Bourjois

Ár:   2699 Ft.   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   3.5 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: FloraF, Módosítva: 2016. december 20.

Ár:   2699 Ft.
Kiszerelés:   3.5 g
Lelőhely:   Douglas, DM, online
Bőrtípus:   Száraz, Normál

A Bourjois Blur the Lines korrektor eltünteti a sötét karikákat és a különböző bőrhibákat a tökéletes arcbőr érdekében.

TimyeK

2020. június 14.

Nagyon krémes, bőrömhöz tökéletesen passzoló árnyalatú korrektor. Szerintem tökéletesen fed és a tartósságával sincs problémám, mondjuk én pattanás után maradt foltokra használom. Nekem a Bourjois termékei passzoltak színben 100%-osan a bőrtónusomhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 14.

vecserichili

2019. november 21.

Igazából a tartósságával és a fedésével van problémám, ami miatt hármast adnék. De a színe (a többi BOURJOIS termékhez képest) az állaga olyan tökéletes és könnyen eldolgozható, hogy inkább többször használom naponta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 21.

Lushlife

2018. december 28.

Imadom ezt a korrektort egyik baratnom ajanlasara szereztem be es nem csalodtam tokeletesen eltunteti a karikakat, nagyon konnyu hasznalni es nincs zavaro illata. Sose rajongtam a stiftes korrektorokert de ez nagyon megtetszett ujra is vettem nekem kombinalt borom van es egyeltalan nem szaritotta ki a 01-es arnyalatban van nekem meg es egy hangyanyit vilagosabb mint a borom de a korrektornak amugyis vilagosabbnak kell lenni egy picit szoval nekem ez a befuto termek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 28.

Tothxheni

2018. november 30.

Nem vagyok egy nagy korrektor használó, kellett egy és valamiért ezt vettem meg. Én pattik utáni piros foltokra szoktam felkenni arra nekem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

Twyla

2018. február 11.

Szem alatti karikákat nyomtalanul eltűnteti, és a sötétebb foltokat is. Könnyű használni, krémes, púderes az állaga, illata különösöbben nincs. Alapozóra használva, korrigálni, szintén tökéletes. Ráncokban nem ül meg, pórusokat nem emeli ki, mintha rajtam sem lenne. Bourjois Air Mat púdert dobok még rá, a végeredmény pedig teljesen természetesnek tűnik, mintha semmi sminket sem viselnék. Nagyon jó bőrképet ad.
Legjobb korrektor, amit eddig használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 11.

Legjobb korrektor, amit eddig használtam.

bnorah

2017. december 10.

Az állaga szuper, könnyen kenhető és nagyon tartós. Nem ül meg a ráncokban sem, viszont sajnos úgy tűnik, hogy foltokban kiszárította az arcomat. Egyelőre még tesztelem ez okozhatta-e.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 10.

orik

2017. október 1.

A legjobb korrektor, amit eddig használtam. Ezelőtt a Maybelline instant age rewind eraser dark circles korrektor volt nálam a befutó, viszont ez sokkal szebb fedést biztosít, a sötét karikákat szépen eltünteti (bőrhibák elfedésére nem igazán használtam, de kontúrozni is kiváló volt), nem szárít, szupertartós és könnyen eldolgozható, krémes állagú korrektor. Bátran ajánlom mindenkinek, aki szem alatti karikákkal és sötét foltokkal küzd :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 1.

googles

2017. január 4.

A vilagosat hasznalom, idealis a boromre szinben. Nekem szarazabb lehet a borom, mert egyaltalan nem erzem tul gazdagnak vagy hidratalonak (normalisnak erzem). A korrektor funkciojaban pedig paratlan, evek ota a legjobb, amit talaltam. Gyonyoru hamvas es egyenletes bort csinal es a szemem alatti karikakat ugy fedi el, hogy kipihentnek es evekkel fiatalabbnak nezek ki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 4.

FloraF

2017. január 3.

Nagyon hidratáló, közepes fedésű, szerintem inkább száraz bőrre való. Meg vagyok vele elégedve, csak kár, hogy ilyen kevés(2) árnyalatban lehet kapni.
A 01-es árnyalatot használom, de az sajnos csak nagyon fehér bőrre jó. Nincs igazán illata, viszonylag sokáig fennmarad, bár legtöbbször púderrel fixálom. Vegyes vagy zsíros bőrön szerintem csak púderrel lehetne tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Algae Extract
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Octyldodecanol, Dicaprylyl Carbonate, Dimethicone, Hydrogenated Polyisobutene, Polyglyceryl-2 Triisostearate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), C12-16 Alcohols, Caprylic/Capric Triglyceride, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, PEG-5 Pentaerythrityl Ether, PPG-5 Pentaerythrityl Ether, Caprylyl Glycol, Palmitic Acid, Glycine Soja (Soybean) Sterols, Helianthus Annuus (Sunflower) Oil, Algae Extract, Lecithin, Glyceryl Stearate, Glyceryl Oleate
Emulgeálószerek: Polyglyceryl-2 Triisostearate, Palmitic Acid, Hydrogenated Lecithin, Lecithin, Glyceryl Stearate, Glyceryl Oleate
Szilikonok: Dimethicone, Dimethicone Crosspolymer
Illatanyagok: Octyldodecanol, Ascorbyl Palmitate
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: 1,2-Hexanediol, BHT

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0