Bobbi Brown

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: grund, Módosítva: 2014. június 18.

Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Aimet

2015. július 5.

pink popsicle lett az enyém is :) azt kaptam amit vártam, könnyű színezett ajakbalzsamot. jól hidratál, nappalra tökéletes viselet, habár nem valami tartós, sokszor kell újrakenni, de nem baj :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 5.

grund

2014. október 12.

update: mivel azóta szinte csak ezt használom, és ma újra is vettem, azt hiszem mégiscsak jár neki az ötös.

A pink raspberry árnyalat nekem a tökéletes könnyű nyári szín, egyáltalán nem találom erősnek, de mondjuk nekem eleve sötétebb rózsaszínű a szám. Nagyon nagyon tetszik, jó érzés is viselni, de az ár/érték aránnyal nem vagyok elégedett. És ha már nyári limitált kiadásról van szó, örültem volna, ha van benne spf.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 12.

zsooofi

2014. június 28.

A Pink Popsicle árnyalat van meg nekem is, én nagyon szeretem. Hidratál és emellett szép nude színű lesz tőle az ajkam, hétköznapokra tökéletes. Viszem magammal nyaralásra, az tuti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 28.

Trixi

Korcsoport: >54
2014. június 25.

Popsicle árnyalatban vásároltam meg ezt a szájbalzsamot. Szerintem majdnem olyan, mint egy rúzs, látszik, ha kimész a vonalból, és sűrűbb is a textúrája, mint egy sima ajakápolónak. Ezzel szemben egyáltalán nem tartós. Csalódtam benne, én inkább ajakápolóhoz közelebbinek gondoltam, lájtosabb állaggal, tartósabb ápoló hatással, átlátszóbb színnel. Valahogy elkoptatom majd, de biztosan nem veszem újra. Számomra pénzkidobás volt, bár a BB termékeket egyébként kedvelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. június 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Petrolatum, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Trimethylolpropane Triisostearate, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetyl Acetate, Cetyl Alcohol, Lanolin Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Acetylated Lanolin Alcohol
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Lanolin Oil, Acetylated Lanolin Alcohol
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Ascorbyl Palmitate
Színezékek: Barium Sulfate, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 7 Lake / CI 15850, CI 42090, Manganese Violet / CI 77742, Yellow 10 Lake / CI 47005, Red 22 Lake / CI 45380, Red 30 / CI 73360, Carmine / CI 75470, Red 30 / CI 73360, Red 6 / CI 15850, Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 33 Lake / CI 17200, Red 21 / CI 45380, CI 45370, Red 28 / CI 45410
Tartósítószerek: BHT

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Barnás sárga.

Színezék. Piros.