Bourjois

Ár:   2100 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: brigitta001, Módosítva: 2017. április 24.

Lelőhely:   Douglas, DM, online

Színezi, formázza a szemöldököt.

Ár: 1500 , Eladó: adrii182
Állapot: 2x próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: előreutalás után postázom, személyesen Debrecenben átvehető

lilaszilva

2019. november 18.

Dm-ben, kiárusításon dobtam a kosaramba, mondván hogy, 900Ft-ot biztosan megér. Picit kettős a véleményem vele kapcsolatban. Egyrészt tetszik az állaga, a tartóssága és hogy nincs benne semmiféle csillám, illetve mattra szárad, de ugyanakkor természetes a hatása, másfelől már megint a kivitelezés!... Mint mindig a Bourjois termékeknél. A keféje kicsit nagy, a festéket nem lehet egyenletesen felvinni, mert az elején szinte "csöpög", a végén alig van rajta. A színe mondjuk valóban sötét (02-es árnyalat), ezért én trükközök, meg kisujjal kenegetek a kívánt árnyalatig :D Hm, jóindulattal kap 4 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.

Uveggalamb

2019. október 29.

Chatain árnyalatban van meg, ahogy nézem már nem elérhető a drogériákban, legalábbis nem a képen látható kiadásban. Ez a képen alulról a második, középbarna szín, ami az én sötétbarna hajamhoz igazából nagyon szépen passzol, de simán lehet , hogy a legsötétebb is jó lenne.
Én nagyon szeretem, egy dolgot hiányolok róla, egy kis igazító kefét, ami pl az Alverde szemöldökformázóján is van. Szerintem az nagyon hasznos, de én így is jól tudom használni, főleg mióta kicsit kifogyóban van, azóta valahogy még jobban szeretem. Nagyon tartós, fixen tartja a szemöldökeimet egész nap, és mindent tud ,amit szerintem egy ilyen terméknek kell. Egy hajszálnyit lehetne kisebb a keféje, mert gyakorlatlanabbaknak nehézséget okozhat az elején emiatt a használata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 29.

Axelandra

2019. október 29.

Glamour napon vadásztam, ugyanez a neve de picike a tubusa. 01-es Blond áranyalat tök jó lenne a természetes világos barnás szemöldökömre, ha nem lenne pusztító úgy összességében az egész....Nem lehet eloszlatni, rengeteg festéket vesz fel, összeáll tőle a szemöldököm mintha zsírral kenném a fejem....akárhogy húzom le a tubus szélén, már másik kefével is próbáltam. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 29.

Lilien3

2019. október 16.

002 Chatain:Aranyszőke hajszínhez kicsit sötét.
Én is ceruza után használom de csínján kell vele bánni mert könnyen sok lesz belőle.Nagyon sok festéket vesz fel az ecset.Nem győzöm leszedegetni.Ceruzával együtt nagyon tartós.Elég hiányos a szemöldököm ezért hosszabb útra már el sem indulok nélküle.Szép hangsúlyos szemöldököt csinál.Mindenképpen újra vevős.
Update: Nagyon csúnyán kopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 16.

002 Chatain:Aranyszőke hajszínhez kicsit sötét.
Update: Nagyon csúnyán kopik.

WednesdayAddams

2019. július 29.

Anyukám benézte a színt a szőke hajához, túl vöröses lett neki (02-es árnyalat), így lepasszolta nekem. A rézvörös hajamhoz az eddig színben legjobban passzoló szemöldökzselé, így ezt az árnyalatot bátran ajánlom a vörös sorstársnőknek.
Emellett tökéletesen teszi a dolgát, nagyon szépen fixál és nagyon tartós, még így a 35 fokban az én zsíros bőrömön is. És nem tudom, hogy hogy csinálja, mert két szál szemöldököm van összesen, de mégis vállalható állapotba tudja őket hozni. Erre eddig egy zselé se volt képes nálam, mindig kellett alá ceruza/por/kutyafüle.
Így a reggeli sminkrutinomat is jelentősen lerövidítette, a korábbi 10 perc szenvedés helyett most egyszer áthúzom ezzel és kész is.
A keféje picit nagy, de hamar rááll az ember keze szerintem, valamint az elején elég sok terméket vesz fel, de kb. egy hét használat után ez a probléma megoldódik.
Megérdemli az öt csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 29.

Megérdemli az öt csillagot.

biuskam

2019. február 17.

Picit nagynak találom a keféjét, de azon kívül minden oké. Nagyon szeretem, egész nap tart és nap végén is alig lehet lemosni. 03 árnyalatban van meg az aranyszőke hajamhoz tökéletesen passzol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 17.

Lettike77

2019. január 12.

Nagyon szeretem ezt a szemöldökspirált. Könnyű a használta, nagyon tartós. Én ritkán használom önmagában, ceruzával előtte megszoktam rajzolni a szemöldököm, ezzel csak fixálom. A 003-as brun árnyalat van meg nekem, ami nagyon jól passzol a szemöldököm színéhez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

szeliger

2018. augusztus 20.

04 Brun. Egyrészt mellényúltam a színnel, nekem ez sötét lett. Másrészt nem szeretem a nagy keféjét, nem lehet vele olyan precízen dolgozni. A L'Oreal hasonló termékét szoktam használni, biztosan annak a kisebb keféjére áll rá megszokásból jobban a kezem, ezzel a nagyobbal nem tudtam megbarátkozni. Másfél éves hánykolódás után ma kukába került, nekem pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

rohremma

2018. július 26.

Ez lett a kedvencem! Párszor athuzom a szemoldokomon és úgy néz ki mintha 10percig dolgoztam volna rajta! Szepen beszinezi és a helyen tartja. Estére ugyanolyan marad mint amilyen reggel volt. 3mp/szemöldök és kesz!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 26.

missouri

2018. február 23.

Az átlátszó verziót használom, imádom. Teljesen természetes egyáltalán nem látszik hogy van valami a szemöldökömön, és egész nap tart. Sajnos már hónapok óta hiánycikk a dm-ben :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 23.