Bourjois

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miomio, Módosítva: 2020. december 29.

Lelőhely:   Müller
Bőrprobléma:   Vízhiány

Félig matt, mesésen sugárzó arcbőr, magas fedéssel, mely ellenáll az élet kihívásainak. Hialuronsavval és E vitaminnal ellátott összetétele hidratálja a bőrt. SPF 20 fényvédelemmel.

15 árnyalatban kapható

Ár: 2000 Ft , Eladó: rexi19
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, foxpost, posta
Bourjois Always Fabulous 24Hrs Alapozó - 105 Natural Ivory
Ár: 2500 , Eladó: süsümanó123
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Eger, fizetés: Fizetés utalással, foxposttal tudom küldeni

tara95

2022. május 21.

120-as Light Ivory lett az enyém, szép sárgás-neutrál árnyalatnak tűnt, feltéve rózsásabb sajnos. Ezt leszámítva nem feltűnő, félmatt, tartós, szivacs segítségével viszem fel. 2 pumpányi elég az enyhe-közepes fedéshez, az illatnak sem örülök, mindenesetre kellemes. Csak a szín miatt nem adok ötöst, nagyon nehéz még gyakorlattal is eltalálni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 21.

hibiscus

2022. május 16.

Klassz alapozó, jó a fedése, tartós, nem túl matt, de nem is csillog át, kellemes az illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 16.

Annuss

2022. április 26.

Glamour napokon vettem kuponnal. Azt kell, hogy mondjam, eddig ez a legjobb alapozó amit próbáltam. Az itteni pozitív véleményeket mind alá tudom támasztani. Természetes hatású, nap végéig szépen fent marad, nem oxidálódik! A második legvilágosabb árnyalat tökéletesen passzol a bőröm színéhez, míg a Catrice legvilágosabb árnyalata sem volt elég világos, ráadásul az maszkos hatású volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 26.

Foxy666

2022. április 11.

Az Evana alapozót váltottam le erre, nagyon szeretem, 2,5 pumpa elég(mivel nem problémás a bőröm), viszont építhető is, az illata is szuper, hidratál, nem mászkál az arcon egy hosszú nap után sem, kicsit fényesedik, de engem ez személy szerint nem zavar, sőt.. a színnel még kísérletezek, nagyon nagggyon fehér a bőröm, így mindent Stargazer fehér alapozóval keverek(ez az alapozó kevésbé szereti, mint az Evana), eddig a 100-as árnyalatot használtam, úgy gondoltam ez a legvilágosabb, de ma találtam egy nagyobb színpalettát és megrendeltem a 115-öst, mert ez tűnt a legvilágosabbnak, kíváncsian várom, hogy beválik e, vagy narancssárga leszek.. 😅

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 11.

Gagibagi

2022. február 16.

Nagyon jó kis alapozó, természetes bőrképpel és fedéssel. Nem túl matt és nem is csillog. Nekem délutánra sem kopik le csúnyán. Semmiféle bőrproblémát nem okozott. Nagyon jól el lehet oszlatni, és építeni is tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 16.

Crimson

2022. február 15.

A napokban kipattogott a bőröm egy vitamintól, ekkor eszméltem rá, hogy a meglevő, bevált alapozóm a téli bőrszínemnél vagy két árnyalattal sötétebb. Szörnyű, piros foltok, viszkető kiütések borították az arcom, úgyhogy gyorsan beugrottam a boltba, és erre a termékre esett a választásom. Már korábban is kiszemeltem magamnak, viszont mindig sokalltam az árát, a klassz árnyalatok miatt mégis tettem vele egy próbát. Már a kézfejemen éreztem, hogy finom, bársonyos tapintású bőrt eredményez, illetve láttam, hogy apró csillámok vannak benne - bizonyára ezek a fényvisszaverő részecskék adják a természetes bőrképet.

Kicsit nehézkes eloszlatni, mert viszonylag sűrű - de azért nem ragad bele a pumpába a krém -, illetve eleinte nagyon sárgának tűnt. Az ujjammal telepötyögtettem vele az arcom, és végül így sikerült mindenhova egyenletesen felvinni szivaccsal. Először nagyon kiemelte a pórusaimat, de aztán, ahogy száradt, szépen belesimult, beleolvadt a bőrömbe, teljesen egységes összképet nyújtva.

Enyhén szárít, így a kritikus területeken (homlok, szemek, száj körül) érdemes aláhidratálni.

Egyáltalán nem feltűnő, hogy rajtam van, és sikerült tökéletesen passzoló színt választanom. A fedése megfelelő, nyilván egy nagy furunkulust nem fog eltüntetni, de nem is ez a funkciója. A szem alatti karikákat mérsékli, nekem ezt használva nincs is szükségem korrektorra, ugyanakkor nem is maszkhatású, simán átüt rajta a pozsgás arc. Vékony rétegben is fiatalos, üde megjelenést biztosít, és megspórolható vele sok egyéb sminktermék használata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 15.

Britte

2022. január 19.

Kínomban vettem ezt az alapozót, mert az eddigi kedvencemet sehol sem kaptam. Én is oda meg vissza vagyok érte. Az állaga és a fedése is tökéletes.
Én amúgy csak az arcom bizonyos részein használom mert nem vagyok híve az alapozónak és pont ezért fontos hogy természetes legyen a hatása. Ez ennél a terméknél megvan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 19.

Tinella

2022. január 17.

Az egyik kedvencem. :)
Kicsit dúsabb, krémesebb állaga van, szépen fed. Engem télen kicsit szárított (kidobta a kicsit hámló foltjaim), így egy csepp babaolajat szoktam alá tenni, így tökéletes.
Az egyetlen negatívum számomra, hogy kevés bőrhibával a minimális, leheletvékony alapozókhoz szoktam, így nyárra már kicsit nehéz nekem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 17.

Az egyik kedvencem. :)

Reni666

2021. december 29.

Természetes hatású alapozó .
Könnyen elkenhető , krémes ,illatos kicsit .
Nekem nem oxidálodik .
Ám nem tartós , könnyen elkenődik , nagyon csúnyán kopik le.
Nem irritáló.fedése gyenge nekem
Szerintem drága azért amit tud .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 29.

Természetes hatású alapozó .
Könnyen elkenhető , krémes ,illatos kicsit .
Nekem nem oxidálodik .
Ám nem tartós , könnyen elkenődik , nagyon csúnyán kopik le.
Nem irritáló.fedése gyenge nekem
Szerintem drága azért amit tud .

kaptilusz

2021. december 8.

A legjobb hétköznapi alapozó számomra. Nem szeretem a matt alapozókat, ez természetes hatást ad, könnyű felvinni és eldolgozni, szépen egységesíti az arcot, nap végére kopik valamennyire, de szinte észrevehetetlenül, nem csúnyán. Nekem nem oxidálódik, pattanásokat nem okoz, sőt, a pattanás utáni kis sebek is mintha gyorsabban gyógyulnának alatta. Én is leakciózva vettem, de teljes áron is megvenném!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Butylene Glycol, Dimethiconol, Glycerin, Sodium PCA, Urea, Trehalose, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Cetearyl Ethylhexanoate, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Tribehenin, Lecithin, Trihydroxystearin, Dimethiconol, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Laureth-7, Lecithin, Xanthan Gum, Laureth-30, Hexylene Glycol
Fényvédők: Octinoxate, Benzyl Salicylate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Triethoxycaprylylsilane, Dimethiconol
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Laureth-7, Xanthan Gum, Laureth-30, Hexylene Glycol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Citronellol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Sodium Dehydroacetate, BHT

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Triacetin 0 0