Bourjois

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: carissima, az összetevőket feltöltötte: xszemyx, Módosítva: 2015. június 6.

Lelőhely:   Douglas, DM, online
Kategória:   Sminkek szájra

Mindössze már egyszeri alkalmazásával 8 órás hidratáltságot biztosít! Használatával ajkaid ragyognak, melyeket a nőies színek tesznek még gyönyörűbbé. Egy új innovatív formula melyet gazdagítottak Shea vaj és mangó kivonattal ennek köszönhetően ajkaid puhák és ápoltak lesznek egy kellemes gyümölcsös ízzel párosítva. Kristályszerkezete visszaveri a fényt, ezzel is kiemelve ajkaid színét.

annushka88

2016. április 3.

Nagyon mellefogtam a szinnel, tesztelve termeszetes arnyalatu rozsaszin volt, felkenve viszont arany csillamos, amitol olyan voltam , mint aki elszivott egy doboz beton sofianet elotte. Probalkoztam azert, de nagyon hamar csimbokosodott a szamon, meg igenytelenebb hatast keltve, pedig rendszeresen hidratalok ruzsozas elott.
Es olyan kis bugyuta az a gomb a tetejen :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 3.

Es olyan kis bugyuta az a gomb a tetejen :(

Tücsike85

2014. december 28.

Nagyon régen használtam egy teljesen világos àrnyalatot belőle, azòta sehol sem találom, pedig szïvesen újravenném. Igazán hidratál, az illata pedig isteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 28.

galagonyanya

2014. február 15.

Bézs színű példányom van, ajakápolóként vetettem be, és nagyon szeretem. Valóban ápol, jó hatása van. Nem olyan könnyű felkenni, ennyi, más baj nincs vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 15.

tsix03

2013. augusztus 24.

Nekem nem jött be, szép színe van, de egy Kate Moss rúzs szerintem sokkal többet tud. Én is azt tapasztaltam, hogy hamar összeáll darabokban a számon és nagyon csúnya lesz, hiába van szép színe, nem nagyon tudom elhasználni :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 24.

coconut70

2013. június 15.

A Rose Retabli színárnyalatban vettem meg.Imádom a színét.Az állaga is jó,hidratál.Az illata tipikus rúzs illat.Ha negatívumot kellene mondanom, akkor az a tartósság és az ára.Ettől függetlenül nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 15.

micsodacicalany

2013. március 5.

Én is az Orangé charnel-t használtam, de mindössze kétszer, mert nem jött be. Nagyon szépek a csillámok benne, ez igaz, a szín talán nem az én tónusaimhoz való, bár ezt nem vonom le az értékelésből. De az állaga... Nagyon hamar (1 óra) evés-ivás nélkül összecsomósodik a számon, és hordhatatlan lesz. Azért sem használom, mert nem merek elindulni "benne" itthonról, mire beérek a munkahelyemre, iskolába, érdekes állapotváltozáson megy keresztül ("grízessé", darabossá válik). Még azért tavasszal, nyáron próbálkozom, hátha megjön a színhez is a kedvem. Update-elek, ha dúl a szerelem vagy ha végleg szakítunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 5.

Hoagirl

2013. február 21.

23-as Orangé charnel árnyalatom van nekem is, és én is csak azt tudom mondani, mint az előttem szóló svivko. :) Könnyű felvinni, ápol is, és a színe ezekkel a csillámokkal egyszerűen elképesztő! A kis bogyós csomagolás is nagyon tetszik. Öt csillagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 21.

svivko

2013. február 18.

