Bourjois

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miomio, Módosítva: 2020. december 29.

Lelőhely:   Müller
Bőrprobléma:   Vízhiány

Félig matt, mesésen sugárzó arcbőr, magas fedéssel, mely ellenáll az élet kihívásainak. Hialuronsavval és E vitaminnal ellátott összetétele hidratálja a bőrt. SPF 20 fényvédelemmel.

15 árnyalatban kapható

Bourjois Always Fabulous 24Hrs Alapozó 110 Light Vanilla
Ár: 1800 Ft , Eladó: Hanga.cv
Állapot: párszor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: postázom, előreutalás után
Ár: 2000 , Eladó: zsanka97
Állapot: 1-szer próbált , Helyszín: Budapest , fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges

ZsofiaLoren

2021. április 8.

Nagyon akartam szeretni ezt az alapozót, de nem megy. Nem tetszik a finishe. Érzetre nekem sok, pedig rutinos alapozó használó vagyok, mégis nehéznek érzem a bőrömön. Nap közben már kopott, tehettem vele bármit. A fedése sem volt az igazi, ha keveset kentem nem volt szép az összkép, ha többet, akkor meg nagyon maszkos lett a végeredmény. Notinon rendeltem korábban egy általam addig nem ismert alapozót: Pola. Na az valami csoda. Azóta sem találtam olyan jó alapozót. Szeretek kipróbálni új termékeket, de sajnos a Bourjois-tól most nem azt kaptam amit vártam, pedig kifejezetten szeretem a sminktermékeit.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 8.

viragb

2021. április 7.

Oxidálódik, és pár óra múlvaelmezd leperegni a bőrről, ráadásul a száraz részeket az arcon rettentően kiemelni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 7.

lauralilla31

2021. március 26.

Én nagyon szeretem, évek óta ezt használom! Eddig mindig akciósan sikerült megvennem, úgyhogy kb 2500 forintért szerintem nagyon jó! Bár eredeti áron nem venném meg.
Nagyon szép, dewy hatást kelt, nem lesz olyan hatása mintha egy arcmaszk lenne rajtam, és nem is porzik. Nekem egész nap fent marad, és a maszkozásban sem jön le :) Én a light vanillát használom belőle, mert nagyon világos bőröm van, és egyáltalán nem sárgás. Plusz pont, hogy fényvédő és hialuronsav is van benne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 26.

Dksungjongie

2021. február 24.

Akciósan vettem meg kétszer a Rossmannban 2000 forintért. Isteni jó az illata és a fedése is, nem vízálló, de ugye ezt nem is állítják. Bőrhibákat szépen elfedi és hamar mattra száradt nekem az arcomon, ezért púdert se használtam hozzá. Kézzel és szivaccsal vittem fel a bőrömre, úgy szépen eldolgozható volt, viszont egy idő után kicsit narancssárgásabb lett rajtam, de ez csak élőben volt észre vehető, képeken nem.
Teli árasan sose venném meg, mert annyit nem ér és a színválasztéka se túl nagy szerintem (az én hófehér bőrömre tipikusan egyik alapozó se illik), ezért kap csak 4 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 24.

pomme

2021. február 23.

Nagyon jó alapozó, olcsó, jól fed, nem mászkál és a színe is tökéletes, egyáltalán nem olyan sárga, mint a Bourjois Healthy Mixek. Azt is imádom, hogy el lehet tekerni (lezárni) a nyomókáját, így nem folyik szanaszét. Az illata elég erős, meglennék nélküle. Ami miatt viszont muszáj levonnom egy csillagot, hogy semi-matt finisht ígér, ennek ellenére aláhidratált bőrön is brutál matt, szinte poros. Értem én, hogy így tartósabb, de ha tudom, hogy ennyire tinikre lőtték, akkor meggondolom kétszer is. Remélem az olajos primerrel jobb lesz. Normál vagy zsírosabb bőrre akár púder nélkül is ki lehet próbálni. Jó pont még, hogy kézzel is fel lehet vinni, nem lesz csíkos, csak gyorsan kell haladni, mielőtt megköt :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 23.

evasimonyi

2021. február 22.

learazva vettem meg 2000Ft-ert a Rossmannban, ketfele szin maradt belole, a rose ivory-t valasztottam, bevallaltam, mert jonak tunt, bar teszter nem volt belole, ugyhogy az uvegre ranezve dontottem, icipicit vilagos furdoszobai fenynel, de szepen beolvas kesobb + kis kis puderrel tokely.
nagyon kellemes az allaga, sajnos az illata is, pedig a parfum nelkulieket preferalom, hogy ne irritalja a borom, de kellemes, es nincs irritacio.
meg csak egyszer kentem fel, ecset nelkul ujjakkal, szuperul eldolgozhato, jol fed, de nem maszkhatas, pedig azt vartam a full coverage alapjan (orulok, hogy termeszetes a hatasa).
nagyon szeretem ezt a markat, es orulok hogy be mertem vallalni teszter nelkul a szint, mert nagyon szepen beleolvad a borombe.
szuper az is, hogy hialuronsav es spf20 is van benne

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. február 22.

szuper az is, hogy hialuronsav es spf20 is van benne

Maja92

2021. január 30.

2 hete használom és a kedvencem lett! Nagyon szép természetes a hatása, az állaga pont jó. Sikerült olyan árnyalatot találnom belőle, ami neutrális és nem sárga. Van benne fényvédő és nem okoz pattanást. Tartós, egész nap fent marad, este felé szoktam kicsit púderezni. Szép az üvege, a kupak rose gold, Imádom! Ráadásul fél áron jutottam hozzá a Rossmannban :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 30.

KGerda

2020. december 22.

Kedvenc alapozóm. Rengeteg félét próbáltam már, L'Oréalt, Max Factort, Maybelline-t, de ez az abszolút nyerő. Egyrészt nagyon fehér bőrű vagyok, de a legvilágosabb árnyalata tökéletesen passzol, mégsem sápaszt. Másrészt az állam környéke száraz, a homlokom viszont borzasztóan zsíros, mindegyik alapozóval csillogott 1-2 óra után, az állam meg hámlott... Hála a Bourjois alapozó állagának, mindkét probléma megoldódott, és végre nem kell óránként porpúderrel mattítgatnom a homlokom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 22.

MF91

2020. november 21.

Véletlenül vettem ezt, régebben a Catrice HD Liquid Coverage-et használtam, nem volt tökéletes de elégedett voltam vele. Nem volt a rossmannban, ez pedig akciós volt, így megvettem.
Nekem nagyon nagyon fehér a bőröm, baromi nehéz megtalálni a hozzám passzoló színt, de itt elsőre sikerült. Felkenésnél még nem a frankó árnyalat de az eldolgozás végére eggyé válik a bőrömmel és tökéletes lesz a színe, nem üt el a nyakamtól de nem is vagyok hulla színű.
Amiért szeretem az az hogy olyan mintha nem is lenne alapozó a bőrömöm. Közelről sem maszk hatású, nem ül bele a ráncokba. Pirosodásra hajlamos a bőröm, valamint van hogy sötétebb foltok vannak az arcomon a mélyebb pattanásoktól, de nagyon jól takarja, szerintem közepes fedése van, viszont lehet én vagyok a béna de nem tudom építeni.
Púderrel szoktam fixálni, nap közepén le kell mattítani, de nem cafatosodik, nem pereg, elégedett vagyok vele.
Nem okoz se pattanást se miteszert.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 21.

Nem okoz se pattanást se miteszert.

misshkitty701

2020. november 21.

Nagyon tetszik ez az alapozó. Száraz bőröm van, így ez a félig matt, de inkább szaténos hatás tényleg olyan, mintha egy második bőrréteg lenne. Szinte nem is látszik, hogy van valami a bőrömön. A magas fedést nem tudtam elérni vele, inkább alacsony-közepes a fedése, de szépen építhető. Az állaga lágy, egy rétegként nem szabad belőle sokat használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Butylene Glycol, Dimethiconol, Glycerin, Sodium PCA, Urea, Trehalose, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Cetearyl Ethylhexanoate, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Tribehenin, Lecithin, Trihydroxystearin, Dimethiconol, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Laureth-7, Lecithin, Xanthan Gum, Laureth-30, Hexylene Glycol
Fényvédők: Octinoxate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Triethoxycaprylylsilane, Dimethiconol
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Laureth-7, Xanthan Gum, Laureth-30, Hexylene Glycol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Citronellol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Sodium Dehydroacetate, BHT

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Triacetin 0 0