuper a két szín, keverthető, tisztességesen fed (nem alapozó, csak BB szinten) egységes arcot csinál, kell rá púder, mert picit fénylik, de még az is viselhető; én egész nyáron ha nem akartam sminkelni (kiültünk a ligetbe, söröztünk valahol szabdtéren, kiránydultunk, piacra vásárolni mentem) csak ezt használtam, és nagyon bevált, annak negy erős 4 csillagot adnék... csak még nincs fent itt Krémmánián

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

bandita

2015. július 25.

Borzalmas kulimász ez a BB!
Színezett fényvédőnek mondanám, ha nem lennék ennyire kiakadva attól a ténytől, hogy ennyire hülyének nézik a nőket, rábiggyesztenek két darab "B" betűt a csomagolásra, feltételezve, hogy ettől kelendőbb lesz az árokzsír is!
Semmilyen színkorrekciót, egységesítést nem tapasztaltam, csupán egyenletes, fojtogató zsíráradatot a bőrön, el nem tudom képzelni ezt a kencét magamon a negyven fokban 10 percnél tovább.
A Dark-árnyalat egyébként meglepően kellemes, semleges világosbézs, tudnám szeretni, ha az állaga nem lenne ennyire gáz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 25.

Borzalmas kulimász ez a BB!

dundee91

2015. július 8.

Sokat nem fed, az 50 faktor miatt vettem meg. Egyébként pont passzol a színe. Felkenve nagyon zsíros érzetet hagy.. Kb úgy érzem vele magam mint 10 évesen a strandon mikor anyukám lekent régi zsíros naptejjel , hogy le ne égjek. Az illata is a régi időkre emlékeztet. Az állaga miatt 4*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 8.

Dius24

2015. június 4.

Kedvencem pászor használtam még picit zsíros az állaga és kicsit jobban is fedhetne de az illata nagyon jó ! Érzékeny bőrömnek is megfelel !!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 4.

Mangoka

2015. május 12.

Nagyon tetszett, hogy ilyen magas faktorú BB krém, igényes a csomagolása is. A bőröm inkább homok tónusú mint pirosas, nekem nem sárgás, a száraz bőröm pedig kifejezetten kisimul attól, hogy egy kicsit olajos és jó viselni, nem sok (sőt én hidratálót használok még alá). A fedése nem túl erős, de ez nem is alapozó. Viszont ha ha a tetejére vékonyan használom az Yves Rocher pure light alapozót, akkor tökéletes arcot, és szuper fényvédelmet kapok. Hétvégén piacra/gyerek után szaladgálni még önmagában is elég lesz. Elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 12.

darcy

2015. április 3.

Nagyon örültem, amikor a Rossmann-ban bóklászva megláttam. Szerencsére a doboza nem volt leragasztva, így ki tudtam venni a tubust, és megnézhettem a színét. Szép, nagyon világos bézs színű krém buggyant ki a tubus végén. Tökéletes! BB krém, világos színű és SPF50-es. Ráadásul akciós volt. 1500Ft-ért ajándéknak éreztem.
Sajnos az örömöm nem tartott sokáig. Fogalmam sincs róla, hogy melyik összetevőnek köszönhető, de olyan volt, mintha egyszerűen egy vödör olajat kentem volna az arcomra. Ragacsos érzés volt, és az egész arcom fénylett tőle. Nem kicsit, nagyon! Reméltem, hogy idővel beszívódik, és mattabb lesz, de nem így történt. Ami a színét illeti, érthetetlen módon felvitel után ez a nagyon világos krém egy-két árnyalattal sötétebb bőrszínt eredményezett. Természetes fénynél még az is látszott, hogy az állam alatti részen meddig kentem be vele magamat. Mindezek mellett valódi fedése, vagy bármilyen BB krémekre jellemző egységesítő, korrigáló hatása egyáltalán nem volt!
Kb. 10 percig bírtam elviselni ezt a borzalmat az arcomon, de mivel semmi sem változott, gyorsan lemostam.
Talán ha valakinek extrém száraz a bőre, akkor elviseli ezt az olajos vacakot, de egyébként nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Biosaccharide Gum-1
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

A szalicilsav (BHA) észtere. Ellentétben a BHAval nincs hámlasztó tulajdonsága. Hidratáló, bőrkondícionáló (skin conditioning) összetevő. Részletesebb info: http://truthinaging.com/ingredients/tridecyl-salicylate/

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Egy Mexikóban élő, sárga virágú növény levelének a kivonata, amit hagyomásan gomba fertőzéses bőrbetegségek gyógyítására használnak. Gombaellens tulajdonságán túl gyulladáscsökkentő is, és a gyártója szerint megvédi a sejtek DNS szerkezetét a káros UV sugarak ellen. Bővebb infó itt.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak