Bobbi Brown

Ár:   18 300 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrea.horvath79, Módosítva: 2012. március 15.

Ár:   18 300 Ft
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Intenzíven ápolja a bőrt alvás közben.

Water / Aqua Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil Butylene Glycol h 1 0Cetyl Esters eo Petrolatum eo Butyrospermum Parkii (Shea Butter) eo Brassica Campestris (Rapeseed) Seed Oil eo Glycerin h 0 0PEG-100 Stearate ti 0 0Glyceryl Stearate eo I euCetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2Sucrose h Scutellaria Baicalensis (Baikal Skullcap) Root Extract Morus Bombycis (Kuwa) Root Extract Silybum Marianum (Lady’s Thistle) Extract a I gy Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract a I eo I h I gy Betula Alba (Birch) Extract Persea Gratissima (Avocado) Oil eo I h 3 0Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil eo 2 0Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil eo 2 0Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil eo Olea Europaea (Olive) Oil eo 2 0Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil eo I gy 3 2Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil a I eo Lavandula Angustifolia (Lavender) Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil eo Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil eo Retinyl Palmitate a I v 2 2Micrococcus Lysate Linoleic Acid eo Acetyl Hexapeptide-8 h I pep Dimethicone eo I szil 1 0Acetyl Glucosamine h Trehalose h Steareth-2 ti I eu 2 2Lecithin eo I eu Cholesterol eo I eu 0 0Ceramide 2 Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil eo Tocopheryl Acetate a I v 0 0Oryzanol Methyldihydrojasmonate Sodium Hyaluronate h 0 0Caffeine Glycine Phytantriol h I al 2 2Phytosphingosine Hydroxyproline ti Proline Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2Hexylene Glycol ti I eu 1 1Acrylates / C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer Acrylates Copolymer Carbomer Caprylyl Glycol eo I h Sodium Carbomer Linalool i Potassium Sorbate ta Sodium Dehydroacetate ta Phenoxyethanol ta

kenyereskriszta

2018. július 30.

Körülbelül 1-2 hét kell, rendszeres használat mellett, mire szembetűnő a hatása. Nekem eltűnt a szemem alatti sötét folt és reggelre nincsenek "táskák" a szemem alatt. Puha, hidratált és egyenletesebb tőle a bőröm. Sokáig elég, szerintem ár-érték arányban kiváló.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

eveheart

2015. július 29.

25 éves kor fölött én is szükségét éreztem egy komolyabb éjszakai krém beszerzésének, és a választásom erre a krémre esett. Nem bántam meg, az ára ellenére sem, hiszen tökéletes termék, csodás az illata, imádja a bőröm, és reggelre kipihent, sima, puha arcbőrrel ébredek. 5*

Up: fél év használat után kb most fogyott el a fele, és a véleményem töretlen. Biztosan újra veszem, ha elfogy, sőt egy nappali változatra is beruházok :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 29.

wishes

2013. március 14.

Ezer közül is megmondanám, hogy ez egy Bobbi krém, olyan finom az illata :) A száraz-kombinált bőrömre szérummal kombinálva nekem nagyon bevált, puha, hidratált és kipirosodás-kipattogzásmentes tőle a bőröm reggelre, egy jó BBvel néha azt is megtehetem, hogy ellustuljam a reggeli bőrápolást.
Hát igen, sajnos az ára kicsit hátráltat abban, hogy csak ezt használjam, pedig nagyon jó volna..!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 14.

gigi

2012. december 2.

Nagyon szép összetevők és nagyon jól hidratál. A pontos árát én sem tudom sajnos, mert csomagban vettem. A legjobb krémek közé tartozik, amit valaha vettem, de az ára miatt nem marad állandó használatban nálam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 2.

Yndre

2012. május 6.

