Best of Beauty 2019

Bourjois

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   14 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Maanina, Módosítva: 2012. augusztus 28.

Lelőhely:   Douglas, DM, online
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Ez a tökéletes púder egyenletes, matt és ragyogó arculatot biztosít. Kombinálták ásványkvarccal, ami fokozza a ragyogást és tiszta ásványi pigmentekkel, ami kiemeli az árnyékokat. Tartalmaz Antioxidánst és E-vitamint. Ultra finom, mattító ásványi púder, elbűvölő finom illattal.

MargitSchwarz

2018. április 30.

Ez volt a kedvencem, de egyszerűen már sehol nem kapok. Végigjártam az összes létező üzletet, megnéztem az online rendelős oldalakat is, de kész, vége, azt hiszem búcsút inthetünk neki. A márka többi púdere sem rossz, de nem ér fel ehhez. Nagyon sajnálom, kár érte.
A 02 vanillé árnyalat volt az én színem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 30.

A 02 vanillé árnyalat volt az én színem.

Barbuska90

2015. március 12.

Ez a második Bourjois púderem, előtte mindig a Healthy Mix Balance-t használtam, amivel elég sokáig maximálisan meg voltam elégedve. Aztán egy idő után sokszor foltosnak tűnt a bőrömön, valahogy nem működött együtt az alapozómmal ( pedig az is Bourjois volt). Ráadásul gyakran sárgának láttam a fejem. Szóval épp valami újat akartam venni, mikor anya nekem adta ezt a púdert,mert neki túl világos volt az árnyalat, amit vett. Nekem nagyon bevált, szép, természetes végeredményt ad. Matt, de nem az a természetellenes kategória. Ad egy pici ragyogást, de nem zsíros, olajos csillogásra vagy csillogó ezüst csillámokra kell gondolni, hanem inkább olyasmi, mint amikor a kipihentségtől, egészségtől ragyog az ember arca. Nekem elég jól tart egész nap. Összességében nagyon jó kis termék, teszi a dolgát, ahogy kell :) Ráadásul nagyon sokáig kitart, még soha egy púderem sem bírta ilyen sokáig, így bőven megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 12.

Nefelejcs

2015. február 11.

A tökéletes porpúder! Sok-sok éven át vettem újra meg újra, bár iszonyú sokáig elég, mert jó adag van a dobozban és viszonylag kevés kell belőle alkalmanként. A doboza praktikus, nekem tartós használatnál sem tört el (mint pl. Oriflame-es társai), és jó árban van. Legutóbb januárban kerestem, de nem találtam egy darabot se belőle a Müllerben...nem értem! Másutt is meg fogom nézni...hátha nem vonták ki a forgalomból teljesen. Az illatát egyszerűen imádom, igazi békebeli púder illat! Igaz, egy egész napot nem bírt ki, de egyszer pótolva szuper.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 11.

Sz. Csilla

2014. május 6.

Mindent leírtak az előttem szólók! Csak aláírni tudom, hogy egyetértek, hibátlan kis termék!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 6.

Csücsök

2013. augusztus 26.

Első minőségi alapozóm! Nagyon megvagyok vele elégedve, szuper a színe, illata, tartóssága. Negatívuma szerintem nincs. Douglas-ban vettem nagyon szuper volt a kiszolgálás! 100 %-ig megvoltam elégedve! Ha elfogyna utána is ilyet vennék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 26.

Orsyna

2013. augusztus 23.

Én bronzosítóként szeretném használni nagyon tetszenek a b.termékek csomagolásai.:)
És végre megérkezett, tényleg vannak benne valami kis ragyogó arany csillámló pigmentek finom illata van.A csillámok miatt inkább csak az arcomra teszek a homlokomat kihagyom.De úgy sem rossz mert mattít.A színe is szép barackos bronzos, de nem sötét egyáltalán. Kellemes egészséges bőrképet kölcsönöz. brun abricoté árnyalat. Tök jó mert nagyon kedvezményesen szereztem be.De teljes áron is megvenném van benne kis tükör és szivacs is.:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 23.

noeminagy

2012. december 3.

Nálam lassan 15 éve ez a púder a befutó , 02 vanillé árnyalat, és az illatát is szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 3.

Trixi

2012. november 19.

A kedvező vélemények hatására beszereztem egyet a 04-es medium beige árnyalatból, a többi árnyalatnak köze nincs az arcszínemhez, ez a 04-es picit sötét, de nem feltűnően. Valóban nem irritál, kellemes érzés a bőrön. A fedése nem erős, természetes fénynél közelről megnézve foltosnak találom az arcomon. Sajnos nekem már 2 óra után fényes a T-vonalam, de ez az én bőröm hibája. Az illata kellemes, de nagyon erős egy púdertől. Sajnos nem győzött meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. november 19.

kiskozmi

2012. október 24.

Abszolút kedvenc!Nekem is a 04-es árnyalat volt meg először,illetve még mindig meg van.A nyáron pedig beszereztem egy 05-et is.Apró kis csillám szerűségeket tartalmaz,amiktől egészséges fényt kap az arc.Az apróbb bőrhibákat is eltünteti és nem irritálja az érzékeny arcbőrt.Hétköznapra nem szívesen használok alapozót,így csak ezt szoktam feldobni alapként.Teljesen láthatatlan,természetes fedést biztosít,egész nap a helyén marad és a homlokom sem fényesedik át.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 24.

Maanina

2012. augusztus 23.

Kellemes illatú, szépen fedő ásványi púder. A nagy előnye hogy pontosan illik a bőrszínhez, természetes hatású. Enyhén csillog, ezért a sötétebb árnyalatok (mint az én04 beige medium púderem) bronzosítóként is használhatóak télen. A sokszínűsége és a kedvező ár-érték arány miatt megkapja az 5csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.