Blistex

Ár:   500 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   3,7 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: liele, Módosítva: 2015. július 3.

Kiszerelés:   3,7 g
Kategória:   Ajakápolók

Csillogóvá teszi az ajkakat.

fokyandi

2019. július 15.

Szép színt ad, de nekem egyáltalán nem hidratál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 15.

Szép színt ad, de nekem egyáltalán nem hidratál.

Jelizz

2019. július 13.

Kellemes az illata olyan piros gyumolcsos , nagyon kicsit hidratal szepfenyt es egy kis kopott piros szint ad a szamnak. Nem vennem ujra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 13.

Stephanie

2018. május 26.

A szaga szerintem elég gáz, de egyébként teszi a dolgát, csinos, puha ajkakat csinál, szép, szolid kis fényt is ad nekik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 26.

Neyerdua

2018. március 28.

Megnéztem a Blistex oldalán, mit is tud ez a cucc... Elvileg van benne szőlőmagolaj, E-vitamin, speciális hidratáló anyagok, valódi selyemkivonat, shea vaj, hyaluronos feltöltő gyöngyök, SPF 15... Hm...

Szeretem az enyhe csillogását és leheletnyi színét, ami épp csak kiemeli a számat, na meg a selymes érzés sem rossz, amikor felkenem. Az íze és az illata édeskés (bogyós?) gyümölcsös, nekem tetszik.

Ápoló hatása nem tudom, van-e, én nem érzem kiemelkedőnek. Ja és teltebbnek sem látom az ajkaimat - bár ezt nem is vártam tőle, de ha már vannak benne azok a gyöngyök, ugye...

Egynek elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 28.

Egynek elmegy.

kesztviki

2018. március 26.

Nekem eddig szerelem első használatra. Kerestem valami jó kis ajakápolót, mert a labellokat nem szeretem, a dm-es márkát próbáltam de nem jött be, meg a himalayat, de az se. Olyat kerestem ami ad egy kis szép színt és jól táplál, ennek imádom a színét a szagát az ízét, szóval nekem bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 26.

edsze

2017. szeptember 3.

A színtelen verzió után gondoltam kipróbálom ezt is. Bár nincs olyan hatása, de a színe kárpótol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

berni88

2017. március 16.

A másik verziót hiába kerestem, nem volt, úgyhogy ezt vettem meg.
Hiba volt. Mint valami gagyi szájfény, egyszer átkenve az ajkakon is úgy csillog, mintha az egész stick ráment volna.
Az ize se kellemes, bár direkt nem nyalogatom, de valamennyit mégis megeszek belőle.
Hidratálni nem hidratál, de legalább nem is szárit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 16.

A másik verziót hiába kerestem, nem volt, úgyhogy ezt vettem meg.
Hidratálni nem hidratál, de legalább nem is szárit.

Sundiboszi

2016. december 29.

Nekem tetszik, az illata kellemes az íze sem zavar, szép csillogást és enyhe színt ad, az ára pedig kedvező és a hidratáltsága is megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 29.

editok

2016. szeptember 18.

- Gyönyörű gyöngyház színt ad
- Jól hidratál
- Az illata nekem néha sok

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 18.

- Gyönyörű gyöngyház színt ad
- Jól hidratál
- Az illata nekem néha sok

Henrietta0216

2016. március 26.

Hát nekem annyira nem vállt be

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 26.

Hát nekem annyira nem vállt be

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Behenyl Alcohol
Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Hydrogenated Polyisobutene, Petrolatum, Paraffin, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Dimethicone, Arachidyl Alcohol, Ethylhexyl Palmitate, Behenyl Alcohol, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide, Silica Dimethyl Silylate
Emulgeálószerek: PPG-5-Ceteth-20, Arachidyl Glucoside, Hexylene Glycol
Fényvédők: Octinoxate, Benzophenone-3, Benzophenone-3
Szilikonok: Phenyl Trimethicone, Dimethicone
Tisztítószerek: PPG-5-Ceteth-20, Arachidyl Glucoside, Hexylene Glycol
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate, Benzyl Benzoate, Amyl Cinnamal, Hexyl Cinnamal, Linalool
Színezékek: Aluminum Hydroxide, Red 30 / CI 73360, CI 77491, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, BHT

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.