Best of Beauty 2019

Bourjois

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szappanka, Módosítva: 2014. július 16.

Lelőhely:   Douglas, DM, online

Különleges keféje a rajta lévő gömbök segítségével 360 °-ban fedi a pillákat már egy rétegben is. Ultra könnyű formulája nem nehezíti el a pillákat, miközben a volumen akár 16 órán keresztül tart. A nap végén könnyen eltávolítható.

edibo

2018. december 5.

Állítólag a cég cseréli a csomagolást, így egy itteni drogériában (Szlovénia) minden Bourjois termék most 1€ (bizony, 1, azaz egy euro). Szépen be is vásároltam néhány dolgot, pl. ezt a vízálló szempillaspirált. Hát... Mit mondjak? Bombabiztosan vízálló, életem legpocsékabb napján a félórás, végigbőgött hazautat úgy kibírta, hogy abszolút a helyén maradt a festék. Legközelebb inkább úszni mennék vele mondjuk, hátha a vizet is olyan jól bírja, mint a könnyeket. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 5.

Mia0728

2018. augusztus 6.

Imádom!
A keféje tökéletes,rengeteg spirált próbáltam előtte is-utána is,de ettől jobb kefét nem találtam! Szuperül szétválasztja a pillákat,ha több réteget viszel fel akkor is,gyönyörűek lesznek tőle a szemeim :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Imádom!

kisseniko2

Korcsoport: < 18
2017. november 7.

Amikor már nyakunkon volt a nyár gondoltam, hogy nem ártana beszereznem vízálló szempillaspirált, mert a tavalyi feladta a szolgálatot. Drogériás sminkek közül a Bourjois szerintem az egyik legjobb márka. Amikor megláttam ezt a kis csodaszert, egyből tudtam, hogy ő kell nekem. És mennyire jó választás volt! Először is, beszéljünk egy kicsit a külsejéről! Valami álomszép ez a kék-ezüst design. A keféje nekem kicsit furcsa volt elsőre, de amint kipróbáltam lenyűgözött. Két-három réteget kell felvinni, hogy tényleg a kívánt műszempilla-hatást érhessük el vele (használat előtt nem árt jó alaposan begöndöríteni a pillákat). Vízállóság tekintetében valami elképesztő, amit művel. Egy arcmosás vagy fürdés meg sem rendíti, de a strandon a klórozott vízzel is felveszi a versenyt. Nem potyog, nem kenődik, nem maszatolódik. Gyönyörűen fennmarad egész nap. A nyári izzadást és az eddzést is bírja. Sajnos lemosni nem egyszerű még a Garniel kétfázisú micellás vizével sem, de ezt elnézem neki, mert messze a legeslegjobb szempillaspirál, amit valaha próbáltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 7.

Ingrido

2017. április 21.

Vízállóságát tekintve hibátlan! Lehet, az én tapsztalatlanságomat bizonyítja, de én ennyire vízálló spirállal még nem találkoztam: egy sima arcmosásra egyátalán nem reagál. De csak nem is pereg, vagy maszatolódik. SEMMI! Viszont a keféje nekem nem tökéletes, nem igazán dúsítja a pilláka, nem is hosszabbítja őket, egyátalán nem látványos a hatása, vagyis inkább úgy mondom, hogy van ennél látványosabb. Viszont tényleg mindenhova fölkeni a festéket, teljesen befedi festékkel a szálakat. Lemosóval egyébként szépen lejön, bár mindig kiderül, hogy jó alaposan rajta volt a festék. Szóval csak egy "egyszerű" szempillafeketítő, viszont azt bravúrosan, beton biztosan csinálja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 21.

bigib

2017. március 25.

Rengeteget sportolok és rengeteg féle vízálló szempillaspirált kipróbáltam már, abban a reményben, hogy az edzés végén is a szempillámon marad. Nos, mindig pandamaciként végeztem. De végre ebben a szempillasirálban megtaláltam azt, ami az edzés végén is még mindig tökéletesen a helyén marad, még az azt követő forró párás zuhany sem keni le a szemem alá. Két hónapja használom, de szerintem már maradok is e mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 25.

rtoth98

2017. február 5.

Nagyon tartós, nagyon fekete, rendesen vízálló spirál. (egyszer sikerült vele hajat mosnom és egy kicsit sem kenődött el) Kellemes mindennapi viselet, főleg télen ebben a párás, esős időben, de megtartom nyárra is a nagy melegben. Egyszerűen csodás szempillaspirál bár kicsit nekem elkezdett most csomósodni, de már fél éve ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 5.

julcs

2016. december 30.

