Bourjois

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: afonya, Módosítva: 2012. január 5.

Lelőhely:   Douglas, DM, online
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Leheletkönnyű, olajmentes alapozó, mely olyan kipihentté teszi a bőrünket mintha 10 órát aludtunk volna!

Kiszerelés: 30ml

pomme

2017. május 17.

Az itteni vélemények miatt rendeltem egyet. Nagyon szeretem a Bourjois alapozókat, gondoltam hátha ez lesz a legjobb. A neve alapján egy színezett hidratálót vártam, vagy valami fényesebb/ragyogóbb finishű cuccot, ha már 10 óra alvást imitálunk, de ez szinte matt. Zsíros bőrre biztos jó, de nekem alá kell hidratálnom, különben elkezd tőle feszülni az arcom. Púder nem is kell hozzá. Nagyon-nagyon folyós, nem lehet normálisan adagolni, de legalább így könnyen el lehet oszlatni kézzel. Fedése kicsit gyengébb mint a Healthy Mix Serum-é, az illata viszont nem az a tipikus Bourjois-illat, sajnos púderes-virágos (közepesen nyanyás) szaga van. Kevésbé sárga, mint a Healthy Mix-ek, természetes színű és egyenletes bőrképet ad, de a pattanásokat mintha kikerülné :D Egyszerűen nem fed rajtuk semmit. Alvás helyett szerintem inkább a Healthy Mix Serumot választom, az legalább hidratál is. Valamennyire építhető, a színskála pedig megyegyezik szerencsére az új Bourjois alapozókéval, 52-est szoktam használni, itt értelemszerűen a 72-es a megfelelője. Először megijedtem a nevétől, de nem rózsaszín-malacos árnyalat.

Update: Magában nem szeretem, mert nem hidratál eléggé (mint a Healty Mix Radiance), de ha fele-fele arányban keverem őket, akkor tökéletes alapozót kapok. Így nem túl fényes, de nem is matt, púder nélkül is megmarad a helyén, és ami a legjobb, hogy szem alá is vígan lehet kenni, a közepes és az alatti karikákat teljesen elfedi és nem ül bele vastagon a redőkbe, mint a Healthy Mix.

Update2: felhúzom 5 csillagra, mert végre meleg van és icipici aláhidratálással ilyen időben tökéletes! Nem maszkos, de fed, teljesen természetes, tényleg, mintha 8 (nem 10, mert akkor rosszabbul nézek ki) órát aludtam volna folyamatosan. Nagyon megszerettem, nyáron szerintem mást nem is fogok használni, ragyám sincs mostanában (kop-kopp) úgyhogy ha így halad, öribarik leszünk és veszek egy sötétebb árnyalatot is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 17.

kebkeb

2015. október 18.

Nagyon szeretem, a valaha volt legjobb alapozóm. A Healthy Balance második befutó, annál ez nekem természetesebb a "finishe" (néma kérdés: ezt hogy mondjuk magyarul?). Azt hittem az arcfrissítős marketingszöveg pontosan az ami: marketing szöveg, de nem, tényleg ébren lévőbbnek tűnök ha ez van rajtam. Csak ne lenne olyan borzasztóan nehéz beszerezni! Idáig egyszer sikerült, azóta sem találom sehol. Árnyalat, amit használtam: 72-es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 18.

csipoo

2015. augusztus 27.

Nagyon szerettem ezt az alapozót! Többször újra is vettem. :) Szépen fed, felfrissíti az arcot, nem irritál, nem szárít és finom az illata is.
Ha nem lennék nagy kísérletező, szerintem még mindig ezt használnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

Ha nem lennék nagy kísérletező, szerintem még mindig ezt használnám.

kisko

2014. szeptember 15.

