Bobbi Brown

Ár:   12 600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   25 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: emagdi, az összetevőket feltöltötte: hevandi, Módosítva: 2016. május 6.

Ár:   12 600 Ft
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Segít csökkenteni a pórusok méretét, miközben egy különleges por alapú összetevőnek köszönhetően nem tömíti el azokat. Hosszú távú használata csökkenti a felesleges faggyútermelés, így csökkentve a pórusok méretét. Az eredmény pedig természetesen gyönyörű és egyenletes bőr.

Ár: 5500 , Eladó: hevandi
Állapot: 5-6x probalt, Helyszín: Telki, fizetés: Eloreutalás, postan marado levelkent kuldve +600 Ft.
CeCeDrake

2017. november 29.

Amikor megvettem, még nem volt vélemény, kicsit bizonytalan voltam. Primerből általában mindig másikat veszek. Használtam már olcsóbbat, drágábbat, az eredmény közel azonos volt. Eddig.
Kevés olyan termék van, ami az ígéreteit úgy hozza, mint ez.
Drágának drága, de kevés kell belőle, így sokáig elég lesz, ami a legfontosabb, hogy nem csak a hangzatos marketing szöveg van, hanem van mögötte "teljesítmény" is.
Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 29.

Kevés olyan termék van, ami az ígéreteit úgy hozza, mint ez.
Nagyon szeretem.

Lillla31

2017. november 27.

Én ezt a primert nagyon szeretem. Pici elég belőle, szilikonos, fehér - opálos állagú, semleges az illata. Bababőrt varázsol, minden negatívum nélkül. A mostani primerrel, a The Ordinary-val, is baba(szerű) bőröm van, de lényeges a különbség. Esti edzéseken, amikor belepillantok a tükörbe és a Bobbi primert viselem, csak nézek, ki ez a kipihent csaj, pedig nem vagyok elszállva magamtól es akkorra már 9 órát ledolgoztam, bevásároltam és megsétáltattam a kutyát. Jó érzés viselni és meg este sem fényesedik át a bőröm, pedig hajlamos rá. Drágának drága, de hát a jót meg kell fizetni, nekem nagyon bejött. Ha extra szép szeretnék lenni, csak ezt teszem fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Algae Extract, Acetyl Glucosamine, Trehalose, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Felületi hártya képző anyag.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.