Mint sok más szuper sminkcuccomat, ezt is Lisa Eldridge miatt vettem meg. Nem szoktam vízálló spirált használni alapvetően, de nyárra szerettem volna venni egyet. Aztán annyira megszerettem, hogy elkezdtem akkor is használni, mikor nem volt szükségem a vízállóságra. Alapvetően két gondom szokott lenni a vízálló spirálokkal: egyrészt van, amelyiket nem lehet sehogy lemosni, másrészt amelyik nem bírja a vizet. A lemosással itt nem volt problémám, micellás vízzel lejön, ami a vizet illeti, dörzsölés nélkül azt is elég szépen bírja. Tervezem kipróbálni a nem vízálló verziót is, hátha az még szuperebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 30.

heyitseszter

2016. szeptember 12.

Nyárra kerestem egy jó szempillaspirált, ami bírja a nagy hőséget. Nagyon jól teljesített, szép fekete, nagyon szépen dúsít és ível, viszont a kibontás után kellett hagynom egy hetet a formulának, hogy valóban vízálló legyen, eleinte valahogy nagyon csúnyán kenődött. A keféje szilikon kefe, nagyon érdekes sörtékkel, de mégis kényelmes használni. Mivel tartós, ezért lemosáskor olajos lemosót (balea olajos arclemosó) és micellás vizet vetettem be, gond nélkül sikerült eltávolítani. Következő nyáron biztos újraveszem.
Viszont a csomagolás alapján én úgy látom, hogy átcsomagolták egy fekete verzióba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

szeliger

2016. június 12.

Majdnem ötcsillagos, de csak majdnem. Lisa Eldridge kb. egy hete rakott ki egy összeállítást a nála jól bevált vízálló spirálokról, másnap már meg is vettem, mert az elmúlt hónapokban egyik kudarc a másikat követte szempillaspirál fronton. Még az sem tántorított el, hogy szilikonkefés, a hagyományos kefést jobban szeretem.
A kefe alakját tekintve kicsit duci, a szálak és gömböcskék kombinációja kicsit bizarr. Összességében viszont egész jól működik, a felső szempillasoron majdnem tökéletesen, szálról szálra szétválaszt, kicsi csimbókozás azért előfordul. Az alsó szempillasorral már nehezebb a helyzet, ott ügyeskedni kell, idő kell, míg megszokja a kéz a kefe formáját. Színre szép fekete, drámainak azért nem mondanám, de a mindennapokra jól megállja a helyét.
Felvitel után kell egy kis idő a száradáshoz, nekem a felső pilláknak is sikerült a szemhéjamat összekenni, amikor türelmetlenebb voltam és a teljes száradás előtt tágra nyitottam a szememet. A pillákat hosszabbítja, volument is ad nekik és tényleg nem nehezíti el, szép íveltek maradnak.
Arra is érdemes odafigyelni, hogy a kefét csak lassan szabad kihúzni a tokból, mert nálam második vagy harmadik alkalomra előfordult, hogy gyorsan húztam ki és egy jó adag festék szabályosan a kézfejemre kivágódott. Azóta sokkal óvatosabban használom és még véletlenül sem a ruhám közelében.
Napközben egész jól tart, ugyanakkor estére van egy kis feketeség a szem alatti területen, szóval azért nem teljesen megbízható ez sem, időnként le kell ellenőrizni a tükörben. Lemosása a Nivea kétfázisú szemfestéklemosóval gyerekjáték, gond nélkül lejön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 12.

lenochka

2016. június 4.

Ez a spirál úgy összességében nekem nagyon tetszik. Szerintem nem volt még ennyire egyszerű használni egyik darabot sem, amivel eddig találkoztam.A dúsító nem, de a hosszabbító hatása szerintem elég jól látszik.A keféje pedig szuper. z egyetlen egy nagy baj vele, hogy nem teljesen vízálló.Ezért ha egy tartós, de könnyen lemosható spirált keresel nyárra, akkor nagyon tudom ajánlani, ha viszont úszni is mennél vele, vagy strandolni, akkor könnyen fekete pacák lehetnek a szemed alatt, ilyen esetben ez a spirál felejtős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, BHT
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Butylene Glycol, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

PVP 0 0