Több évvel ezelőtt használtam, és nagyon szerettem, nem légbőlkapott a név! Szép, sima, ragyogó, de nem zsíros bőrképet adott. Ha nem fogynának olyan lassan az alapozók nálam, vennék ilyent újra. Fedése enyhe, de nálam ez előny, akinél nem, annak nem biztos, hogy beválna. A Bourjois alapozói magas minőséget képviselnek ahhoz képes, hogy nem annyival drágábbak, mint a drogériás márkák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 15.

noni923

2014. március 17.

Első használatkor meglepődtem,mert nagyon folyós állaga van, főleg az előző alapozómhoz képest.
Amikor felkentem akkor is nagyon zsírosnak hatott, így elkönyveltem, hogy nem jött össze a dolog.
Később azonban kellemes csalódás ért.
Kb 1-2 perc elteltével "megszáradt" és egyáltalán nem maradt zsíros a bőröm, sőt nagyon szép babaarcom lett.
Kicsit drága, de elég belőle keveset is használni,így megtérül a befektetett összeg.
Nem tömít el, szinte észre sem lehet venni, hogy rajtam van.
Sok alapozót próbáltam már, de eddig ez a legjobb.
Egyetlen negatívuma van: a karikáimat sajnos nem fedi el tökéletesen, de amúgy is használok korrektort, így nekem igazából mindegy.

Összegzésképpen: Én mindenkinek csak ajánlani tudom, aki nem fél rááldozni a pénzét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 17.

Később azonban kellemes csalódás ért.
Nem tömít el, szinte észre sem lehet venni, hogy rajtam van.
Sok alapozót próbáltam már, de eddig ez a legjobb.

gogh.judit

2013. február 15.

Sziaszok, van egy ilyen alapozóm eladó. 73-as árnyalat. Megvettem de sajnos nekem sötét és a fedése sem elég a bőrhibáimra :/ 2szer használtam csak, szóval nem sok hiányzik belőle. Douglas-ban 3800 forintos áron vettem 2500-ért tovább adnék rajta ha érdekelne valakit. e-mailem: juditbaba@gmail.com

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 15.

burberry

2012. december 22.

Egy éve van meg nekem ez az alapozó, a 72-es, Rosé Claire árnyalatot használom belőle, tényleg enyhe fedése van, de nekem ez elegendő is. :) A fő gondom az vele, hogy ha több napon át használom, akkor pattanások jelennek meg az arcomon, ami szerintem az érzékeny bőrömnek is köszönhető :(
Ami előnynek számít, hogy sokan ránézésre, még nagyon közelről sem tudják azt mondani, hogy van rajtam alapozó, ha ezt viselem, tényleg kipihentnek mutatja a bőrt. Én láttam ezen a héten a Westend Douglas-ben, szóval még kapható! :)
Mivel rendszeres használat mellett pattanások jelennek meg az arcomon, így csak 3-ast kap tőlem, annak ellenére, hogy tényleg ápolja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 22.

CocoSunrise

2012. június 23.

Pár éve vettem, nem voltam vele túl elégedett, nagyon gyenge a fedése... mondhatni a BB krémeknek is erősebb szerintem. Jó illata volt, nem irritálta vagy zsírosította a bőrt... habár pihentebbnek sem tűntem tőle. Ennyi pénzért sok jobb volt már akkor is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 23.

szamanta

2012. április 15.

Lehet, hogy a hazai piacokról kiveszett, de éppen ma vettem Párizsban egyet belőle, úgyhogy azt hiszem még mindig gyártják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 15.

kemenysepro

2012. március 23.

Szeretem ezt az alapozót, a legvilágosabb árnyalatot vásároltam meg, de még ezt is egy kicsit sötétnek érzem. Kellemes, könnyű állaga van, és a bőröm olyan egészségesnek tűnik tőle. (Lehet azért mert nem vagyok fal fehér a felkenés után?) Sajnálom, hogy nem gyártják már. De abban biztos vagyok, hogy ha elfogy akkor újra Bourjois alapozót fogok vásárolni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).