Best of Beauty 2019

Bobbi Brown

Ár:   12 200 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Aimet, az összetevőket feltöltötte: szappanka, Módosítva: 2016. augusztus 18.

Ár:   12 200 Ft
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas
Kategória:   Hidratáló krémek

Könnyű, krémes hidratáló krém, mely láthatatlanul fedi el a pirosságot és az egyenetlenségeket frissítő, tartós hidratáltságot adva a bőrnek. A bőr, puhább, lágyabb és természetesen ragyogó lesz.

9 árnyalatban kapható

judvid

2019. április 5.

Először kértem mintát a lányoktól amit elhasználgattam, de nem éreztem azt hogy feltétlenül szükségem lenne erre a termékre, egészen addig amíg el nem fogyott a minta :D. Akkor tudtam, hogy a hétköznapokra nekem erre van szükségem. Én a Light Tint árnyalatot használom. Tökéletesen egységesíti a bőrképet (bár a pattanásos bőr számára szerintem ez a fedés kevés), nem emeli ki a kicsit szárazabb részeket. Egy alkalommal kevés termék is elegendő az arcomra, így az 50 ml biztosan sokáig kitart majd, úgy gondolom teljesen megéri az árát.:) Aki szereti a színezett hidratálokat mindenképpen adjon neki egy esélyt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 5.

Lencseee

2019. február 6.

Az en boromon nem csupan egy szinezett hidtatalo, hanem egy kozepes fedessel biro bb krem hatasat kelti. Csodalatos, az erettebb bornek nagy baratja. Muszaj lenne kiprobalnom egyszer az arcom egyik felen a bb-t, a masikon ezt...🤔 blenderrel nem jol terul, kezzel konnyen kenheto, ecsettel meg kenyelmesen. Nem ul be sehova...de ez barmelyik bobbi arckencerol elmondhato altalanossagban is😍 szivesen hasznalom, es oriasi mennyiseg (50! ml);-) ja, es brutal tartos es nem fogja meg a ruhakat, mintha beleepulne a borombe. Szeretem. Ajanlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 6.

Moncsika73

2018. július 13.

Hol is kezdejem? Pàr hónapja vásároltam a Medium Tint árnyalatot. Párszor használtam, teszett tetszett a végeredmény, de valahogy mindig a MAC alapozóm után nyúltam. Ma reggel viszont feltettem, egy kis szemhéjpor, spirál, bronzosítóval együtt, és nagyon szép végeredmény lett. Az tény, hogy csak egységesíti a bőrképet fedése nincs, de szépen hidratàl, tehàt hozza amit ígér. Ugyhogy gyakrabban fogom használni, töröltem is a hirdetésemet ami itt volt KM oldalán, már nem szeretném eladni😀

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 13.

natulcien

2017. április 24.

Egy kedves KM-esen keresztül jutottam hozzá, nagyon jutányos áron, és nagyon-nagyon örülök neki, hogy bizalmat szavaztam ennek a terméknek. Nagyon szeretem, és egyre nagyobb BB fan vagyok. Nagyon sokat használom azt, hogy nagyon de ez a krém ezt hozza ki belőlem. A light árnyalat tökéletes a "warm ivory" típusú bőrömhöz. Tényleg olyan, mintha semmi nem lenne rajtam, de az összkép tökéletes. Hozzáteszem nincsenek is különösebb bőrhibáim, nem kell semmit elfedni, de azért a hajszáleres területeket szépen egységesíti. A fedéséről így nagyon nehezen nyilatkozok, mivel csak azt látom, hogy szebb, egységesebb lett a bőröm. Az állaga nagyon kellemes, könnyen kenhető, tényleg olyan, mint egy hidratáló krém, ami nagyon gyorsan beszívódik. Kézzel oszlatom el az arcomon, és egyáltalán nem lesz sem foltos, sem csíkos a végeredmény. A viselése szuper kényelmes, és sminkelni is nagyon jól lehet rá. Mindenféle termékkel kompatibilis, és nagyon szépen együttműködik, akár krém, akár por állagúakkal. Jöhet por bronzosító, krém highlighter, semmi nem kottyan meg neki. Teljes áron is megéri az árát, és mivel nagyon kevés kell belőle szerintem sokáig is elég lesz. Biztos, hogy újra fogom vásárolni ha elfogy, és nagyon jó szívvel ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 24.

szappanka

2016. augusztus 18.

Egy kis adalék: megvettem. Nagyon szeretem használni, fényvédős nappali krém fölé kenem, és semmivel sem érzem másabbnak a bőrömet, mint amikor csak hidratáló van rajta, viszont kategóriákkal szebb az összhatás. Nagyon csini a tubusa is, és szerintem sosem fog elfogyni, mert nagyon minimális mennyiséggel is csodásan működik.Szépen egységesíti a bőrképet, de mégis természetes marad a hatás. Ami pluszpont, hogy nagyon könnyű elkenni, akár ecset nélkül is, és pár pillanat alatt fixálódik is, és nem hagy foltot a fehér ruhákon sem, pedig gyakran szoktam odabújni egy sűrűn fehér inget viselő úriemberhez :)

A minap voltam sminkelésen az üzletben, és mivel a sminkes lány azt mondta, hogy nincs szíve alapozót és púdert is tenni a pofimra, inkább maradjunk ennél a színezett hidratálónál. Mivel ha rajtam múlik, akkor sem használok alapozót, kicsit tartottam tőle, hogy furán fogom érezni magamat álltól homlokig bekenve, de egyáltalán nem is tűnt fel, hogy rajtam van. Nagyon kellemes érzés volt, nem fénylett, nem volt maszkszerű a hatása, nem pergett le, nem mozdult el, minden olyan volt, mint máskor, csak talán még egy fokkal jobb. Eszembe nem jutott volna, hogy nekem szükségem lenne ilyesmire, de valahogyan csak jobb volt az összhatás, amikor ez is rajtam volt, mint amikor nem, úgyhogy lehet, hogy be fogok ruházni egyre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Biosaccharide Gum-1, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.