Bourjois

Ár:   2600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   1,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lzsoficim, az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2014. február 3.

Kiszerelés:   1,5 ml
Lelőhely:   Douglas, DM, online

CC krém szem alá

Szem alatti karikákra, hidratál, frissíti a tekintet.

Hplusz

2020. október 16.

Nagyon szeretem, nem szárít, ad egy kis bőrfényt a szem alatt, érettebb bőrre szerintem ideális. Tartottam tőle, mert az azonos nevű cc krém számomra borzalmas, ez viszont tökéletesen beleolvad a bőrömbe, természetes hatást nyújt, nem ad full fedést, olyan....nem is tudom...elegáns...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 16.

BreastfeedingandMakeup

2020. augusztus 27.

Számomra nagyon jól kihasználható, a 21-es árnyalat van meg, friss, üde tekintetet kölcsönöz. Nem full fedésű, a Mac Studio Conceal and Correct duo-hoz tudnám hasonlítani

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 27.

ildiko969

Korcsoport: >54
2020. augusztus 5.

Szeretem. Nagyon jól elfedi a ráncaim és a karikáim.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

Szeretem. Nagyon jól elfedi a ráncaim és a karikáim.

KisTigris

2019. november 23.

Sajnos nem fedi el a sötét karikáimat, felére csökkenti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 23.

Sajnos nem fedi el a sötét karikáimat, felére csökkenti.

Jolan1206

2019. november 22.

Alsópolcról ezresért vettem, annyit megért.
Fed valamennyit, de nekem óriásiak a karikáim azokkal azért nem birkozik meg.
Akinek kisebbek vannak csak, annak jó lehet.
És valóban világosít. Az applikatora valóban nem a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 22.

Alsópolcról ezresért vettem, annyit megért.
Fed valamennyit, de nekem óriásiak a karikáim azokkal azért nem birkozik meg.
Akinek kisebbek vannak csak, annak jó lehet.
És valóban világosít. Az applikatora valóban nem a legjobb.

vrabrigi

2019. november 13.

Jó a fedése, de sajnos a karikákat ez sem tünteti el teljesen, illetve nekem az apró ráncokba is beleül egy kicsit. Az adagolója elég rossz, beszárad, illetve túl sok jön belőle egyszerre. 4 csillagot kap, mert még mindig ez a termék volt a legjobb a szemkörnyékem fedésére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

SugarB

2019. október 20.

Jó korrektor, a fedése szuper, a színe is jól illeszkedik, de az adagolója...szentég...borzalom. Lehetetlen belőle kicsit kinyerni, én nem tudom mit rontottak el ezzel, de nem értem miért nem applikátoros, vagy pipettás, vagy csak simán tubusos...ennél bármi jobb. Egyszer megtekerem..semmi...másodszor már működésbe lép és ontja magából az anyagot. Folyik végig a kis kinyomó részen, a kupakja már tocsog az elpazarolt korrektorban, és nagyon bosszantó mert tényleg maga a formula nem rossz (picit szárít), de így csodálkoznék ha sokáig tartana...le kell húznom, mert az adagoló miatt veszít az értékéből...lehet megpróbálkozom az alapozójával, hátha az kompenzálja a korrektor gyerekbetegségeit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 20.

hoviirag

2019. június 25.

Probáltam más márkáktól is, de eddig ez a befutó. Nem ül bele a ráncokba, nem szárítja a bőrömet és szépen fed. én maximálisan elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 25.

Doryca007

2019. május 10.

Nekem eddig ez jott be a legjibvan, szepen fedi a lila, neha fekete karikaimat. Nem ul bele a rancokba, a szaraz reszeket sm emeli ki, eddig o a befuto. Kesobb jovok updattel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 10.

MsCatastrophe

2019. április 16.

Glamour napok alkalmából vettem és nem bántam meg. A CC krém is bekerült mellé a kosaramban, együtt nagyon jól szerepelnek, de ez a termék hibátlan és csodálatos! Bátran ajánlom mindenkinek.
A szemeim karikásak és lila foltosak, de gyönyörűen eltünteti, nem is kell belőle túl sok. A tekintet frissül és szebb lesz a bőrkép, nem ül be túlságosan a ráncokba. Biztosan újra vásárolom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate, BHT, Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Propanediol, Saccharide Isomerate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Aluminum Hydroxide, Pantolactone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.