Best of Beauty 2019

Bourjois

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: superhero, Módosítva: 2011. június 30.

Kiszerelés:   1,5 g
Lelőhely:   Douglas, DM, online

Bourjois Ombre  03 A Paupieres Szemhéjpúder
Ár: 1000 , Eladó: Helloagota
Állapot: 1-szer probalt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes atvetel
Ár: 1500 Ft , Eladó: EperStrenkA
Állapot: Kipróbált , Helyszín: Bp , fizetés: Banki utalás után posta vagy személyesen
sandra1230

2019. május 16.

Pezsgő színűt választottam belőle és én valahogy maximálisan megvagyok vele elégedve. Tegnap 990 Ft-ra volt a DM-be le értékelve annyiért szerintem megérte. Nem is beszélve a dobozkáról ami mágneses tehát nem fog ki esni belőle a festék. Nem tudom ki találta ki de szerintem minden szemhéjfesték zárójára kellene! :D Ugyanis én hajlandó vagyok leejteni őket ami után nyilván az ajtó része is szét törik. A tükör benne is tök praktikus. Színe is tökéletes igaz furcsállom egy kicsit, hogy csillog hogyha egy nude színről van szó annak miért is kell csillogni!? Tartósságával sincs problémám. Ha hasonlóan következő alkalommal is ki fogom ilyen jó áron tuti beszerzek még egy pár árnyalatot viszont 2700 Ft-ot kicsit sokallok egy mono szemhéjpúderért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

Daisyyy

2019. március 18.

Kétféle árnyalatom is van belőle, de nem tetszik, szárítja a szemhéj bőrét, ezáltal öregít, pedig nem vagyok ráncos. A színárnyalat is csalóka valahogy, a boltban még tetszett, itthon, kipróbálva már nem nagyon. Csak azért használom el, mert drága volt ahhoz képest, amit nyújt. Vannak olyan termékek, amik drágák, de jó minőségűek és vannak azok, amik drágák és középgagyik. Hát ez az utóbbiak táborát gyarapítja. Sajnos. Az összetevői meg nagyon gázosak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 18.

evasimonyi

2018. október 21.

2 féle színben is megvan, nem túl pigmentált, így a szemhéjam belső sarkába szoktam csak egy kicsit tenni (csillámos mindkettő), hogy kiemelje a szemem, esetleg a más szemhéjpúderekkel elkészített sminkemet dobom fel fele azzal, hogy egy vékony rétegben teszek rá belőle. szépen csillog, de színe nincs nagyon, szóval erős sminket nem tud csinálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 21.

Buklika

2017. december 27.

Számomra érthetetlen, hogy miért kapta az 'Árnyék a szemhéjon' nevet..
Sajnos egyszer leejtettem, a színkorong nem esett ki/tört el, de a dobozkáról lepattant a kis prücök amivel be lehet jól zárni, ezért most 1 darabka cellux tartja össze a két oldalt. :(
Porzik össze-vissza.
Barna színben vettem meg, eleinta gyakran használtam, majd egyre ritkábban, szerintem még vagy 6 évig simán kitartana nekem ez a mennyiség... szóval lassan fogy, úgyhogy egy tuti színtalálat megéri az árát.
Minek kellett ebbe parabént tenni?!
Annavictoria84, mièrt írtad azt, hogy ''csak vízzel érdemes felrakni'?? Hogyan??

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 27.

Számomra érthetetlen, hogy miért kapta az 'Árnyék a szemhéjon' nevet..
Porzik össze-vissza.
Minek kellett ebbe parabént tenni?!

pokmalac

2017. november 7.

Rajtam nem mukodik
Burgundy színű.szine nincs csak csillamok vannak benne

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 7.

Rajtam nem mukodik
Burgundy színű.szine nincs csak csillamok vannak benne

Annavictoria84

2017. szeptember 25.

Csak vizzel érdemes felrakni, nekem az eladó el is mondta, nagyon szeretem, nekem lila van, ami csillog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 25.

jonasmarcsi

2017. május 28.

Egy ezüst és egy rózsaszín árnyalatot vásároltam meg, de nagyon megbántam. Pigmentáltsága nulla, a kemény állagát pedig nem tudom elviselni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 28.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. május 7.

Erősen pigmentált szemhéjfesték, ami erőssége is lehetne, de valahogy mégis nehéz vele szép eredményt elérni. Vagy csak nekem nem sikerül...Évekig eltarthat, mert nagyon kevés elég belőle.Biztos, hogy nem venném újra, mert engem nem győzött meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. május 7.

independentbo

2017. február 9.

Sötétszürke ezüst csillámos szint vásároltam meg, abban a hitben, hogy milyen szép füstös sminket tudok majd vele csinálni, de ez valami katasztrófa... Színe nulla és elvétve van benne néhány bazi nagy glitter. Használhatatlan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 9.

hógolyó

2017. február 2.

Évekkel ezelőtt vettem valami halvány rózsaszínt, pici ecsettel. Imádtam, állandóan megdicsérték a sminkem!. Most újabbakat dobtak a piacra. Sajnos. Két színt vettem (generose 02 és a l'eau de rose 11). Mindkettő borzalmas. Alapból visszafogott színek, de láthatatlanok. A 11esben apró csillámok vannak, amik a szemem alatt kötnek ki (és a szemüvegemen!). A pici ecset hiányzik, utazásnál hasznos. Ha lehetne visszavinném...Kuka!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 2.

Antioxidánsok: BHT, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate

Bentonite 0 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.