Bourjois

Ár:   3599 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   7,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mscintia, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. február 24.

Kiszerelés:   7,5 ml
Lelőhely:   Douglas, DM, online

A maximális dúsítás titka: nagyító tükör és minden szálat elérő spirálkefe.

Theodora

2021. február 17.

Semmi extra, de talán az első spirálom, ami egész nap ott marad és nem a szemhéjamon vagy alsószemhéjamon köt ki.
Elhasználom, szép pillákat csinál, csak nincs az a wow érzés. Hirtelen felindulásból rendeltem, de van nála jobb spirálom is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 17.

réka

2020. október 15.

Nagyon szépen dúsít és hosszabbítja is a pillákat. A keféje megfelelően duci. Én a tubuson lévő tükröt is gyakran használom. Nem pereg, vízzel könnyen lemosható. Kontaktlencsét hordok, nem zavarja a szemem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 15.

Saci88

2020. február 9.

Nagy kedvenc lett. Már a másodikat használtam el. Szépen fed, nem csomósodik, nem kenődik könnyen.
Szépen elválasztja a pilláimat, amióta ezt használom többször is azt hiszik műszempilla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 9.

Dokamercedesz24

Korcsoport: < 18
2019. december 7.

Ára: 3899 Ft
Csomagolás: 10/10 elég komoly csomagolása van, egy 3×os nagyítású tükörrel ami praktikus is lehet.
Kefe: 10/6 a keféje szilikonos, picit durva, sűrű szálakkal, nem nagy. Nem vesz fel sok festéket, nem kell lehúzgálni.
Festék: 10/5 sűrűbb fajta, nem túl fekete. Aránylag szép dús, nem túl hosszú pillák, de nem elég volumen, nem tartós sajnos (délutánra semmi nem marad szinte) még bázis spriállal sem. (főleg árához viszonyítva)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. december 7.

Ára: 3899 Ft

mlexa

2019. október 27.

Ha előbb véleményeztem volna, biztosan 5*-ot kap tőlem, de sajnos nagyon hamar beszáradt és már alig csinál valamit, szóval kuka. Így nem érdemli meg az 5*-ot, mert van olyan spirálom, amit akár fél évig is tudok használni. Ez pedig kb 2 hónap alatt megadta magát, úgy, hogy nem is mindig őt használtam... Azon kívül egyébként abszolút elégedett voltam vele, amíg működött. Szép, hosszú, dús, ívelt pillákat csinált. Napközben nem pergett, nem tűnt el. A szememet nem irritálta, szóval tényleg szuper volt! De az ára miatt 2 hónapra nekem nem éri meg, és így nem tudom ajánlani sem :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 27.

pandarouge

2019. október 11.

Új kedvenc! Nagyon tetszik a designja és a kis tükör. Ultra black árnyalatban vettem meg és nagyon meg vagyok vele elégedve. A nap végén is ugyanott van a festék ahova felkentem, és lemosásnál nem kell dörzsölni, hogy lejöjjön. Őszintén szólva kicsit drágának tartom, de glamour/ joy akcióval egybekötve meg is van oldva a probléma!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 11.

gela10

2019. március 21.

MAC In Extreme Dimension 3D Black Lasht használtam jó ideje, mikor ajándékba kaptam egy ilyen spirált. Nekem teljesen ugyanazt a látványt hozza, kevesebb, mint féláron, ráadásul az egy könnycsepptől is lefolyik, ez pedig max. erős dörzsölésre kenődik el. Dúsít, hosszabbít is nálam, bár eleve szép szempilláim vannak - egy barátnőm is megvette, ő nem érti, miért vagyok odáig érte. A tükör nekem nagyon hasznos, mert amúgy is mindig belemásztam a rendesbe szempillafestés közben. Elhasználtam vagy 8 tubussal, nem cserélném le semmire.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

Ingrido

2019. február 22.

Régóta használom már. A külseje nem fogott meg, soha nem gondoltam, hogy ebbe a tükörbe nézegetve fogom festeni a pillámat, illetve nehéz pörgetni a kefét úgy, hogy szögletes. De a festék minősége jó: fekete és nem irritál. Nekem vízálló van, de inkább tartósnak mondanám. (Nem olyan vízálló, mint az egykori 1 second.) Inkább definiál, mint dúsít. Korrekt, de nem látványos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 22.

Sissy01

2019. február 7.

Ez volt az első Bourjois spirálom, az ultra black-et vettem meg, próbaképpen. Nekem nagyon bevállt,egyszerűen imádom. Nekem valóban dúsítja a pilláimat és hosszabbnak is tűnik tőle. Sokaknál olvastan hogy nem használják a kis tűkrőt ami az oldalán van, pedig sokkal jobban ki lehet spirálozni, ha abba nézi az ember amikor csinálja. Ez az első számú kedvencem, az illata kicsit erős de nekem nem probléma. Néha kicsit össze tapasztja de ez attól is fűgg hogy én mennyire vagyok precíz hangulatomban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 7.

Tothxheni

2018. november 30.

Még Glamour napokkor vettem, praktikusnak tűnt az oldalán található tükör miatt, szerettem volna egy táskába dobós, utazós spirált, és igazából csak a tükör miatt vettem féláron. Bevált, most a piros társát vettem újra és azt is szeretem használni. Jó termék, szép pillákat csinál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Butylene Glycol, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

PVP 0 0