Bourjois

Ár:   2700 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csillag, az összetevőket feltöltötte: dori86, Módosítva: 2019. szeptember 22.

Lelőhely:   Douglas, DM, online

Érzékeny szemekre és kontakt lencsét viselők is használhatják. Ultra gyengéd.Hypo-allergenic, non-irritant formula.

Nitusss

2019. október 30.

Az itteni vélemények alapján döntöttem úgy, hogy beszerzem. Nem csalódtam, nagyon megszerettem! Szép, dús, fekete pillákat lehetett vele varázsolni, a keféje szinte simogatta a szempilláimat, nem irritálta a szemem, és megvolt a "wow" hatás. Mikor mág végre megtaláltam a tökéletes spirált, nem gyártják tovább.. Kár! :/

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 30.

Szonja0328

2019. augusztus 6.

Sokszor elcsábulok más szempillaspirálra, de mindig visszatérek ehhez. Jól építhető, szépen szétválasztja a pillákat és dúsít is. Hosszabb pillát szerintem nem csinál, bár nekem alapból hosszúak. Egyetlen ami nem tetszik az a csomagolás, könnyen koszolódik a fehér külseje miatt, bár legalább hamar kiszúrom ha kapható :) Más szempilla spirálját is használtam a márkának, de számomra egyik se volt olyan jó mint ez.
Hiába van már több helyen Bourjois termékek, ezt a spirált csak a Müllerben találtam eddig.
Abszolut 5* és újra vevős!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

Abszolut 5* és újra vevős!

b0rzi

2019. június 2.

Pozitívum, hogy 2-4 rétegben sincs pókláb hatás, negatívum, hogy kell is ennyi.
Könnyen összefesti a szemhéjam. Mikor először megvettem, 3-4 réteg kellett, most, hogy már 2 hónapja használom, már elég a 2-3 is. Akárhogy építem sincsenek tőle drasztikus pilláim (göndörítővel se), illetve nap végére "elszublimál", kevesebb marad a pilláimon, cserébe nem kenődik, nem pereg. Nem irritálja a szemem, bár az nem is olyan érzékeny. Kellemes egy spirál, de nem biztos, hogy újravenném.
Öt csillag CSAK AZÉRT mert természetes hatásra kiváló, nem lehet vele nem természetes hatást elérni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 2.

Pozitívum, hogy 2-4 rétegben sincs pókláb hatás, negatívum, hogy kell is ennyi.

MissScorpio

2019. április 18.

Glamour-napokon vettem.
Végre egy spirál amitől nem könnyezik a szemem!
Jól megmarad a festék a pillákon, bár nap végére egy minimális elkenődést tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 18.

Glamour-napokon vettem.
Végre egy spirál amitől nem könnyezik a szemem!

PDL201

2019. április 13.

Nagyon érzékeny a szemem azért választottam ezt a sensitive valtozatot. Nem bantam meg mert tenyleg nem irritalja a szemem de nagyon semmitmondo amikor felkenem, ndm vesz fel az ecset eleg festéket. Mintha nem is spiráloztam volna ki a szempillam. Emiatt nem fogom ujravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

nnnoemi86

2019. április 8.

Műszempilla-hatású, nem összeragadt pillákat kreál, nagyon szeretem. Az illata pedig tényleg tulipános :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

Enty

2019. március 27.

A kedvenc szempillaspirálom. Most kipróbáltam a Too Faced Better than sex-et, de vissza fogok ehhez térni. Könnyen és szépen lehet felkenni, úgy nézek ki benne mint egy műszempillás baba. A nap végén ugyanúgy áll, nem pereg le és nagyon könnyű lemosni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

Krystal

2019. január 28.

Az normális ennél a spirálnál, hogy bontatlan új állapotban olyannak tűnik, mintha üres lenne? A kefére is elég kevés anyagot visz fel. Nem az a megszokott híg, krémes állag. 100x kell a pillákat átfesteni, hogy látszódjon valami. Ebben tényleg ilyen kevés van alapból, vagy én fogtam ki hibás terméket? Neten (Notino) rendeltem. Eddig onnan mindig friss termékeket kaptam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

BLili

2019. január 20.

Egész nap könnyezett tőle a szemem, egyébként összeragasztotta a pilláimat, mindenfelé kenődött, plusz napközben rendesen kopott is. Elég furcsa, mert a vélemények miatt az ellenkezőjét vártam volna... a notinoról vettem és visszavittem nekik, mert teljesen használhatatlan volt a termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 20.

iofmanuela

2019. január 17.

Ultraérzékény szemem van és ez a szempillaspirál jelentett megoldást. Nekem nem kenődött szerencsére és szép pillákat tudtam vele készíteni. A termék eltávolítása is egyszerű.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Tocopherol
Hidratálók: Dimethiconol, Caprylyl Glycol, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Alkoholok: Alcohol, Phenethyl Alcohol
Emolliensek: Paraffin, Cyclopentasiloxane, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Palmitic Acid, Stearic Acid, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Tribehenin, Isododecane, Dimethiconol, Panthenol, Caprylyl Glycol, Simethicone
Emulgeálószerek: Palmitic Acid, Stearic Acid, Triethanolamine, Polysorbate 65
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethiconol
Tisztítószerek: Triethanolamine, Polysorbate 65
Illatanyagok: Acacia Senegal Gum, Phenethyl Alcohol, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Carmine / CI 75470, Aluminum Powder / CI 77000, Ultramarines, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Ferric Ferrocyanide, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Manganese Violet / CI 77742, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Sorbic Acid, Benzoic Acid, BHT

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.