Bobbi Brown

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ENCI2, Módosítva: 2014. augusztus 25.

Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas
Bőrtípus:   Zsíros

Olajmentes színezett hidratáló 15 faktoros fényvédelemmel.

Teszt: Bobbi Brown SPF15 Tinted Moisturizer Oil Free

zsooofi

2014. június 28.

Alabaster Tint árnyalat van meg. Nagyon szeretem, jól végzi a feladatát (bár a homlokom pár óra után kissé fénylik), egyenletesebb lesz tőle a bőröm és szép ragyogást ad neki. Az illatát is kedvelem. Szépen lehet rá építeni pirosítót/bronzosítót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 28.

Mesi

2014. május 3.

A márka BB-je miatt vettem meg ezt, mert itt passzolt a legvilágosabb árnyalat (Alabaster tint), abból meg persze nem hozták be Magyarországra. Télen nekem kellett alá hidratáló, önmagában nem volt elég. Kb. április közepe óta, mióta jobb idő van, használom hidratáló nélkül. Nagyon szépen egységesíti a bőrt, a kipirosodásra hajlamos részeket is megnyugtatja.

A fedése gyengébb, de nekem elég, nincs különösebben bőrhibám. A tartóssága télen rendben volt, a melegebb időben kevésbé bírja, délután szoktam átszaladni rajta egy kis púderrel. Pirosítót szépen megtartja.

A végeredménnyel nagyon elégedett vagyok, szép és természetes. Gyakran hajol közel hozzám egy-egy kolléganőm azzal, hogy: most akkor van rajtad alapozó vagy nincs? :)

A BB-re továbbra is kíváncsi vagyok, ha egyszer behozzák a legvilágosabbat, biztosan kipróbálom, mert olyan puha még nem volt az arcom soha, mint a BB minta használata közben.
Ettől függetlenül nagyon jó termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 3.

Ettől függetlenül nagyon jó termék.

marple

2014. április 17.

Nem szeretem az alapozókat, mindegyiktől maszk hatásúnak érzem a fejem, így olyan krémet kerestem, ami azért fed, viszont nem látványos. Jelentem, megtaláltam! Kb. 1,5 éve használom, és soha nem cserélném le semmi másra. Gyönyörű, természetes, napbarnított hatást nyújt, nem zsírosít.Néha teszek kísérletet az otthon elfekvő alapozók kipróbálására (pl.: Clinique, dr. Hauschka), de mindig visszatérek Bobbihoz! Akinek zsíros, mitesszeres, tág pórusú bőre van, és nem szeretne látványos maszkot az arcán annak az alábbi kombinációt ajánlom: Bioderma pore refiner + ez a színezett hidratáló.Nekem ez vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 17.

ivor

2014. április 16.

A csomagolás vagány, az illata is rendben van, a tanácsadónő is nagyon segítőkész volt a boltban, amikor vásároltam, mégis: hatalmas melléfogás volt beruházni erre a méregdrága színezett hidratálóra, mivel nem lehet eldolgozni normálisan az arcon úgy, hogy természetesnek hasson, ráadásul borzalmasan zsírosodott tőle a bőröm már 2-3 óra múlva is, hiába fedem le traszparens púderrel. Számomra kidobott pénz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 16.

BubuMaczko

2014. január 1.

Teljesen elégedett vagyok ezzel a krémmel! Alabaster tint árnyalatot használom, tökéletesen illik a bőröm színéhez, és nagyon természetes a hatása. Könnyű eloszlatni, és nem halmozódik fel sehol órák után sem. Fedése enyhe, de ha jobb fedés kell, nem színezett hidratálót használok. Hidratáló hatása rendben van, bár én biztos ami biztos, aláhidratálok. 3-4 óra után fényesedik az arcbőröm, de könnyű ezt kezelni: vagy púderrel, vagy felitatással újabb pár órára rendben van. De még mindig a legjobb színezett hidratáló, amit valaha használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 1.

kbeata87

2013. június 5.

Ajándékba kaptam ezt és egy Bobbi BB-t, tesztelés alatt vannak. Első hét tapasztalatai alapján csak jót tudok mondani róla. Könnyű eloszlatni, kevés kell belőle, szépen fed. Színválaszték széles, természetes színek vannak, nem nagyon rózsaszín meg nagyon narancssárga, hanem szép színek. Nekem az olajmentes van, jelentem, hogy nem fényesedik ki órák után sem, nem kell púder sem fölé. Könnyed, mintha nem lenne semmi az arcomon és mégis, természetes látványt nyújt. Az ára magasabb, mint a drogériás vacak BB-knek, de meg is éri azt! Első hét után azt mondom, hogy ha elfogy, akkor meg is fogom venni, mert JÓ!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 5.

maddonna001

2013. április 18.

Light árnyalatú példányt tulajdonosa vagyok, és főleg nyáron használtam, azonban vagy a bőrömmel van a gond, vagy a kánikulával, de max 1-2 órát bírt ki kifénylés nélkül (nem az izzadásra gondolok), ezért feltétlenül kellett hozzá púdert használni, úgy viszont meg nem annyira könnyű viselet.
A fedése nagyon vékony, de arra alkalmas, hogy egyenletes,egészséges színt kölcsönözzön az arcnak. A hidratálása sajnos nem kielégítő, tehát célszerű alá krémezni, vagy valamilyen sminkbázist felkenni, így viszont nem lehet megúszni a sminkelésnél a több lépést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 18.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Water, Ascorbyl Palmitate, Anthemis Nobilis (Chamomile), Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Glycerin, Sucrose, Sorbitol, PEG-8, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Cholesterol eo I eu 0 0

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Kamilla. A kamillatea gyógyászati célokra való használata nagy hagyományokra tekint vissza. A kamilla közismerten gyulladáscsökkentő, nyugtató, fertőtlenítő hatású. Mérsékelt antioxidáns hatása is van. Érzékeny bőrűeknek viszont jobb óvatosan használni kamillát tartalmazó termékeket, mivel a rendszeres használata bőrirritációt (contact dermatitis) válthat ki.

Sorbitol h 1 1

PVP 0 0

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Antibakteriális és gombaölő tulajdonságai révén fertőtlenítő-, tartósító- és szagmentesítő szerként használt anyag. (Forrás: Paula Begoun összetevő szótáraCosIng)