Bourjois

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: moldvaieva, az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2013. november 27.

Lelőhely:   Douglas, DM, online

Ápoló fekete gyöngy kivonattal és természetes viaszokkal. 16 órán át tart. Nem irritálja a szemet

Elizabeth

2015. november 12.

Szeretem a márkát, eddig amit próbáltam tőlük mind bevált, vagy csak nagyon szerencsés vagyok, vagy tényleg jó termékeket gyártanak :) Sok spirált próbáltam már, de mindig visszatérek ehhez. Vízállósága nekem bevált, sosem végeztem panda szemmel. Nekem nem tapasztja össze a pilláimat és nagyon szép íve lesz tőle. Ráadásul dúsít is, és szép feketék lesznek a pillák. Alapvetően kicsi szemem van, de ez a spirál kinyitja a tekintetemet. Már sokszor vettem újra, és újra is fogom a jövőben :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 12.

kessi91

2015. május 7.

Kék a csomagolása a vízállónak, a kefe forma ugyanez. Én vagy ötödjére veszem újra, masszívan vízálló, nagyon szeretem. :) Mivel nagyon érzékeny a szemem, minden szemsminket az alap kék tégelyes Nivea krémmel mosok le, aztán átmosom az arcom. Így nem okoz problémát a lemosása sem. Én ajánlom, nekem bevált!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 7.

hnica

2014. szeptember 24.

Előrebocsátom, hogy nagy rajongója vagyok a márkának és főként a spiráljainak. Ez viszont csalódás, összetapasztja a pillákat, és nem sok dúsítást tapasztalok... Mondjuk két hete van meg, kicsit félreteszem, meglátjuk mit produkál, ha áll egy kicsit. De egyelőre ezért az árért egy vicc - ja, és lemosni kész rémálom. (Az enyém csomagolása is kék.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 24.

Odrienn

2014. április 29.

Jó kis spirál, szépen dúsít. A keféje kicsit nagy, de meg lehet szokni, és túl sok festéket vesz fel, úgyhogy nem árt lehúzni a csomag szájánál a felesleget. Más bajom nincsen vele, nagyon szeretem :).
(Egyébként fura, az én spirálom csomagolása kék, de a név és a kefe formája ugyanaz.)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 29.

Anettka

2014. április 1.

Ugye elvileg ez vízálló. Komolyan mondom a vízálló spirálokkal én a fullegyenes szempilláimat sosem tudtam felfelé ívelni! Na itt a kivétel! Ez nálam abszolút nyerő ha izzadós vagy pityergős a buli. Végre! :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 1.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

PVP 0 0