Bourjois

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: superhero, az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2011. augusztus 3.

Lelőhely:   Douglas, DM, online

Luiselotte

2017. augusztus 16.

74 Abricoté árnyalatban van meg. Nagyon sötét , ezért most árnyékolásra használom.Mikor megvettem még szoliszökevény voltam:D akkor jó volt egész arcra is.
Óriási adag, soha nem fog elfogyni. Jól el lehet dolgozni, nem porzik, nem lesz maszk hatású.
Nekem matt finisht ad és 5-6 órán keresztül a helyén marad. Múlt héten 42 fokban esküvőn meg sem rezdült...
A kompaktja kicsit olcsó hatású egy Chanelhez képest , de ami benne van az kárpótol.A tükör jó nagy benne , és nyugodtan lehet táskában is hurcolászni nem fog darabokra esni a cucc.
A szivacskát nem tudom véleményezni mert elhagytam belőle vagy 3 éve és már nem emlékszem milyen volt , de amúgyis ecsettel használom:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Nancika

2017. február 3.

Még nem CF-mániás koromban a csomagolása miatt vettem meg, és azon kevés nem természetes púderek közé tartozott, amiket többször is újravettem. Egyrészt, mert tényleg elvarázsolt a doboza, másrészt nem hámlott tőle a bőröm. Ami a természetes/bio vonalra váltásom előtt csodának számított. Viszont cserébe nagyon könnyen újrafényesedett, amíg ezt használtam, és nap végére már annyi réteget kellett kennem belőle, hogy nagyon látványos lett az arcomon. Amúgy szeretettem, de egyáltalán nem bántam meg, hogy leváltottam... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 3.

Mundow

2016. április 23.

A 71 Beige clair árnyalat van meg és nekem teljesen jó ez az árnyalat. Nagyon szeretem, mert szépen fed és mattit. Pár óra után viszont már csillog a bőröm.
Nagyon szép és jól záródik a doboza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 23.

Nagyon szép és jól záródik a doboza.

b.jucy17

2015. július 22.

Szeretem ezt a púdert, jól terül, jól fed és elég tartós is. Nap végéig mattít, 6-7 óra felé már kezd csillogni az orrom. A doboza is nagyon kellemes megjelenésű, kicsit csajos is, kicsit elegáns is, nagyon jól záródik, így egésznapos hánykolódást is kibír a táskában.. és nem kopik le róla a minta. Talán ami nálam negatívum az a szivacs benne, de tulajdonképpen az is használható, Szerintem megéri az árát én újra venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 22.

AmethystGhost

2014. november 26.

Nagyon utáltam. Azért vettem meg, mert kipróbáltam a Douglasben fellelhető összes púdert, és ebből találtam a legvilágosabb árnyalatot, de az is sötét lett, és tiszta foltos lett az arcom, mikor használtam. Egyetlen pozitívuma, hogy az illata nagyon finom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 26.

bokros

2014. július 28.

Sajnos nekem sem túl jók a tapasztalataim vele kapcsolatosan. Nem azt mondom, hogy a valaha létező legrosszabb púderem, de az árát nagyon nem éri meg. Nem fed jól, pár óra után átfényesedik, a színe sem jó (nekem túl rószaszínes), és az egész összhatás nekem eléggé mű. Az állaga nagyon jó, szépen terül, de a tartóssága és a fedése, na meg az ára miatt nálam csak egy hármast érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 28.

zadri

2014. június 20.

Ajándékba kaptam, de túl sötét lett a szín, ezért kontúrozáshoz használom. Szépen fed, jól eldolgozható termék, az illata is elég jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 20.

onessin

2013. december 12.

Anyukámtól örököltem meg ez a púdert, mert sötét lett neki! Nekem a sötétebb bőrömre egész jól bevált a világos árnyalat, ez jelzi, hogy valóban elég sötét! Viszont a minőségével én elégedett vagyok, annyi problémám van vele, hogy talán túlságosan porlik, túl sokat vesz fel mind a púderecset, mind a hozzá adott pamacs. Egyébként nekem nem fénylik át estére sem...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 12.

eperszem17

2013. december 2.

Nem rossz púder, de nem is a legjobb. Szépen fed és mattít, de hamar lejön és újra kell púdereznem 1-2 óránként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 2.

SanTessa

2013. augusztus 10.

Nagyon szeretem, az árnyalatai miatt vettem a szokásos púderem helyett. Tartós, nem maszatolódik el, az illatát is szeretem és az érzékeny bőröm is bírja. Ugyan 4 csillagot kap, mert egy picit maszkosít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 10.

Antioxidánsok: BHT, Ginkgo Biloba Leaf Extract

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).