Burberry

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: momo, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. december 6.

Lelőhely:   parfümériák, online

Burberry Baby Touch edt.
Ár: 4500- , Eladó: RekaKrem
Állapot: 100 ml-ből a képen látható mennyiség, Helyszín: Budapest Zugliget, fizetés: Posta, foxpost, személyesen Budagyöngye

nkatika

2018. szeptember 7.

Abszolút szerelem! Amikor kaptam egy ingyen termékmintát rendelés mellé és megszaglásztam, valami határtalan boldogság kerített hatalmába. Egész életemben ezt az illatot kerestem, nem tudok betelni vele, nagyon gyengéd, szinte mondhatni, megható a viszonyunk!
Azóta vettem már más parfümöket, de az érzés nem fakult, ami összeköt minket - mindig ez a favorit illatkompozíció! Teljes egymásratalálás a kapcsolatunk ♥

Sose kelljen élnem nélküle (4. üveg használatban, tartalék: +2 üveg) ☺

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

Sose kelljen élnem nélküle (4. üveg használatban, tartalék: +2 üveg) ☺

pomme

2018. március 27.

Valóban törlőkendő-szagú. :( Egy zöldes-narancsos, kicsit krémesebb illatra számítottam, ami tavaszra-nyárra jó, meg szerettem volna hinni azoknak a kommenteknek, amik szerint semmi köze a babákhoz. De ez sajnos egy nyári kiadású törlőkendő :P Bocsánat, de nekem a törlőkendőről vagy a nőgyógyász, vagy a gyerekek jutnak eszembe, máshol nemigen futok vele össze, ellenben mindkettőtől a frász kerülget, szóval nem, köszi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

CsatlosBence

2017. február 24.

Lehet hogy velem van a baj,de erről az illatról a nedves törlőkendő jutott eszembe.Szerintem ha megérezném valakin el sem jutna a tudatomig hogy ez a parfümének az illata.Igazából úgy vagyok vele mint a Moschino Fresh Couture-el: Nem értem kiknek készült,és azt sem hogy miért. Mondjuk büdösnek nem mondanám,és a doboza is nagyon aranyos,szerintem 3 csillagot megérdemel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 24.

Ezelke

2016. május 11.

rendelésem mellé kaptam ajándékba egy fújós kis illatmintát. hát köszönöm szépen elég is volt belőle. nem nyerte el a tetszésem. az a savanykás illat az elején...és mire kezdene alakulni az illat, elillan :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 11.

audreycoca

2015. szeptember 8.

Az a marketinges akinek erről az illatról, egy baba jutott az eszébe az utálja a gyerekeket! Vagy lehet, hogy azt a pillanatot akarta megragadni, amikor a baba bekakil és olyan szúrós, savanyú szaga lesz? Viccet félretéve, nekem erről az illatról a torma jutott az eszembe, és majd csak órák múlva éreztem egy barátságosabb oldalát. Ez viszont azt jelenti, hogy tartós. Ha valaki gondolja kipróbálhatja, egy röhögést megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 8.

csikosmatyas

2015. február 10.

Harmatgyenge

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. február 10.

Harmatgyenge

kjancsa67

2013. augusztus 6.

Kifújáskor erős, aztán néhány perc múlva elillan. Számomra nem az a tipikusan babaillat, púderesebbre számítottam és tartósabbra. Bár kánikulában tesztelem és elképzelhető, hogy 'normál' hőmérsékleti körülmények között máshogyan viselkedik - ezért kap még további esélyt, hogy bizonyítson - egyenlőre napi több fújás is szükséges, ha érezni akarom magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 6.

Hidratálók: Propanediol, Caprylyl Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.