Bomb Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fleur, Módosítva: 2014. június 26.

Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online
Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrtípus:   Száraz

"Két szerelmes szívdobbanás! Hagyd hogy a tiédet is megdobogtassa! Teteje tiszta kakóvaj örvény közepén rozmaring és levendula illóolajokkal! Dobd be a fürdővízbe, és igazi romantikus hangulatot varázsol köréd! Érett, lédús feketeribizli, nyári szamóca, málna és finom áfonya illatkombinációja! Tejszínes karamell és vanília teszik igazán különlegessé!"

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

bubilany

2017. november 22.

Nekem nagyon tetszett a küllem és az illat is! Puha volt a bőröm használat után :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

Rittus89

2016. szeptember 21.

Bár nincs összehasonlítási alapom, arra rájöttem hogy ez egyáltalan nem nagy szám. Legközelebb megnèzem itt KMen miket dícsérnek a többiek, amikor vettem nem volt lehetőség utánanèzni, így illatra ès kinèzetre mentem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

Pöti

2015. augusztus 29.

Az illata csodás. De a fürdősütiknél megszoktam, hogy 5-6 alkalomra is elég. Kicsit szívfájdító 1300 Ft egy fürdésre, de a gyerek legalább élvezte.. Ár/érték arányban csak 2*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 29.

Fleur

2014. július 1.

Nagyon tetszik az illata és amit tesz a fürdővízzel, de nekem az SLS nagyon irritálja a bőröm, viszketek tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 1.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Lauric Acid ti I eu 4 1

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Piros pigment. (Acid Red 1)