BRTC

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hana, Módosítva: 2012. január 5.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A BRTC Blemish Recover Balm krém csökkenti a faggyútermelést és azonnal megnyugtatja a problémás bőrt, élénk, életteli árnyalatot ad a bőrnek természetes fedéssel. Különösen a zsíros arcbőr kialakulását szünteti meg, meggátolja az aknéhoz vezető problémák kialakulását.

Kiszerelés: 40 g

necra

2014. szeptember 12.

Annyira nem éreztem a szagát, viszont csodásan fed és egy kis púderrel, pirosítóval meseszép lett a ragyás bőröm. Ez kb. az 5. BB krémem, amit beszereztem a pattikra, de ez a legjobb

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 12.

umcsi86

2013. december 26.

Viszonylag erős fedésű krém. Egyetlen nagy problémám van vele, méghozzá az, hogy nagyon-nagyon sápaszt. Szinte szürke lesz tőle az arcom. Ennek ellenére sok mindent el lehet vele tüntetni, vagy kevésbé szembetűnőnek tenni. Jó indulattal 4-es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 26.

nagy_agi

2013. július 2.

Sajnos az én bőrömre nagyon világos, így jól eldolgozva, korrektorként használom -a sűrű állaga miatt ez elég egyszerű - és éjszakára vastagabban bekenem vele a gyulladt pattanásokat, reggelre lehúzza őket szépen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 2.

deepgirl

2013. június 13.

Csak mintát használtam belőle,de nekem nagyon nem tetszett. Felkenés után mintha mentolos lenne hűsítette az arcom majd kb félóra elteltével meg égette, de annyira, hogy azt hittem tiszta vörös a fejem. (nem volt az, de az érzés is nagyon rossz). Szaga is rossz gyógynövényes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 13.

BlackBetty

2013. június 5.

Sajnos nem volt a legjobb választás. Nagyon hulla színem van tőle és több pattanásom is lett, vagyis piros csomók keletkeztek az arcomon, miután abbahagytam elmúltak.
Az illatát és az állagát szerettem és a színe is tökéletes lenne, ha nem lenne annyira szürke. A foltjaimat nagyon szépen halványította és a gyulladáscsökkentő hatását is észre lehetett venni. A fedése is erős, bár kicsit nehéznek éreztem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 5.

pink sunrise

2013. április 19.

Mivel"sápadtarcú" vagyok,ez volt a Missha pc 21 mellett amit megvettem.Pontosan az én világos bőrömre való.Talán egy halvány árnyalattal még világosabb is mint a Missha Pc21....talán....Nem igazán szeretem a teafa illatot,ezért inkább a Missha-t használom,de ezt is szeretem az illatától eltekintve.Szépen el tudom dolgozni, és szép bőrt eredményez.Én általában teszek lehelletnyi pirositót,mert nálam ez alapkövetelmény.Megér egy próbát zsirosodásra,pattanásra hajlamos világos bőrűeknek,akik nehezen találnak szinben megfelelő narancssárga árnyalat-mentes alapozót.Én örülök neki:)Mivel az illatával nem vagyok kibékülve(teafa...)ezért nem adok 5 csillagot,de amúgy igen:)

Háááát......nem is tudom mikor használtam utoljára.Engem zavar az illata még mindig,ezért mindig mást használok,és annyira nem volt pattis az arcom mostanában hogy végső elkeseredésemben ehhez folyamodjak.Korrektorként elhasználom,de újra nem veszem szerintem.

Update:gondoltam teszek egy végső próbát ezzel as bb-vel,és ha nem jó ugysem,feladom.....A kedvenc hidratálómmal(sensibio)összekevertem egy borsónyit,igy sokkal kenhetőbb lett,és pöttyöket tettem áll-arc-homlokra és szépen eldolgoztam.Nagyon szép lett a végeredmény,pedig az orromnál piros volt a sok zsepizés miatt,és ez eltűntette korrektor nélkül,és NEM LÁTSZOTT SZÁRAZNAK,mintha eltűntette volna a hámló részt.Az illata továbbra sem kedvencem,de csak megszokom(főleg ha a megfázás miatt nem is érzem:D) Mostanában az amúgy kombinált bőröm elég száraz,sok alapozó nem úgy "viselkedik"rajta ahogyan megszoktam,van olyan hogy pattim lesz tőle,vagy sötétebb picivel mint kellene.....Igy azt hiszem amig nem találok megfelelőbbet,ezt használom,végülis jó kis kence ez csak az én teafa ellenes orrom tiltakozik néha ellene:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 19.

karina

2013. március 1.

Ehhez sajnos muszaj hozzaszolnom. Minusz sokat adnek neki ha lehetne. Kezfejemen probaltam, akkorara dagadt tole, mint a fejem. Borgyogyasz anyu meg csak pislogott hogy ez mar valami. Kulonben ilyen meg soha semmitol nem volt. Kipirosodni szokott neha ha rosszat kenek ra (az arcom), vagy kipattogni kicsit/kozepesen. De az hogy mar a kezem igy nezzen ki tole... Meg jo h nem az orromon probaltam:D mindenkinek ajanlom aki teheti h menjen be a bartok bela uti bio szepsegbe es elobb probalja ki a tesztert mielott megrendeli...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 1.

Carmenessque

2013. január 12.

Teljes arcon nem igazán vált be, bár a színe tetszett, és a fedésével sincs problémám, viszont elég hamar átfényesedett. Az illata remek, gyógynövényes, kicsit erős, de abszolút olyan érzetet kelt, hogy most aztán nagyon jót teszek a bőrömmel, ha rákenem. A nyugtató hatást igazolom, remekül lehúzza a még gyulladt pattanást. Nem vettem észre, hogy a piros foltokkal bármit is kezdene, nem gyógyultak gyorsabban a hegek. Végülig nem rossz termék, de azért csodaszernek nem mondanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 12.

renny07

2013. január 12.

A pattanások elleni harc fő fegyvere- csak akkor használom, ha kijött vagy ha gyulladásban van egy pattanásom. Nagyon sokat segít rajta, de tényleg inkább korrektornak való, vagy csak a problémás helyek célzott kezelésére. Van h este felkenem egy gyulladásra- és reggelre teljesen lelohad:)
Viszont a pórusaimmal nem tud mit kezdeni.
De BBkrém ként csak annak ajánlom, akinek folyamatos pattanás-problémája van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 12.

Viszont a pórusaimmal nem tud mit kezdeni.
De BBkrém ként csak annak ajánlom, akinek folyamatos pattanás-problémája van.

ukyo

2012. november 9.

Nekem sem vált be, én is kipattogtam tőle, pedig éppen hogy pattanástalanítania kéne... 1 árnyalatban kapható, ami elég világos, de nekem pont jó volt, ezért jár a pont. Elég sűrű krém, kevés kell belőle. Az illatát szokni kell, engem gyógyszerre emlékeztetett v. erős gyógynövényre :D Viszont csak pár órára mattította a bőröm, pedig nagy reményeket fűztem hozzá :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 9.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Sulfur, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Allantoin, Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.