BRTC

Ár:   9000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   35 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet feltöltötte: Halfway, az összetevőket feltöltötte: angib, Módosítva: 2015. január 21.

Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Különleges arany és kaviár terápia. Tápanyagokban gazdag és kiváló tulajdonságokkal rendelkező Arany és Kaviár fiatalítja meg az arcot. Finoman fedő krém, amely egyenletessé teszi az arcbőrt. Kimagaslóan magas, SPF 50 PA+++ UV védelmet biztosít.

Kaviár: magas tápértékéről ismert étel, magas Omega-3, A, B, C, D és ásványi anyag tartalommal. Nem csak ételként használható, hanem kozmetikumként is nagyszerű, mivel az emberi bőrhöz hasonló felépítésű.

Arany:  Finom elektromos áram áramlik az emberi testben, és ha a pozitív vagy negatív ionok túlsúlyba kerülnek, az bőrproblémához vezet. Az arany normalizálja az arányokat és aktivizálja a bőrfunkciókat.

kismag

2014. február 4.

Tavaly nyáron vettem ezt a krémet és akkor nem volt az igazi. Semmi problémát nem okozott csak egy kicsit nehéznek éreztem a melegben mivel elég tápláló cucc. Most télen elővettem és bizony szuperül működik a bőrömön, csodásan hidratál, puha és ragyog tőle a bőröm. Érdekes, hogy mindenki erős fedésűnek írja én pont az ellenkezőjét tapasztalom (PC után), de nem vonok le pontot mert ezt akkor is tudtam mikor megvettem, leginkább akkor kenem fel amikor aránylag problémamentes a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 4.

nostijudit

2014. január 22.

Nem tűnteti el (nekem) a pirosabb pattikat,vagy a szemem alatti táskát,de szép,egységes bőrképet eredményez.
Mint egy hidratálókrémet,ugy szoktam felvinni (először megijedtem,hogy ebből a szürkéből,hogy lesz bőrszín,de megoldotta a problémát :D )
Az én arcomon,ha vékonyan felkenem,olyan,mintha rajta sem lenne,mégis szép bőrszínt kölcsönöz,ezért megbocsájtom neki,a gyengéb fedést :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 22.

citromhab

2013. október 3.

Majdnem tökéletes, nagyon szeretem, tényleg erősen fed, krémes az állaga, úgy is szoktam felvinni, mint egy arckrémet, tartós, meg vagyok elégedve vele.   Olvass tovább a blogon >>

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 3.

Dana1983

2013. január 24.

Én direkt azért szoktam BB krémet használni (és nem alapozót), mert nem szeretem az erős fedést. Ebből a termékből mintám volt. Könnyű eloszlatni, a színe egy kicsit sötétebb a bőrömtől és a fedése nekem tisztára olyan mint egy alapozónak. Látszik is hogy rajtam van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 24.

renny07

2013. január 12.

Szeretem, mert jó a takarása, és nem szárítja a bőröm. Nagyon könnyen kenhető, és nincs az a maszkszerű érzés a használata közben. Egyik nagy kedvenc lett, és habár nem a legtartósabb BBkrém, mégis 5 csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 12.

caarmaa

2012. november 7.

Ebay-ről rendeltem meg, és olyan furán kevésnek tűnik benne az anyag, mintha már a végét járná a tubus... nehéz belőle kinyomni.
Jó kis BB krém, jó a fedőképessége, azonban az én bőrömhöz picit sötét, így muszáj mindig használnom hozzá a Manhattan nagyon világos púderét. E kettő kombinációjával majdnem tökéletes bőröm lesz. A patik utáni sebecskékre azonban kell némi korrektor, mert azokkal nem birkózik, és amiben még nem jó, az a pórusok takarása, mert nálam sajna visszájára fordul a dolog, még jobban felnagyítja őket. Most van ez a Clinique Pore minimizer-em, azzal viszont tényleg szuper.
Összességében azért szerintem jó BB krém, a végeredmény hasonló mint a Missha, de ez kevésbé sűrű, így szívesebben nyúlok utána.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 7.

Guerlain Fangirl

2012. október 31.

Jó fedőképességű, kellemes állagú, remekül oszlatható BB krém. A tónusa meleg, az árnyalata az én világos bőrömhöz picit sötét (a nyári színemhez tökéletes lesz), de ennek ellenére sem üt el. A színe tökéletesen összeolvad a bőrszínnel - e tekintetben vitathatatlanul elvitte nálam a pálmát.

Jobb napjaimon simán elmegy korrektor nélkül, kicsit markánsabb bőrhibákra és a szemkörnyékre azért szoktam tenni egy pöttynyit.

Ez a BB hivatalosan bőrfényű, azaz nem mattít, és e téren van is különbség a matt (félmatt) BB-khez képest. Fényesebb, de nem zsírosan fénylő felületet ad. Nekem simán elmegy fixálás nélkül, de igazi matt felülethez érdemes fixálni. Ismerek ennél tartósabb, kevésbé átfénylő BB-t, de mindent egybevetve nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 31.

Reflection

2012. október 5.

Ez egy egészen kiváló krém. Fél éve használom napi rendszerességgel a túlérzékeny, vízhiányos bőrömre. A krém használata alatt a bőröm állapota sokat javult. Az alapozót teljesen letettem, nincs mellette többé szükségem rá, nyáron pedig az 50-es fényvédelem külön ajándéknak bizonyult. (A krém alá azért használok külön hidratálót.) Az egyetlen kivetni való amit találtam, az az összetétel. Nagyon nem szeretem a PEG és egyéb megkérdőjelezhető adalékokat. Viszont ez a krém annyira bevált, hogy még ezzel együtt sem tudok más értékelést adni, mint a legjobbat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 5.

Antioxidánsok: Arbutin, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Resveratrol, Polygonum Cuspidatum Root Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Adenosine, Allantoin, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Resveratrol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Kaviár kivonat. Állítólag a kaviár fő értéke a bőr számára, hogy a sejt szintű struktúrája nagyon hasonló az emberi bőrsejtek sturktúrájához. A kaviár hasonló arányban tartalmaz vizet, lipideket és nyomelemeket, mint az emberi bőr, így egy kaviáros arckezelés életet ad a bőrnek. A Futurederm viszont összességében azt állapítja meg, hogy nincsenek a kaviár hatását alátámasztó tudományos kutatások, és valójában csupán hidratáló és emollient összetevő, így ha más értékes összetevők nincsenek a kozmetikumban, a kaviárért önmagában nem érdemes megvenni egy krémet sem.

Hatékony antioxidáns, ami nagy mennyiségben megtalálható a vörös szőlőben, és így a vörösborban is. Számos tanulmány szerint a resveratrol a ma ismert egyik legjobb természetes anyag, ami segíti a tumorok kialakulását megelőzni. Gyulladáscsökkentő tulajdonása is jelentős. Az összetevővel kapcsolatban felmerült kétely, hogy bőrre kenve napfény hatására sejthalált okozhat, de egy legalább SPF 15-ös fényvédőt használva ez a kockázat elhanyagolható. (forrás)

Az ártéri japánkeserűfű kivonata. A bőrön alkalmazva anitoxidáns.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Délkelet-Ázsia, Kína és India ősi kultúrnövényének, a datolyaszilva levelének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és tonizáló hatású összetevő. E szerint a forrás szerint az összetevő kozmetikumokban használva segít enyhíteni a dermatitis (bőrgyulladás) tüneteit, enyhíti a bőr viszketését.