Best of Beauty 2019

Bobbi Brown

Ár:   10 900 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pkeroka, Módosítva: 2014. július 1.

Ár:   10 900 Ft
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas
Kategória:   Hidratáló krémek

cremeblanche

2017. január 3.

Nagy-nagy szerencsénkre időközben ennek is megváltozott mind a formulája, mind a külseje. ... és én imádom. Pont jó arra, amire: egy vékony kis rétegre, ami egybemossa a bőr egyenetlenségeit, szépen hidratál, amivel egészséges fényt kölcsönöz az arcnak, viszont nem helyettesít egy alapozót. Sokszor újra kell kenni, mert beszívja a bőr viszonylag hamar és a pingmentréteg kicsit foltosan hagy nyomot, de megbocsájtom, elvégre 15 SPF és nagyon finom illata van! Szeretem, 4 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

gicsa

2016. április 10.

Pont erre vágytam. Olyan terméket kerestem, ami láthatatlan az arcomon, és egységesíti az összképet. Kissé rozettás, tág pólusú bőröm van, azonban alapozót nem kíván. Az üzletben kipróbáltam a Bobbi Brown BB krémjét is, alig észrevehető különbséget tapasztaltam. Azért esett erre a választásom, mert ha - szinte nagyítóval - vettem szemügyre a két arcfelemet, ez talán még természetes összhatást biztosított. És a legjobb, hogy a bőröm állapotát nem rontja, mint időnként egy alapozó, inkább javítja. Alá pólusösszehúzó primert használok, és tökéletesen meg vagyok elégedve az összhatással. Mindenképpen újraveszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 10.

starkadri

2015. július 5.

Nyárra vettem meg az olajmentes változatát, és azt kell, hogy mondjam remekül bevált! szuper a textúrája, nagyon könnyű még kézzel is eloszlatni az arcon, tökéletesen passzol az árnyalat a bőröm színéhez és elég jól hidratál, teljesen elhagytam az alapozót mióta megvan, érzem, hogy nem tömíti úgy el az arcom, mint az alapozó. A fényvédelmét egy kicsit kevésnek tartom, de ettől eltekintve az eddigi legjobb színezett hidratáló amit eddig használtam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 5.

hreni

2015. április 19.

Nem olyan régóta használom, de nekem nagyon tetszik. Az itteni vélemények miatt vettem meg. Tényleg csak egy színezett hidratáló, n igazából nyárra vettem és akkor fogom főként használni. Remélem hogy a bőröm is fogja engedni és semmi ronda nem fog rajta kijönni. És eddig nagyon szeretem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 19.

bridzsi08

2015. március 11.

Az eddigi legjobb alapozó, amivel találkoztam, pedig már egy halom márkát kipróbáltam. Mivel bőrproblémám nincs, így nekem bőven elég ez a kis vékonyka fedés. Pontosan azt hozza, amit elvártam: tökéletesíti az arcbőrömet, frissebb, üdébb, egységesebb lesz tőle a bőr. Mivel vékony hidratáló alapozó, így láthatatlan viselet, ám mégis ragyogást ad az arcnak. Habár a BB Arénában azt mondták, hogy használhatom púder nélkül is, erre rácáfolt a termék pár hetes használat után, mivel egy-két óra múltán mindenhol fénylett tőle az arcom. Megvettem mellé a púdert, a T-vonalon sokat segített, az orcákra csak épphogy raktam. Számomra így lett tökéletes az összhatás. Egyelőre csak 4 csillagot előlegezek meg neki, kíváncsi vagyok, hogy egy Chanel alapozó felül fogja-e múlni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 11.

Borimam

2014. július 1.

Nekem nagyon száraz bőröm van, így én hidratálót használok alá. Szépen finoman fed, könnyű felvinni és eloszlatni a bőrön. Nekem a BB krém túl erős volt, így ezt választottam. És nem bántam meg. Nekem nem fénylik de ez gondolom az extra száraz bőr miatt van. Egyébként is arra ajánlották a boltban is. Nyáron alapdarab nekem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 1.

afmz

2014. március 24.

Még a múlt hónapban kinéztem és be is mentem a BB-be teszterért, hogy kipróbálhassam. Az eladólány nagyon kedves volt, nem szimplán tesztert adott, hanem leültetett kiválasztottuk a megfelelő árnyalatot és felkente nekem, pedig mondtam neki, hogy még csak keresgélek nyárra hidratáló krémet és nem áll szándékomban még vásárolni.

Először annyira tetszett ez a krém. Az illata finom volt, habár most hirtelenjében nem tudnám mihez hasonlítani, nem adott ragacsos érzetet, amit külön kiemelnék. Felkenés után el kell telni egy kis időnek, mire már nem érzed magadon a terméket. A fedése számomra pont jó, mivel hál' égnek most már nincsenek csúnya sebek és pattanások az arcomon, a hegek pedig elhalványodtak (örök hálám a kozmetikusomnak ezért).

Azonban egy hátrányt mégis kiemelnék: Hazafelé menet a metró üvegében megnéztem az arcomat és fúúú... hát meglepődtem egy kicsit. A T vonalam extra módon fénylett, szóval a következtetésem ennyi lenne ezzel a krémmel kapcsolatban: ha megveszem (mert igen a hibája ellenére is vágyom rá) akkor biztos, hogy cipelnem kell magammal a púderemet, mert relatív hamar kifényesedik tőle a bőröm.

Ja és még hozzáírnám így utolsóként (hogy pozitív gondolattal zárjam soraim) másnapra sem jöttek elő a rondaságok az arcomon, ami nálam nagyon megbillenti a vásárlás felé a mérleget (mert extra nehezen találok olyan arca való krémet, amitől nem leszek pattis)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 24.

ylexe

2014. január 3.

Eddig 5 csillag, mert pontosan azt csinàlta, amit szerettem volna: hidratál és egységesít. Dràga, szóval nem vettem meg egyelőre...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 3.

Avicky

2013. november 8.

Ezt szerintem nem érdemes megvenni, inkább BB vagy CC, vagy DD, vagy bármi mást vegyetek. Persze, nagyon enyhe fedése van, de annyira csillog-villog, hogy látszik, hogy az arcotokon van valami természetellenes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 8.

kbeata87

2013. június 5.

Ajándékba kaptam ezt és egy Bobbi BB-t, tesztelés alatt vannak. Első hét tapasztalatai alapján csak jót tudok mondani róla. Könnyű eloszlatni, kevés kell belőle, szépen fed. Színválaszték széles, természetes színek vannak, nem nagyon rózsaszín meg nagyon narancssárga, hanem szép színek. Nekem az olajmentes van, jelentem, hogy nem fényesedik ki órák után sem, nem kell púder sem fölé. Könnyed, mintha nem lenne semmi az arcomon és mégis, természetes látványt nyújt. Az ára magasabb, mint a drogériás vacak BB-knek, de meg is éri azt! Első hét után azt mondom, hogy ha elfogy, akkor meg is fogom venni, mert JÓ!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Biosaccharide Gum-1, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.