Blithe

Ár:   $49   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 7.

Ár:   $49
Lelőhely:   külföld (Sephora), online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

Hidratáló és fehérítő szérum.

Fantasztikus ragyogást és páratlanul friss megjelenést ad az arcnak, valamint optimális alapot teremt a smink számára.

Prunus Armeniaca (Apricot) Fruit Extract Glycerin h 0 0Dipropylene Glycol i Cyclopentasiloxane eo I szil Undecane eo Tridecane i 1,2-Hexanediol ta Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2Niacinamide v Dimethicone eo I szil 1 0PEG-100 Stearate ti 0 0Glyceryl Stearate eo I euCetearyl Olivate Dipentaerythrityl Hexahydroxystearate/ Hexastearate/ Hexaro Sinate Betaine h Butylene Glycol h 1 0Sorbitan Olivate eu Panthenol eo I v 0 0Dimethiconol eo I h I szil C14-22 Alcohols eu I al Ammonium Acryloyldimethyl Taurate/VP Copolymer Olea Europaea (Olive) Oil eo 2 0Xanthan Gum ti I eu Citrus Nobilis (Mandarin Orange) Peel Oil i Palmitic Acid eo I eu 2 0Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil Stearic Acid eo I eu 2 0C12-20 Alkyl Glucoside Melia Azadirachta Leaf Extract Melia Azadirachta Flower Extract PEG-150 Distearate ti I eu 2 0Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract a Disodium EDTA Ocimum Sanctum Leaf Extract Corallina Officinalis Extract Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil i Myristic Acid ti I eu I i 3 0Helianthus Annuus Seed Oil eo Water / Aqua Tocopherol a I v 2 2Candida Bombicola/Glucose/Methyl Rapeseedate Ferment tiArgania Spinosa (Argan) Kernel Oil a I eo Vaccinium Angustifolium (Blueberry) Fruit Extract Rubus Idaeus (Raspberry) Fruit Extract Rubus Fruticosus (Blackberry) Fruit Extract Fragaria Chiloensis (Strawberry) Fruit Extract Euterpe Oleracea (Acai) Fruit Extract

Ár: 2000 , Eladó: jomosono
Állapot: új, Helyszín: --, fizetés: Ajánlva postázom., fox postával,személyes

Amea

2019. október 31.

Kellemes illatú, gazdag szérum-krém, kisimít és szép bőrfényt kölcsönöz. Gond nélkül simult bele a rutinomba, nem irritált, nem csapta ki a bőrömet és lehet utána sminkelni, eddig a jó rész. De ennyi szilikon még nekem is sok, én ezt inkább primernek tudom értelmezni, viszont annak meg drága. Így bár elhasználtam belőle rengeteg mintát, de végül nem vettem belőle teljes kiszerelést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 31.

andrea91

2019. augusztus 12.

Nekem ez a kedvencem, megvan a tunda chaga is, azt is szeretem, de ezt kicsit jobban. Tényleg elég gazdag krém, de hatásos, feltölt, sokkal frissebb és tömörebb tőle a bőröm. Tényleg fénylik, de a lehető legszebb bőrfényt képzeljétek el. Nem zsíros a bőröm, néha száraz néha vízhiányos néha normál, de nekem ez így nagyon hiánypótló. Jól lehet rá alapozni, de jobb napjaimon csak úgy magában is nagyon tetszik, a legszebb highlight a tényleg egészségesen fénylő bőr, szóval nekem 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

i.napcsi

2019. június 25.

csak egy nagy tesztert próbáltam ki de iszonyatos szilikon az egész,állt az arcomon és rosz érzés volt,meg kicsit csípett,én biztosan nem venném meg pláne iszonyú drága!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 25.

Antioxidánsok: Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Tocopherol, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Butylene Glycol, Dimethiconol
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol, Tocopherol

Alkoholok: Cetyl Alcohol, C14-22 Alcohols
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Undecane, Cetyl Alcohol, Dimethicone, Glyceryl Stearate, Panthenol, Dimethiconol, Olea Europaea (Olive) Oil, Palmitic Acid, Stearic Acid, Helianthus Annuus Seed Oil, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Sorbitan Olivate, C14-22 Alcohols, Xanthan Gum, Palmitic Acid, Stearic Acid, PEG-150 Distearate, Myristic Acid
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Dimethiconol
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, PEG-100 Stearate, Xanthan Gum, PEG-150 Distearate, Myristic Acid, Candida Bombicola/Glucose/Methyl Rapeseedate Ferment
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Tridecane, Citrus Nobilis (Mandarin Orange) Peel Oil, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Myristic Acid
Tartósítószerek: 1,2-Hexanediol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Növényi eredetű emulgeálószer. Szintetikus zsíralkoholok keveréke, mely lággyá és könnyűvé teszi az emulziók textúráját. A C12-20 Alkyl Glucoside nevű összetevővel együtt MontanovL néven hatékony O/V emulgeálószert alkotnak.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0