Blend-a-med

Ár:   1199ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   75ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: laracroft, Módosítva: 2016. április 21.

Ár:   1199ft
Kiszerelés:   75ml
Kategória:   Fog- és szájápolók

A leggyorsabb fehérítő technológia, 3x több lepedék-eltávolító erővel a többi 3D White Luxe fogkrémekhez képest.

melcsi911

2019. augusztus 28.

Harmadik napja használom a fehérítő hatást fokozó termékével, már az első alkalom után hatalmas változást hozott, sokkal fehérebbek a fogaim! Jól tisztít, nekem első 3 használatnál marta kicsit a számát, de nem volt vészes. Hozzá tennem még, hogy dohányzom és kávézok. Eddig is reggel és este mostam fogat a signal long active fogkrémmel, de attól semmi változást nem láttam! Szettben jutottam hozzá 630 Ft - ért, de biztos, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

hdn12

2019. július 12.

A KEDVENC fogkrémem! Rengeteg olyan fogkrémet próbáltam már amelyik csodás fehérítő hatást ígér, de az én fogaimon csak ez vált be igazán. Mikor a barátomnál alszok és másik fogkrémet használok feltűnő az eltérés. Nekem egész napra szép fehérre varázsolja a fogaimat, és érezhetően tovább tiszták és szépek maradnak. Ha más fogkrémmel mosok fogat és bármit eszek a nap folyamán, akkor az meglátszik. Ha ezt a fogkrémet használom semmi sem színezi el a fogamat. Frissebbé is teszi a leheletemet, mint más fogkrémek annak ellenére, hogy nincs túl erős, kellemetlenül csípős mentolos íze. Azt hozzá kell tennem, hogy nem dohányzom és nem is iszom kávét, így nem tudom, hogy akik igen, azoknál milyen hatást vált ki.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 12.

szanii

2019. június 14.

Féláron jutottam hozzá Glamour-napok alatt. Elég jó szemcsés, jól tisztít, utána még sokáig kellemes illatot érzek. Fehérítő hatása is rendben van, bár én kávézok és dohányzok is. Lehet, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 14.

dandy93

2019. március 11.

Az ígéretekhez képest alig (ha egyáltalán...) fehérített... A szemcsés állaga elektromos fogkefe melle alaposan tisztított, de nem hozta a várt hatást.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.

lora4444

2019. március 5.

Ez a fogkrém nagyon szuper! Szettben jutottam hozzá pofátlanul jó áron az Euro Familyben a fehérítést elősegítő kiegészítővel l együtt. Már az első használatnál észrevettem a fehérítő hatást. Hosszan tartó frissesség érzetet hagy maga után. Öt pont !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

rammy717

2018. október 27.

Nagyon durván fehérít, én elégedett vagyok vele. Bár, ez már szerintem az a szintű fehérítés lehet, hogy biztos nem tesz jót a fogaimnak. Nagyon olcsón hozzájutottam. Az állaga tetszik, jól habzik, megfelelően tisztít. Én ajánlom másoknak is. Rövid időn belül nagyon sokat fehérített a fogaimon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 27.

aesthete

2018. szeptember 27.

Hiába nem kávézok/dohányzok, genetikámból adódóan nincsenek fehér fogaim ezért nem is várok csodát a fehérítő fogkrémektől. Viszont nagyon szeretek próbálkozni, hátha mégis akad olyan termék, ami változtatna a fogaim színén és be kell ismernem ez a fogkrém már közel jár. Tényleg láttam változást hosszabb, napi kétszeri alkalmazás után. Az ízét nem igazán szeretem és ahogy a többiek is írták, eléggé besűríti a nyálat. Megadom az 5 csillagot, mert valóban fehérít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

Julicha91

2018. június 3.

Kávéfüggő vagyok úgyhogy nálam csak emiatt sárgul a fogam... elég sok mindent kipróbáltam a fogfeherites terén és minden bizonnyal ez a legjobb fogkrém! Ár-érték arányban is!!
A kávé okozta sárgulást leszedte és jóval fehérebbek lettek a fogaim!!
Csak ajánlani tudom !!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 3.

A kávé okozta sárgulást leszedte és jóval fehérebbek lettek a fogaim!!
Csak ajánlani tudom !!

Jucsi10

2018. május 13.

Ez a sokadik fehérítős fogkrém, amit kipróbálok, de úgy érzem, most egy ideig nem cserélem le.
Mivel 50%-os kedvezménnyel vettem, így teljesen elégedett vagyok vele.
Valóban fehérebbek a fogaim, de persze csak állandó (napi 2x használom) használat mellett.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 13.

Mivel 50%-os kedvezménnyel vettem, így teljesen elégedett vagyok vele.

AstroSue

2018. március 14.

kb egy hete használom, a fehérítő hatást nem tudom megítélni, de nekem nem csomósodik a nyálam tőle... nem tudom másoknak miért lehet ez, de csak annyit tudok mondani, hogy mossátok ki rendesen a szátokat fogmosás után :)

update: most már kb két hete használom, bár néha a régi fogkrémemet is beiktattam, hogy elfogyjon. de még így is látom, hogy valóban világosabbak a fogaim, úgy, hogy nem dohányzom, és csak nagyon rikán iszom kavét, vörösbort. de a fogaim mindig sárgább árnyalatúak voltak, fogorvos azt mondta, a dentim belső szerkezetétől, sűrűségétől (mittomén, etc..) függ a fogak természetes színe, ha sárgásabb, nem nagyon lehet vele mit csinálni. szóval gondolom van egy limit, amíg világosítani tudja. de valóban látható, nem csak beképzelem.

a nyálam még mindig nem sűrűsödik tőle (öblítsetek alaposan...), kicsit talán érzékenyebbek a fogaim. az összetevők között nincs piros pöttyös, de gondolom a többinek is lehet ilyen hatása. de nem vészes.
ez az első fehérítős fogkrém, amit működik valamennyire, nem számítottam rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 14.

ez az első fehérítős fogkrém, amit működik valamennyire, nem számítottam rá.

Hidratálók: Glycerin, PEG-6