Mostanában már elérkezettnek láttam az időt, hogy beruházzak egy komolyabb éjszakai krémre. 25 éves kor felett itt az ideje, hogy megtiszteljem a bőröm egy prémium termékkel. Elsőre a Lancome Hydra Zen éjszakaiját szemeltem ki, bár az a külföldi oldalakon eléggé megosztotta a kommentelőket, és az összetevőivel sem voltam a magam részéről maradéktalanul elégedett. De szerencsére az utolsó pillanatban ráleltem erre a krémre, ami nagyon jó választás volt. Egyelőre úgy tűnik hogy -habár ez inkább száraz/normál bőrre ideális- az én kombinált bőröm is jól viseli, nem pattog ki tőle. Egyébként a krém állaga és illata engem nagyon emlékezet a kék fémtégelyes Niveára. Nagyon sűrű, tartalmas krém, de szerencsére nem hagy zsíros érzetet, hamar felszívódik. Mivel ennyire sűrű tényleg csak egy picike kell belőle, szerintem nekem legalább egy évig ki fog tartani. Természetesen reggel a bőröm egy álom, nagyon puha, hidratált, tökéletes. Biztos vagyok benne, hogy valamelyik nappali verziójára is be fogok ruházni hamarosan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 6.

andrea.horvath79

2012. március 19.

Olyan elégedett voltam a nappali krémmel, hogy úgy döntöttem az éjszakai is kell nekem. Ez a krém még annál is fantasztikusabb, reggelente tökéletes bőrrel ébredek, nincs nyoma a kialvatlanságnak. Gazdag, de mégis könnyű krém, szép összetevőkkel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 19.

Antioxidánsok: Silybum Marianum (Lady’s Thistle) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Silybum Marianum (Lady’s Thistle) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sucrose, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Acetyl Hexapeptide-8, Acetyl Glucosamine, Trehalose, Sodium Hyaluronate, Phytantriol, Caprylyl Glycol
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Phytantriol, Stearyl Alcohol
Emolliensek: Cetyl Esters, Petrolatum, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Brassica Campestris (Rapeseed) Seed Oil, Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil, Olea Europaea (Olive) Oil, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Linoleic Acid, Dimethicone, Lecithin, Cholesterol, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil, Stearyl Alcohol, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Steareth-2, Lecithin, Cholesterol, Stearyl Alcohol, Hexylene Glycol
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: PEG-100 Stearate, Cetyl Alcohol, Steareth-2, Hydroxyproline, Stearyl Alcohol, Hexylene Glycol
Illatanyagok: Linalool
Tartósítószerek: Potassium Sorbate, Sodium Dehydroacetate, Phenoxyethanol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

máriatövis kivonata. A máriatövisnek orvosilag is elismert és bizonyított májvédő, májtisztító hatása miatt elsősorban a szájon át történő használata a jellemző, kozmetikai készítményekben viszont ritka összetevő, ha mégis, általában olajos készítményekben, és szérumokban találkozhatunk vele. Bár a legtöbb tanulmány elsősorban a szájon át történő bevétel hatásait vizsgálja, szerencsére készült néhány bőrön való hatásait tanulmányozó is. Paula Begoun péládul úgy tudja, hogy az összetevő szilibinin tartalma révén azon túl, hogy rendkívül hatékony antioxidáns (antioxidáns tartalma többszöröse az E- és C-vitaminnak) és gyulladáscsökkentő hatással bír, segít megóvni a bőrt  leégéstől valamint növeli a fényvédő összetevők hatékonyságát. Az összetevő gazdag még linolsavban és olajsavban is, amik a bőr természetes védőrétegének fontos elemei, így a bőr számára hasznos összetevők.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A micrococcus luteus nevű baktérium által termelt enzimek kivonata, mely állítólag segíti a bőrt megvédeni az UV sugárzás okozta károktól.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cholesterol eo I eu 0 0

Maszkoló, azaz a kellemetlen illatot és ízt semlegesítő segédanyag.

Phytantriol h I al 2 2

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionáló hatású összetevő és oldószer. Paula Begoun szerint az összetevő vízmegkötő hatása hasonló a kollagénéhez és valószínű, hogy a sebgyógyulást is elősegíti, bár ez az állítás még nem teljes mértékben megalapozott.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.