Best of Beauty 2019

Bobbi Brown

Ár:   14 300 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: bbodza, Módosítva: 2018. május 7.

Ár:   14 300 Ft
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas

Vízálló és izzadásálló, 16 órán át tartó, teljes fedésű alapozó matt finishhel, mely súlytalan és kényelmes viseletet ígér, emelett pedig hagyja a bőrt lélegezni.

Ár: 10000 , Eladó: LadyPinkSugar
Állapot: párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, posta
LadyPinkSugar

2019. május 28.

A legborzalmasabb alapozó amit valaha használtam. Az illata nekem bejött, kellemes a levendula. Teljes fedést ígér viszont szerintem a közepeset sem éri el. Nekem zsíros a bőröm és nagyon hamar átfénylik és zsíros lesz tőle. Szerintem nem egy könnyed alapozó, sőt nehéznek érzem. Az ecset amivel felviszem 2 használat után már tocsog az alapozótól ami más terméktől max 10 nap után tocsogott. Iszonyat könnyen és hamar lekopik, kifújtam egyszer az orrom és már semmi se maradt a bőrömön...Talán száraz bőrre jó lehet de zsírosra abszolút nem ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

orchidea8627

2018. december 30.

Sajnos ez nekem nem jött be, pedig nagyon szerettem volna szeretni.
A színe gyönyörű, tökéletes volt a bőrömön és egyáltalán nem oxidált, felvitelkor gyönyörű volt, szépen fedett.
Viszont nagyon hamar kifényesedett rajtam és kiemelte a pórusaimat is, illetve nem voltam oda az elég erős levendula illatától sem.
A csomagolás gyönyörű, a színe is, de sajnos ez a formula egyáltalán nem volt jó az én bőrtípusomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 30.

Sajnos ez nekem nem jött be, pedig nagyon szerettem volna szeretni.

kicsisagi

2018. június 30.

Hőségben-30 fokos tavaszban kezdtem használni, és piszkosul hamar leizzadtam! Azt hiszem, télen jó lehet, mert nem hagyja a bőrt kiszáradni, a bőrérzet valóban kellemesen hidratált marad.. De nagyon zsíros a bőröm, így nekem nyárra tuti, hogy valami ütősebb kell. Hiába púdereztem, nem sokat segített.
Annyi előnye tényleg van azért, hogy viszonylag egyenletes fedést biztosít, és nem ül meg a ráncocskákban/pórusokban, Szárazabb bőrrel próbáljátok ki!!
Nekem tavaly nyárra az Estée L. Doubel Wear light jött be, újra nekifutok azzal.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 30.

bobekecske

2018. április 15.

Update Április:
Jöttem felpontozni: ami miatt lepontoztam - a túl gyors átfénylés - megoldódni látszik. Nekem nem szabad aláhidratálnom, egy könnyű szér (pl Clinique Repairwear laser focus) és egy primer, ezek után teljesen jól müködik. 5-6 órás viselet után is csak szép bőrfényű, nem ül bele a pórusokba, nem gyűlik össze.
A finishe így leginkább az általam egyszer tesztelt La Mer alapozóra emlékeztet, ha ez valakinek referencia. :)

2018.Február
Még nem tudom, hányadán állok vele, de egyelőre nem lett szerelem. Én is egy nagyon bőséges mintát kaptam a nagyon segítőkész, profi eladótól, utazáshoz tökéletes volt. (Hihetetlen, milyen profik és kedvesek Bobbiéknál.)
Alapvetően kombinált, átfényesedésre hajlamos bőrtípusom van, de többnyire inkább gyengébb fedést keresek. A BB krémek ritkán válnak be, túl hamar lekopnak, átfénylenek.
A színválaszték nagyon jó, nem tapasztaltam, hogy oxidálódna, viszonylag jól oszlatható, folyékony de sűrű állagú, érdemes gyorsan dolgozni vele, mert hamar elkezd megkötni a bőrön. Nekem nem ült meg a pórusaimban, elég szépen beleolvadt a bőrömbe. A fedését gyenge közepesnek mondanám, a bőrhibákat nekem nem igazán fedi el. Hatásra matt, enyhe bőrfényű.
A Skin-nél és Long Wear alapozójuknál is nehezebb állagúnak érzem, bár eldolgozva már egyáltalán nem nehéz érzetű.
Az illata kellemes, enyhén gyógynövényes, egész magas SPF-et tartalmaz.
Ami miatt szőrös szivű leszek a pontozásánál: rajtam iszonyú hamar átfénylik, és le is kopik, ha mattító papírlapot használok orvoslására. Napi több alkalommal mattítás-púderezés kellett a viseléséhez, különben vállalhatatlanul mutatott, ami nekem nem megszokott. Lehet szárazabb bőrre jobb lesz, de mivel hosszantartó és olajmentes formula amit inkább a kombinált bőrre ajánlanak, ez számomra elég nagy hiba.
Referenciaként a kedvenceim a Chanel Vitalumiere Aqua, YSL Ink Fusion.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 15.

Update Április:

2018.Február
Az illata kellemes, enyhén gyógynövényes, egész magas SPF-et tartalmaz.
Referenciaként a kedvenceim a Chanel Vitalumiere Aqua, YSL Ink Fusion.

Adrika91

2018. március 28.

Csak mintát kaptam belőle a Bobbi Brown Arénában, szerettem volna kipróbálni mielőtt megveszem a teljes kiszerelést. A full cover miatt teljes fedésre számítottam de szerintem még közepes fedése sincs. Megpróbáltam több rétegben felvinni a bőrömre de így sem sikerült nagyobb fedést elérni, pedig bobbi full coverage face brush-t használtam hozzá. Ha majd kevesebb fednivaló lesz a bőrömön, lehet teszek vele még egy kísérletet, viszon most nekem nagyon kevés ez a fedés. A bőröm most eléggé száraz de az alapozó nem szárította tovább a nap folyamán, nem volt kellemetlen húzódó érzés az arcomon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 28.

Anna0823

2018. február 8.

Egy 7 alkalomra elegendő mintát kaptam belőle, és imádom! :) A legvilágosabb árnyalat tökéletes a hófehér bőrömhöz, szeretem a levendulás illatát is (de az persze hamar elillan),és tényleg olyan, mint egy “second skin”. Magyarul természetes a hatása. Jó a fedése (még ha iszonyú vékonyan viszem fel, akkor is majdnem teljesen full coverage), jól bírja az egész napos kiképzést is, egyedül az àra húzós egy picit. Csak azért nem vettem meg, mert inkább egy Fenty Beauty Pro Filt’r Soft Matte Longwear Foundationbe fektettem be, de ha az nem lett volna, ezt vettem volna meg. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!