Burt's Bees

Ár:   5450 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   170 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zeszter, Módosítva: 2013. május 7.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Tejjel, mézzel, E-vitaminnnal, kókusz- és szőlőmag olajokkal táplálja a bőrt. Klinikailag bizonyítottan akár 24 órán keresztül hidratál. Nem zsíros formula, gyorsan felszívódik.

100%-ban természetes illatanyag, 99%-ig természetes összetevők.

bubilany

2017. november 13.

Nagyon szeretem, jól hidratál csak az illata picit fura. Rossznak nem mondanám, csak nem egy megszokott illat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 13.

sandor_zsofia

2015. március 2.

Ez a krém testem szerelme és amióta nem külföldön élek néha rákerestem, aztán sírtam egy sort , hogy mennyi lenne hazarendelni. Még nem láttam a Müllerben de első dolgom lesz legközelebb megnézni. Mikor először használtam nem tetszett az illata de amikor a felénél jártam már csak 2000 km tudott elválasztani minket.
Nem igénylek sokat egy testápolótól. Szívódjon be, tudjak rá öltözni, hidratáljon, legyen ünnep használni. Nem bírom, hogy 6 testápolóm rohad a polcon.Eddig csak a Babydream extrasensitive ami nekem az itthoni repertoárból is bejött és el is használtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 2.

katacita

2014. január 20.

Az a bajom a márka sok termékével, hogy a parfümözött kencéken edződött orrom nehezen szokja meg ezeket a természetes illatokat.
Van ennél sokkal rosszabb is, de ez a tejes-mézes testápoló is kicsit furcsa szagú nekem, ráadásul a hidratáló hatásával sem vagyok teljesen elégedett, nekem ez a krém túl folyós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 20.

nikol134

2013. december 12.

Nekem az illata egy picit erős, de hidratálás szempontjából nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 12.

Nekem az illata egy picit erős, de hidratálás szempontjából nagyon jó.

Zeszter

2013. május 7.

Nagyon jól hidratál és finom illata van :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 7.

Nagyon jól hidratál és finom illata van :)

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Glucose

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

A bórax (más néven nátrium-borát vagy nátrium-tetraborát) a bórsav nátriummal alkotott sója. Általában puha, színtelen kristályokból álló fehér por formájában fordul elő, vízben jól oldódik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint a magas (9-11 közötti) pH értékének köszönhetően a kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő. Paula Begoun szerint az összetevő magas pH értékének köszönhetően nagyobb mennyiségben a bőrre irritáló hatással lehet.

A tejben található enzim, melyet a CosIng szerint stabilizátorként használnak a kozmetikai szerekben. Paula Begoun és a truthinaging kiváló összetevőnek tartja, ugyanis a legújabb kutatások szerint kiváló antibakteriális hatással rendelkezik. Megakadályozza a mikrobák elszaporodását a termékekben illetve segít elpusztítani a pattanásokat okozó baktériumokat, így a pattanásos bőrön nagy hatékonysággal alkalmazható.

Enzim, mely a glükóz glükonsavvá való oxidációját katalizálja. A CosIng szerint stabilizátorként használják a kozmetikai szerekben. Paula Begoun kiváló bőrkondícionáló, sebgyógyító, gyulladáscsökkentő és antibakteriális alkotóként tartja számon, ezért pattanásos bőrre kiváló hatással lehet.