Orangé charnel árnyalatot vettem, egy magyar internetes webshopban, amit inkább nem reklámozok, mert nem vagyok megelégedve a szolgáltatásukkal (nem raktárról dolgoznak, tehát megrendeled, és még ők is megrendelik (Angliából, gondolom) ergó nagyon lassú, illetve a megbeszélt ajándékcucc helyett kaptam egy totál más terméket (lakk, aztán jött egy bugyilila szemhéjpúder) na, kipanaszkodtam magam...
Szóval ez a rúzs kis elősztorija. Amúgy imádom. A legkedvesebb rúzsom, és ez elsősorban azért van, mert nagyon kellemes viselet. Nem ragad, nem mászkál, nem kopik csúnyán, hidratál (tényleg 5*).
A színről elmondom ( swatchokon nem látni), egy alap narancsos pirosas szín -közepesen pigmentált, egy rétegben, építhető- kék, lila, zöld mikrocsillámokkal(!), ami bizony elég bátor, de messziről igazán vibrálóvá, élettel telivé teszi az ajkakat (nem karcolnak, egy hátrányuk, hogy kopás után(~2h) ott maradnak az ajkakon, de legalább nem potyognak el.
Csomagolása cuki, a belül rejlő színt "hűen" tükrözi.
Minőségi, kihasználható építhető színek, ehhez képest jó áron kaphatóak.
Ajánlom, főleg a rúzsoktól kiszáradóknak.
Ára 2000Ft alatti, beszerezhetitek Douglasban, Müllerben (Bourjois pult), a ráérősebbek neten is( 1000Ft-tól elérhető ). ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 18.

Csomagolása cuki, a belül rejlő színt "hűen" tükrözi.
Minőségi, kihasználható építhető színek, ehhez képest jó áron kaphatóak.
Ajánlom, főleg a rúzsoktól kiszáradóknak.

Nessy

2012. november 3.

Leárazva vettem, amúgy nem akartam volna rúzst venni, de nem bántam meg! Szép a színe, rózsaszínes, szájszín, pici fehér csillámokkal, nagyon jól mutat, natúr sminket feldobja, drámai szemek mellé meg amúgy sem szoktam erős rúzzsal hangsúlyozni az ajkakat, így elég univerzális.. Nem szárít, nem ragad, észrevétlenül viselhető. Nem kell egy rúzsnak zsírosnak lenni ahhoz, hogy ápoljon! Nem marad nyom a pohár szélén ha iszom valamit. Plusz nagyon cuki, pláne a kis bogyó a tetjén. Veszek majd más színben is, remélem nem szűntetik meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 3.

Szaszmancs

2012. július 29.

Eddig nem használtam rúzsokat,mert meggyőződésem volt,hogy mindegyik szárít,aztán nem rég elkapott a rúzs őrület és beszereztem ebből 3 színt és csodák csodájára nem szárít. Azt azért nem mondom,hogy hidratál,de tényleg olyan érzés,mert nagyon jó krémes állaga van,mégsem kenődik szanaszét. Tartóssága jó,bár nem merek erről túl határozottan nyilatkozni,mivel nincs összehasonlítási alapom. A színei szépek és jól fednek. Gyümölcs illat/íz??? Nagyon nem,inkább tipikus rúzs illat/íz. Mindenesetre kap egy 5-öst a tapasztalatlan rúzsozótól :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Octyldodecanol, Ethylhexyl Palmitate, Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil, Oleic/ Linoleic/ Linolenic Polyglycerides, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Stearyl Heptanoate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Synthetic Wax, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Stearyl Caprylate, Hydrogenated Castor Oil, Aluminum Hydroxide, Lecithin, Glyceryl Stearate, Glyceryl Oleate
Emulgeálószerek: Hydrogenated Castor Oil, Lecithin, Glyceryl Stearate, Glyceryl Oleate
Szilikonok: Polymethylsilsesquioxane
Tisztítószerek: Oleic/ Linoleic/ Linolenic Polyglycerides, Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Octyldodecanol, Ethylhexyl Palmitate, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Parfum / Fragrance, Ascorbyl Palmitate, Limonene, Linalool
Színezékek: Aluminum Hydroxide, Red 6 / CI 15850, Red 7 Lake / CI 15850, Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 33 Lake / CI 17200, Carmine / CI 75470, Bismuth Oxychloride / CI 77163, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Manganese Violet / CI 77742, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: BHT

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.