Bourjois

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: manocska8, Módosítva: 2015. október 1.

Kiszerelés:   2,5 ml
Lelőhely:   Douglas, DM, online

Natalka

2020. szeptember 22.

Nagyon kellene működnie ennek a tusnak, legalábbis nagy reményekkel vettem meg egy éve, de nem olyan jó (rajtam).
Az történik, h ha a teljes felső szempillasoron végighúzom, akkor (a rejtett szemhéjam miatt) egy-két óra múlva felkenődik, de úgy tisztességesen. Tehát nem szilárdul meg, simán elfolyik.
Ez vonatkozik arra is, amikor csak kb. középről indulva húzom kifelé, akkor a szemem külső sarkánál összemaszatolja az alsó szempillasort egy idő után.
Valamint - ez már csak hab a tortán - az egész tusvonalam megkopik, kifakul a nap végére.
Ha nem ígérne extra tartósságot plusz mélyfekete színt, és csak egy sima tus akarna lenni, még nem is háborognék.
De a Trend It Up-tól van 5 tusom, és mind magasan veri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 22.

De a Trend It Up-tól van 5 tusom, és mind magasan veri.

candices

2020. augusztus 18.

Sokáig ezt használtam, aztán kipróbáltam egy másik tust és azt jobban megszerettem (Kiko) A finom ecsetet szeretem, de 1-2 óra után lepereg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 18.

Vavoca31

2019. november 12.

Kb. egy hónapja használom és teljesen meg vagyok vele elégedve. Rejtett szemhéjam van, ennek köszönhetően minden elkenődik és pandához hasonlitok. Ez a tus viszont simán kibirja a 12 órát, viszonylag gyorsan szárad, nem kenődik és a vékony ecsetnek köszönhetően könnyű használni. Tuti újravevős! Tipp: Glamour napokon fél áron lehet beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

Nyuszii

2019. június 3.

Jo tus, tartos, bar egy hosszu nap vegere azert elkezd lejonni. Az ecsete nagyon vekony, jol lehet vele dolgozni, amig sajnos el nem kezd szetmalani kodulbelul a tus haromnegyedenek az elhasznalasakor. Korrigalni es lemosni is eleg konnyu. Az emlitett negativumok ellenere az egyik legjobb tus, amit hasznaltam, tobbszor vettem mar ujra. A feher feliratos (sima fekete) testverenel szerintem tartosabb egy fokkal, olyan, mintha az a felvizezett valtozata lenne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 3.

kersh

2019. május 9.

Még tesztelő fázisban vagyok, de eddig nagyon bevált. Az én szememen matt, mélyfekete színű, még úgy is, hogy a mozgó szemhéjam közepére pöttyintettem egy kis highlighert. Tartós, szépen a helyén marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 9.

gyorfiagica

2018. november 19.

Kedvenc tusom. Mar szerintem otodjere veszem ujra. Nagyon tartos, precizen lehet vele dolgozni es nagyon szep lesz a vegeredmeny.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 19.

Maknae

2018. október 23.

Jelenlegi kedvenc tusom, könnyű vele bánni és nagyon szép sötét színe van. Viszont ha már megszáradt, akkor nem lehet korrigálni - ha az új réteg érintkezik a régivel, akkor száradás után mindkettő lepereg. :3 Magyarul ha egy partiban elkezd lekopni, akkor az ember úgy őrizheti meg a méltóságát, hogy letörli az egészet ahelyett, hogy újrarajzolná a hibás részeket. Szóval nem árt biztos kézzel bánni vele, viszont olyankor nagyon szép dolgokra képes. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

MargitSchwarz

2018. április 24.

Évek óta csak ezt használom, napi szinten. Barnát és feketét is vettem belőle, sminkfüggő, mi illik jobban. Tartós, és hihetetlen könnyű dolgozni az ecsetjével. Szerintem ez marad végleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 24.

Altamira

Korcsoport: >54
2018. április 17.

Nagyot csalódtam. Jó a kialakítása, könnyű használni, szép vonalat lehet vele húzni, megörültem, azt hittem, végre megtaláltam a kedvenc BeYu tusom utódját, mert azt már nem lehet kapni.
De 2 óra múlva a tükörbe nézve már közel nem voltam ilyen lelkes. Nem tudom, a 16 óra mire vonatkozik, 2 óra alatt már kezdett szinte leolvadni, pedig még meleg sincs és szó sem volt edzésről, nem nyúltam a szememhez sem . Ráadásul a felső szemhéjamon megismétlődött a vonal, mert megfogta, kifejezetten komikus volt a látvány.
Újabb kísérletként egy egész munkanapra feltettem, nem volt időm közben nézegetni, az eredmény estére: az alsó vonal eltűnt, felül maradt valami+ az összefogott felső szemhéjon az íves fekete árnyék. Csodálom, hogy az előttem szólók így meg vannak vele elégedve, lehet, hogy közben változott az összetétele?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. április 17.

lizibartha

2018. január 5.

Ez egy tök jó tus, az ecsete vékony és nagyon jól használható, jól fed és tényleg igazán szép fekete. Viszont az annyira nem tetszik hogy a feleennyibe kerülő társai is tudják ugyanezt, illetve a nap végére ez is eléggé meg tud kopni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol, Butylene Glycol, PEG-6
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Emolliensek: Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Shellac, Simethicone, Lecithin, Glyceryl Stearate, Glyceryl Oleate
Emulgeálószerek: Polysorbate 20, Cetyl Phosphate, PEG-6 Stearate, Triethanolamine, Sodium Lauryl Sulfate, C11-15 Pareth-7, Lecithin, Glyceryl Stearate, Glyceryl Oleate
Tisztítószerek: Polysorbate 20, Cetyl Phosphate, Triethanolamine, Sodium Lauryl Sulfate, C11-15 Pareth-7, Sodium Laureth-12 Sulfate
Illatanyagok: Ascorbyl Palmitate
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Manganese Violet / CI 77742, Carmine / CI 75470, Titanium Dioxide / CI 77891, Aluminum Powder / CI 77000, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Chromium Oxide Greens / CI 77288
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Potassium Sorbate

Kaolin 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A sellak állati eredetű természetes gyanta, a lakktetű váladékából készítik. A műgyanták megjelenése előtt fontos, sokféle célra használt anyag volt. Alkoholban oldódik, elsősorban hajlakkokban, hajzselékben, körömlakkokban alkalmazzák.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.