Best of Beauty 2019

Bourjois

Ár:   3300 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: dorcus89, Módosítva: 2012. október 28.

Lelőhely:   Douglas, DM, online

Minden egyes szempillát kiemel. Ennek érdekében 500 szálacskából áll a keféje, plusz a végén lévő “kupolával” extra rövid szempillákat is elérhetjük, anélkül, hogy összemaszatolnánk a szemünket

kicsispenot

2019. február 3.

10 dobozzal hasznaltam el legalabb. Konnyen le lehet mosni, nem pereg es muszempilla hatast kolcsonoz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 3.

mmk138

2017. július 25.

Nekem ez vált be a legjobban. Nem szeretem a nagyon dús kefét, mert szerintem attól csak csomós lesz a pilla. Amikor ezt használtam, sokan megkérdezték, hogy műszempillám van-e. Azonban az ára miatt inkább egy olcsóbb Bourjois szempillaspirálra váltottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 25.

CamomilleRose

2016. július 14.

Én kedveltem ezt a spirált. Nem a legesleg, de jó, szép pillákat csinál. Meg kell várni, hogy kicsit kiszáradjon, utána nincs vele gond. Nem kenődik, nem potyog, a kis kefe miatt az alsó pillák is könnyen kifesthetők vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 14.

realet

2016. május 1.

Kóros szempillaspirál-tesztelő vagyok, aki évtizedek óta keresi az igazit, minden árszegmensben, és aki minden ilyen kaland után hűségesen visszatér ehhez a rózsaszín csodához. Hollywoodi stílusban ível, dúsít, a szálakat tökéletesen befedi, nem maszatolódik, nem pereg... Ha új a tubus, szeret sok anyagot felvinni, de erre megvan már a praktikám: egy korábbi, már kifogyott ikertesójával rendezgetem tökéletesre a pilláimon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 1.

FloraF

2016. március 17.

Egész szép pillákat csinál, eleinte meg voltam vele elégedve. Kb 3 óra viselés után elkezdett tőle viszketni a szemem, annyira, hogy gyorsan le kellett mosnom. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 17.

pillacskak

2016. március 12.

Nekem nem vált be annyira :( nagyon nehéz lemosni és nem is ad egy olyan hű de nagy hatást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 12.

Metty

2015. november 14.

Tényleg sok festéket visz fel, de amúgy brutál szempillákat csinál, úgyhogy nagyon szeretem. Bár már nem emlékszem, miért pont ezt a spirált vettem meg, hiszen tudtam, hogy krémmánián nem a legjobbak róla a vélemények.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 14.

Krisz003

2015. augusztus 18.

Sajnos nem tudok jót írni erről a spirálról. Iszonyúan sok festéket vesz fel, kb. egybetapasztja az összes pillámat. Ha valakinek nincs minden nap plusz 10 perce arra reggelente (ahogy nekem sincs),hogy lehúzogassa azt a tömérdek festéket a keféről, akkor ez felejtős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 18.

Drakna

2015. április 27.

Nagyon mutatós a csomagolása, egy kis utánaolvasás után kipróbáltam, mivel az előzőről kénytelen voltam váltani. Az allága épp jó, pár hónap után mintha csomósodna, de lehet azért mer majdnem kifogyott már ? A kefe elég nagy, viszont nem nehéz vele megtanulni dolgozni, ténlyeg nagyon szép pillákat varázsol ezen a téren szuper, napk0§zben nem pereg le és nem kenődik :) Ami nem szimpatikus viszont, hogy ragaszkodó, nehéz leszedni, nekem nem csomósan, darabokban jön le, de így is kicsit macerás (Alverde vadrózsás arctejet használok). Mindent összevetve elégedett vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 27.

Essie

2015. április 12.

Általában nem szoktam egy használat után véleményt írni egy termékről, de ebben az esetben kénytelen vagyok, mert második használat nem lesz... Nem is a felvitellel volt a legnagyobb probléma, bár ott is már gondok adódtak. Nekem is túl sok festéket vett fel a kefe, de nem a híg állag miatt, hanem mert elég sűrű volt a festék. Ebből adódóan nem is lehetett egyenletesen, szépen felvinni. De az igazi gond lemosáskor jött, vagyis éppenhogy nem jött, le, a festék maga. Ami meg igen, az inkább darabkásan, 1-2 szempillával megfűszerezve... És még mindig van fent belőle a szememen... Szóval én ennek most nem adok másik esélyt. Sajnálom, mert amúgy szeretem a márka termékeit, de még egy jó Bourjois spirállal nem találkoztam. Ami előtt egyébként értetlenül állok, ugyanis a márka bio leányvállalatának, az UNE-nek vannak számomra a világ legjobb szempillaspiráljai, de mivel azt itthon már nem forgalmazzák, ezért próbálok helyettesítőt találni. Asszem visszatérek a Maybelline-hez...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 12.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

PVP 0 0