Blend-a-med

Ár:   799 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Jossie, Módosítva: 2014. november 11.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Rendszeres használata védelmet nyújt a fogszuvasodás és a fogkőképződés ellen, valamint segít a fogérzékenység, a foglepedék, a fogelszíneződés, a fogínyproblémák és a rossz lehelet kialakulásának megelőzésében.

A Pro-Expert All-In-One fogkrémeket felnőttek és 12 éves kor feletti fiatalok számára fejlesztették ki. 6 éves kor feletti gyermek csak fogorvossal történő konzultációt követően használhatja.

3 ízben kapható: Fresh Mint, Mild Mint, Extra Whitening.

rottya

2019. január 24.

Leírom még egyszer:nagyon rossz fogkrém.Túl szemcsés és szárítja a szám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 24.

Leírom még egyszer:nagyon rossz fogkrém.Túl szemcsés és szárítja a szám.

Sisszy

2019. január 19.

Brrr, a hideg is kiráz ettől a fogkrémtől. Szemcsés, ropog az ember foga alatt. Soha többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 19.

cinikus

2018. október 20.

Bennem jó emlékeket hagyott, hosszan tartó kedvező hatással. A szemcsék pedig lazák, eloszlanak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 20.

szeliger

2018. október 5.

Nem szerettem meg. A szemcsés állagát szokni kellett, az íze sem volt az az igazi frissítő íz. Elhasználtam, mégpedig egyedül, mert a család többi tagjának sem jött be, nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 5.

MargitSchwarz

2018. július 7.

Tisztítani tisztít, de olyan borzalmasan folyékony, hogy a kupak állandóan tele van vele. Nagyon kell ügyeskedni, hogy az elektromos fogkefémről nem folyjon le, míg a számhoz emelem. Az íze sem igazán barát, és nálam a fogínyt is irritálták a szemcséi. Én ezt egészen biztosan nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 7.

BNZS

2018. június 26.

Nagyon jó fogkrém, szépen tisztít, kellemes illata van. Hatékony, igen jól végzi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 26.

Juolah

2018. május 16.

Tökéletes! Nagyon jól tisztít. Kicsit szokni kellett az ízét, a kamasz lányom nem kedveli emiatt. Nem hiszem, hogy le fogom cserélni mostanság.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 16.

Mona29

2018. május 4.

Jól tisztít, kellemes a használata, jól habzik, az íze is "normális fogkrém". A páromnak használat közben fájtak tőle a fogai, nem szerette. Én nagyon szerettem, mert végre nem volt kellemetlen utóíze és használat után végre nem hámlott le a szám. Szóval vegyesek az érzelmek. Szerintem magamnak újraveszem, páromnak meg majd egy másikat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 4.

balazskrisztii

2018. április 18.

Nagyon szeretem az ízét, szép, nagy habot képez (bár én ezért nem rajongok) és megfelelően tisztít. Az arra érzékenyeknél hámlasztja a nyálkahártyát, de nem okoz maradandó károsodást

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 18.

Stellacska6969

2018. április 4.

279ftba kerül nálunk a boltban, gondoltam olcsó és gagyi is, de kellemesen csalódtam :)
Nagyon jól tisztít és mintha fehérítene is. Az illata nem a legjobb, de sokáig elég volt. Meg vagyok vele elégedve de pár hónap után veszem inkább újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 4.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, PEG-6