Bourjois

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eszterrr, az összetevőket feltöltötte: miomio, Módosítva: 2013. november 7.

Lelőhely:   Douglas, DM, online

A Bronzing Primer simává, egyenletessé és mattá teszi a bőrt.  Csokoládés illattal.  Használható bronzosításhoz, kontúrozáshoz és primerként is.

miomio

2017. március 27.

Még nagyon rég szereztem be, az illatát imádtam, érdekes volt a textúrája. Nekem alapozó alá nem igazán működött, nem látszódott semmi az összképen, de lehet csak én vittem fel vékony réteget. Alapozó felett szépen mutatott. A macerás használat miatt sokkal inkább nyúlok por állagú bronzosítók után.
Nagyrészt amiatt maradt meg a kollekciómban, mert sok helyen említik a Chanel Soleil Tan De Chanel koppintásaként.
Nem dobtam tőle hátast, lehet ha kicsit több színem lenne jobban ki tudnám használni :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 27.

svekits

2015. július 29.

Elsőre elég sötétnek tűnik, de szépen el lehet kenni, akkor kicsit olyan aranyló-barnás színe van. Én alapozó alá használtam (elvileg lehet alá és felé is, de szerintem felette elég sárga lenne), de sajnos nem vagyok elég ügyes, jobban szeretem a púdereket, a krém bronzosítókkal meg pirosítókkal nem tudok bánni, úgyhogy felrakom az enyémet, hátha érdekel valakit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 29.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol